Hande Acar Haberleri

Hande Acar haber, Hande Acar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hande Acar - 13.6.2019
CANAN & İRİS Concept Events, 18 Haziran,Salı günü Hotel Les Ottomans'ta
Geçtiğimiz sene Nevbahar Koç'un Assouline ile birlikte yayınladığı kitabının imza gününün gerçekleştiği ve Hande Acar, Aylin Tahincioğlu, Faruk Süren, Nebahat Çehre, Edvina Sponza, Sanem Tezman gibi isimleri ağırlayan Summer Shopping etkinliğinde bu sene Milka Karaağaç, Kısmet by Milka markasıyla piercing eventine ev sahipliği yapacak.
Hande Acar - 15.4.2018
"Maşa ile Koca Ayı-Sonsuz Arkadaşlık 2"Nin Galası Yapıldı
"AİLELERİN ÇOCUKLARIYLA SEVEREK İZLEYECEĞİ BİR FİLM OLDU" Galaya Revna Demirören, Zeynep Ilıcalı, Emel Ayaydın, Merva Ulusoy, Ece Erken, Hande Acar, Petek Ertüre gibi birçok ünlü sima katıldı.
Hande Acar - 15.4.2018
Maşa ile Koca Ayı-Sonsuz Arkadaşlık 2'nin Galası Yapıldı
"AİLELERİN ÇOCUKLARIYLA SEVEREK İZLEYECEĞİ BİR FİLM OLDU" Galaya Revna Demirören, Zeynep Ilıcalı, Emel Ayaydın, Merva Ulusoy, Ece Erken, Hande Acar, Petek Ertüre gibi birçok ünlü sima katıldı.
Hande Acar - 14.4.2018
Maşa ile Koca Ayı-Sonsuz Arkadaşlık 2"Nin Galası Yapıldı
"AİLELERİN ÇOCUKLARIYLA SEVEREK İZLEYECEĞİ BİR FİLM OLDU" Galaya Revna Demirören, Zeynep Ilıcalı, Emel Ayaydın, Merva Ulusoy, Ece Erken, Hande Acar, Petek Ertüre gibi birçok ünlü sima katıldı.
Hande Acar - 17.1.2018
Ünlü İsimlerden İşitme Engelli Çocukların Eğitimine Destek
Fenerbahçeli milli futbolcu Mehmet Topal ve eşi Selda Topal, futbolcu Robin van Persie ve eşi Bushra van Persie, Ahmet Çalık, futbolcu Nuri Şahin ve eşi Tuba Şahin, Özgül Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Özgül ile eşi Züleyha Özgül, Zeynep Kartal, Fazlı Kutmangil, Hande Acar ve Erdinç Acar, Gökçe Sürmeli, Öznur Yakın ve Murat Özyeğin en büyük destekçiler olarak plakete layık görüldü.
Hande Acar - 10.5.2016
Türk Böbrek Vakfı Yararına Defile
Organizasyon kapsamında Aylin Yılmaz, Aslı Tacir, Ayşe Kucuroğlu, Belma Canciğer, Dilek Birgen, Hülya Kanlı, Hande Acar, Şebnem Arslan, Işıl Rençber, İpek Açar, Meltem Demir, Mergim Agel, Melis Babadağ, Neslihan Demir, Pınar Güneş, Selen Görgüzel Alkan, Selvi Serttaş, Sinem Ceceli, Tuğba Şahin ve Zeynep Ilıcalı defilede yer aldı.
Hande Acar - 25.4.2016
Türk Böbrek Vakfı'ndan Yardım Defilesi
Podyumda yer alacak ünlü isimler İpek Açar, Zeynep Ilıcalı, Işıl Reçber, Aylin Yılmaz, Aslı Tacir, Hülya Kanlı, Şebnem Arslan, Ayşe Kucuroğlu, Cansel Kut, Hande Acar, Serap Sarı, Hande Can Yüce, Neslihan Demir, Selen Görgüzel, Tuğba Şahin, Melis Babadağ, Dilek Birgen, Pınar Güneş, Mergim Agel, Sinem Ceceli, Belma Canciğer ve Selvi Serttaş provalar için Gülnur Güneş'in atölyesinde buluştu.
Hande Acar - 25.4.2016
Türk Böbrek Vakfı İçin Podyuma Çıkacaklar
La Hotel'de gerçekleştirilecek proje, Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, Yönetim Kuruli üyesi Seval Ermiş, Selda Topal ve Tuğba Şahin'in öncülünde yapılacak. Ünlü anneler ve çocukları, defilede modacı Gülnur Güneş'in yeni markası 'Gigiis' tasarımları ile podyuma çıkacak. Düzenlenecek defilenin ardından ise Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Ayşegül Aldinç sahne alacak. Aldinç'e konseri sırasında Metin Özülkü orkestrası eşlik edecek.  Podyumda yer alacak ünlü isimler: İpek Açar, Zeynep Ilıcalı, Işıl Reçber, Aylin Yılmaz, Aslı Tacir, Hülya Kanlı, Şebnem Arslan, Ayşe Kucuroğlu, Cansel Kut, Hande Acar, Serap Sarı, Hande Can Yüce, Neslihan Demir, Selen Görgüzel, Tuğba Şahin, Melis Babadağ, Dilek Birgen, Pınar Güneş, Mergim Agel, Sinem Ceceli, Belma Canciğer ve  Selvi Serttaş.
Hande Acar - 15.1.2016
E-Ticarette Markafoni İle Yeni Bir Dönem Başladı!
Markafoni CEO'su İlker Baydar ve Borusan Lojistik Genel Müdürü Kaan Gürgenç'inev sahipliği yaptığı Zorlu Markafoni Mağazası'nın açılışında; L'Oréal Tüketici Ürünleri Bölümü Genel Müdürü Valery Gaucherand, Revna Demirören ile birlikte, Pınar Tezcan, Berrin Zorlu, Pınar Hotiç, Ayşe Tolga, Elif Gönlüm, Özge Ulusoy, Hande Acar, Işıl Reçber, Esra Eron, Aylin Yılmaz, Ayşe Tolga, Elif Güvendik,Pelin Kaya da yer aldı.
Hande Acar - 15.1.2016
E-Ticarette Markafoni İle Yeni Bir Dönem Başladı!
Markafoni CEO'su İlker Baydar ve Borusan Lojistik Genel Müdürü Kaan Gürgenç'inev sahipliği yaptığı Zorlu Markafoni Mağazası'nın açılışında; L'Oréal Tüketici Ürünleri Bölümü Genel Müdürü Valery Gaucherand, Revna Demirören ile birlikte, Pınar Tezcan, Berrin Zorlu, Pınar Hotiç, Ayşe Kucuroğlu, Elif Gönlüm, Özge Ulusoy, Hande Acar, Işıl Reçber, Esra Eron, Aylin Yılmaz, Ayşe Tolga, Elif Güvendik,Pelin Kaya da yer aldı.
Hande Acar - 23.10.2015
İTHİB Kumaş Tasarım Yarışması 10 Yaşında!
Ekonomi, iş dünyası, cemiyetten Hande Acar, Eylem Şenkal, Sinem Yıldırım, Umut Eker, Serkan Kaya, Helin Avşar, Aylin Coşkun ve çok sayıda ismin katıldığı "İTHİB 10.
Hande Acar - 8.7.2015
Hande Acar Makyajsız Yakalandı
Hande Acar, çocukları için alışverişe çıktı objektiflere makyajsız yakalandı.
Hande Acar - 15.5.2015
Ünlü Anneler, Etkinliğinde Bir Araya Geldi
Düzenlediği etkinlikte Ayşe Kucuroğlu, Ahu Yağtu, Sitare Akdilek, Işıl Reçber, Emine Ün, Zeynep Ilıcalı, Pınar Tezcan, Sinem Güven, Revna Demirören, Aslı Şen, Cansel Kut, Damla Akkaynak, Aslı Pehlivanlar, Eda Kosif, Begüm Tacir, Aylin Yılmaz, Ayşenur Aksoy, Ebru Erkal Kip, Begüm Sel, Burcu Cesur, Bilge Eren, Candan Ramazanoğlu, Derya Coşkundeniz, Berna Saydam, Hande Acar, İpek Köse, Nevşan Karamehmet, Pelin Kaya, Pervin Ersoy, Tuana Küçükçınar, Melda Aksu ve Zuhal Pirinçcioğlu katıldı.
Hande Acar - 16.12.2014
Forum İstanbul'un Çevreci Projesine Ünlülerden Destek
Projenin tanıtım toplantısına Işıl ve Rüştü Reçber, Zeynep Üstünel, Burcu Hanif, Pınar Altuğ Atacan, Eda Kosif, Zeynep Ilıcalı, Revna Demirören, Zuhal Pirinçcioğlu, Ayşe Kucuroğlu, Cansen ve Burak Kut, Hande Acar, Sitare Akdilek ve Elif Gönlüm'ün de aralarında bulunduğu ünlü isimler katıldı.
Hande Acar - 16.12.2014
Ünlülerden Anlamlı Destek
Forum İstanbul'un ziyaretçilerine çevre bilinci aşılamak ve geri dönüşüm konusunda farkındalığı artırmak amacıyla gerçekleştirdiği projenin tanıtım toplantısına; Işıl ve Rüştü Reçber, Pınar Altuğ Atacan, Zeynep Ilıcalı, Zuhal Pirinçcioğlu, Ayşe Kucuroğlu, Cansen ve Burak Kut, Hande Acar, Sitare Akdilek, Elif Gönlüm'ün de aralarında yer aldığı çok sayıda ünlü isim katıldı.
Hande Acar - 28.11.2014
'Escape Watches'dan Anlamlı Destek
Tohum Otizm Vakfı tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Yılbaşı Alışveriş Şenliği, Sait Halim Paşa Yalısı'nda yaklaşık 80 markanın katılımıyla yapıldı. Şenlikte yenilikçi ruhu ve özgün tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Escape Watches da yer aldı. Escape Watches standını Siren Erten Çarmıklı, Hande Acar, Begüm Özer, Burcu Kara, Başak Haluç, Hülya Eltemur, Nilay Cafer, Aslıhan Güner, Rene Saban, Pınar Küçükşabanoğlu, Cihan Şensözlü gibi ünlü isimler ziyaret etti.
Hande Acar - 18.9.2014
1 Lirayla Çok Şey Değişir
Her çocuk için eğitim, sevgi, beslenme ve yaşam hakkı Koruncuk Vakfı Genel Müdürü Erhan Ongun ise projeyle ilgili şunları söyledi: "1979'dan beri her çocuğun daha güzel olanaklarla hayata "merhaba" demesi, daha kaliteli eğitim görmesi, sağlıklı beslenip, sevgi ve şefkatle büyümesi için daha güzel bir dünya inşa etmeye çalışan Koruncuk Vakfı olarak, bu projede Marmara Forum ile el ele veriyoruz. Uzun soluklu olmasını planladığımız sosyal sorumluluk projemizle çocuk köylerinde yaşayan korunma ihtiyacındaki çocuklarımızın dünyaları hakkında toplumda farkındalık yaratılmasını hedefliyoruz." Ünlü isimler çocukların yüzünü güldürmek için bağış kuyruğuna girdi '1 Liraya Değişir Dünya' projesinin tanıtımı için yapılan toplantıya, cemiyet, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinden; Ayşe Kucuroğlu, Aylin Yılmaz, Eda Kosif, İpek Toplusoy, Berrin Zorlu, Pınar Altuğ Atacan, Pınar Tezcan Özçapkın, Reyhan İpekel, Hande Acar, Bilge Eren, Gökçe Çil, Zuhal Pirinçcioğlu, Sitare Akdilek katıldı.
Hande Acar - 13.6.2014
MetLife ve TOG Çocuklar için Elele Verdi
PartyKids'te gerçekleşen lansman etkinliğine Ayşe Kucuroğlu, Emine Ün, Pınar Talay Ayaydın, Pınar Hotiç, İpek Toplusoy, Elif Gönlüm, Hande Acar, Işıl Reçber, Ahu Orakçıoğlu, Berrin Okçu, Revna Demirören, Aylin Yılmaz, Begüm Tacir, Ayşegül Yüksel, Şebnem Ünlü, Zeynep Üstünel, Sinem Güven Ersönmez, Sitare Akdilek, Cansen Kut gibi ünlü isimler de çocukları ile katıldı.
Hande Acar - 28.12.2013
Ajda Pekkan'a Bir Taş Daha
Hande Acar, önceki gün Bebek'teydi.
Hande Acar - 22.12.2013
Moda&sosyete
HAFTANIN HAYIR'LARI Ruken Mızraklı ne zaman büyük bir davet ya da düğüne katılsa, her zaman davetlilerin içinde ya en parlayanıdır ya en tüllüsüdür ya en katlısıdır ya da en renklisidir. Kısaca 'en'lerin ismidir. Halbuki davetler dışındaki tarzı çok daha başarılıdır. Keşke hiç önem vermese, hiç bu kadar uğraşmasa. Aslında elin dediği doğrudur: Az çoktur! Ece Vahapoğlu'nun elbisesi manasızlıklar diyarı. Belde taşlarla oyulmuş bir delikten siyah-beyaz renkte eşarbı sokmuşlar, taa dekoltenin oradan çıkarıp kadıncağızın boynuna eşarp yapmışlar. Off yazarken yoruldum! Aslında eteğin boyu normal de, tabii Ece Vahapoğlu gibi pırıl pırıl bir apartman topuklu giymezseniz. Artık Hande Acar'ın taşlı tuşlu, allı pullu assolist elbiselerine alıştım.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hande Acar Haberleri | Hande Acar Kimdir - Haberler - Hande Acar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hande Acar kimdir, hayatı ve biyografisi. Hande Acar, çocuklarla moral tatiline çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.11.2020 05:32:23. #1.15#
title