Hamdi Topçu Haberleri

Hamdi Topçu haber, Hamdi Topçu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hamdi Topçu - 13.6.2019
TBMM Genel Kurulu
CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, İstanbul Havalimanı'nın maliyetinin 35 milyar dolarken, bunun iki katı büyüklüğe sahip Çin'de açılışı yapılacak Pekin Havalimanının 12 milyar dolara mal olduğunu söyledi. Yıldız, "Eski Türk Hava Yolları Başkanı Hamdi Topçu anlatıyor; Sayın Bakan, eski Meclis Başkanımız, şu an Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım'a anlatıyor, diyor ki: Efendim, Atatürk Havaalanı'na bir pist yapalım, bir tane ek bina yapalım.
Hamdi Topçu - 6.4.2018
Afrin Şehitleri İçin Eyüpsultan'da Lokum Dağıtıldı
Daha sonra Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Eski Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, kurulan standa geçerek vatandaşlara lokum ikram etti.
Hamdi Topçu - 6.4.2018
Eyüpsultan'da Şehitler İçin Lokum Dağıtıldı
Namaz bitiminde tüm şehitler için Kuran-ı Kerim tilavetinin yapıldığı ve duaların okunduğu programa, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Eski İBB Başkanı Kadir Topbaş, Eski THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Koçyiğit, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın ve çeşitli STK'lar katıldı.
Hamdi Topçu - 6.4.2018
Eyüpsultan'da Şehitler İçin Lokum Dağıtıldı
Namaz bitiminde tüm şehitler için Kuran-ı Kerim tilavetinin yapıldığı ve duaların okunduğu programa, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Eski İBB Başkanı Kadir Topbaş, Eski THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Koçyiğit, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın ve çeşitli STK'lar katıldı.
Hamdi Topçu - 6.4.2018
Afrin Şehitleri İçin Eyüpsultan'da Lokum Dağıtıldı
Daha sonra Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Eski Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, kurulan standa geçerek vatandaşlara lokum ikram etti.
Hamdi Topçu - 27.2.2017
Vedat Günyol Deneme Ödüllerinin Kazananları Belli Oldu
Vedat Günyol Deneme Ödüllerinin kazananları belli oldu İSTANBUL - Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen Vedat Günyol Deneme Ödülleri'nin sonuçları açıklandı. 74 eser arasından "Anadolu'nun Umudu Aydınlık" isimli yayınlanmamış eseriyle Vedat Günyol Deneme Ödülü'nün sahibi Öner Yağçı oldu. Kartal Belediyesi tarafından 2004 yılında hayatını kaybeden çevirmen, eleştirmen, öğretmen, yayıncı ve yazar Vedat Günyol'un adını yaşatmak amacıyla düzenlediği Vedat Günyol Deneme Ödülleri'nin sonuçları açıkladı. 74 deneme yazarının başvurduğu yarışmada "Anadolu'nun Umudu Aydınlık" isimli yayınlanmamış eseriyle Vedat Günyol Deneme Ödülü'nün sahibi Öner Yağçı oldu. Kartal Belediyesi'nin öncülüğünde düzenlenen İstanbul Barosu, Türkiye Yazarlar Sendikası, Kırmızı Kedi Yayınevi ve İstanbul Atatürk Lisesi Mezunları Vakfı'nın da destek verdiği "Vedat Günyol Deneme Ödülü"ne katılmak isteyen yazarlar için 15 Temmuz- 30 Kasım arasında yapılan başvurularda 74 deneme yazarı yarışmaya başvurdu. 5 Mart'ta ödül töreni Celal Ülgen, Haluk Hepkon, Hüseyin Özbek, Hüsnü Yeşilyurt, Rengin Cemiloğlu, Tahir Şilkan ve Uğur Kökden'in yer aldığı seçici kurul tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 74 eser içinden "Anadolu'nun Umudu Aydınlık" isimli yayınlanmamış eseriyle Öner Yağçı, Vedat Günyol Deneme Ödülü'nün sahibi olurken Kirpinin Dansı eseriyle Hamdi Topçu, Aklımın Söz Kanatları eseriyle de Ayşe Yamaç seçici kurul özel ödülüne layık görüldü.
Hamdi Topçu - 3.10.2016
TMSF Başkanı Gül, Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Şakir Ercan Gül, sektördeki son gelişmeleri yarın Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası'nda değerlendirecek. AA'nın 100. Yıl Vizyonu çerçevesinde geliştirdiği AA Finans Haberleri Terminali'nden canlı yayınlanan Finans Masası'nın bu haftaki konuğu, TMSF Başkanı Gül olacak. Gül, yarın saat 11.00'de gerçekleştirilecek AA Finans Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak, soruları yanıtlayacak. Toplantı, "aafinans.com"dan canlı olarak izlenebilecek. Gül'ün açıklamaları, AA Finans'ın Twitter hesabı "@aa_finans"tan da anlık takip edilebilecek. AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası; daha önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eski Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, eski Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vahdettin Ertaş, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ahmet Erdem, Türk Hava Yolları (THY) eski Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Renault Mais Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman ve Borsa İstanbul AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Hamdi Topçu - 31.7.2016
Borsa İstanbul Başkanı Karadağ, Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası; daha önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eski Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, eski Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vahdettin Ertaş, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ahmet Erdem, Türk Hava Yolları (THY) eski Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Hamdi Topçu - 10.3.2016
THY 2018'de Yeni Havalimanına Geçmeyi Planlıyor
İlker Aycı THY olarak 2015 yılı hedeflerine ulaştıklarına dikkati çekerek eski THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve başarının diğer mimarlarından Genel Müdür Temel Kotil'e teşekkür etti.
Hamdi Topçu - 22.12.2015
Taraf Gazetesi, Hamdi Topçu'ya Tazminat Ödeyecek
Taraf gazetesi sahibi Başar Arslan ile Ankara temsilcisi Hüseyin Özay'ın, gazetede yayımlanan bir haberde, eski Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'ya "basın yoluyla hakaret" ettikleri gerekçesiyle 5 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verildi.
Hamdi Topçu - 21.12.2015
Hamdi Topçu'dan Eski Milletvekiline Dava
THY eski başkanı Hamdi Topçu’nun, eski milletvekili Muhammed Çetin aleyhine açtığı ve 3 bin 00-TL. manevi tazminat kazandığı davadan sonra, Çetin’in milletvekili seçilememesiyle yasal dokunulmazlığının kalkması üzerine, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, 2015/84849 soruşturma numarası ile hazırlanan iddianame ile “gıyapta hakaret ve tehdit” suçlarından dava açılmasına karar verdi.
Hamdi Topçu - 21.12.2015
Topçu'ya "Hakaret ve Tehdit"E Dava
Eski milletvekili Muhammed Çetin hakkında, eski Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'ya hakaret ettiği ve tehditte bulunduğu iddiasıyla 1 yıl 8 aydan 4 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Hamdi Topçu - 20.12.2015
Ekonomide 2015 Böyle Geçti (2)
Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu görevinden ayrıldı, bu göreve İlker Aycı getirildi.
Hamdi Topçu - 16.11.2015
Yased Başkanı Erdem, Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası daha önceki toplantılarında, aralarında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, TCMB Başkanı Erdem Başçı, Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay Dinç, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vahdettin Ertaş, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, eski Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben'in da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Hamdi Topçu - 2.10.2015
Rteü Geliştirme Vakfı Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı Olağan Genel Kurulu yapıldı.  RTEÜ Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri Harun Mertoğlu tarafından yapılan yazılı açıklamada, vakfın kurucular kurulu olağan toplantısının onursal başkanları olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Ankara'daki Beştepe yerleşkesinde dün yapıldığı hatırlatıldı. Mertoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Boşalan Kurucular Kurulu üyeliğine ve Mütevelli Heyet ve Denetim Kurulu Üyeliklerine seçimler yapıldı. Seçimlerle Şadan Kalkavan'ın vefatı nedeni ile boşalan kurucular kurulu üyeliğine Fahri Kasırga, Mütevelli heyet üyeliklerine İsmail Kahraman, Seyfullah Hacımıüftüoğlu, Hayati Yazıcı, Abdulkadir Kart, Hamdi Topçu, Harun Mertoğlu, Necmeddin Bilal Erdoğan, Mehmet Cengiz, Ersin Yazıcı, Reşat Kasap ve Hüseyin Karaman, Denetim Kurulu üyeliklerine ise Rahmi Metin, Mehmet Erdoğan ve Lütfullah Yılmaz seçildi.
Hamdi Topçu - 18.8.2015
BDDK Başkanı Akben Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası daha önceki toplantılarında, aralarında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, TCMB Başkanı Erdem Başçı, Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay Dinç, SPK Başkanı Vahdettin Ertaş, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, eski Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Hamdi Topçu - 1.7.2015
Hamdi Topçu, Sinpaş Gyo Yönetim Kurulu'nda
Eski Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu'na seçildi.
Hamdi Topçu - 1.7.2015
Hamdi Topçu, Sinpaş Gyo Yönetim Kurulu'nda
Sinpaş GYO'nun 29 Haziran tarihinde gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısında, Hamdi Topçu yönetim kurulu üyeliğine seçildi.
Hamdi Topçu - 14.6.2015
Arınç'ın Kayınvalidesinin Cenazesi Toprağa Verildi
Cenaze törenine Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, İzmir Valisi Mustafa Toprak, milletvekilleri, THY'nin eski yönetim kurulu başkanı Hamdi Topçu da katıldı.
Hamdi Topçu - 3.5.2015
Eski BDDK Başkanı Öztekin, Toprağa Verildi
Cenaze törenine 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, SPK Başkanı Vahdettin Ertaş, Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi Üst Yöneticisi (CEO) Erkan Akdemir, Albaraka Türk Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, Eski THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'nun yanı sıra Öztekin'in ailesi, yakınları, arkadaşları ile siyaset ve ekonomi dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
Hamdi Topçu - 26.4.2015
TOKİ Başkanı Turan, Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası daha önceki toplantılarında, aralarında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, TCMB Başkanı Erdem Başçı, Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay Dinç, SPK Başkanı Vahdettin Ertaş, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, eski Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Hamdi Topçu - 21.4.2015
Borsa İstanbul Genel Müdürü Dinç, Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası daha önceki toplantılarında, aralarında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, TCMB Başkanı Erdem Başçı, SPK Başkanı Vahdettin Ertaş, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Hamdi Topçu - 9.4.2015
İstifa Eden Hamdi Topçu'dan "Veda" Mesajı
Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan istifa eden Hamdi Topçu, sosyal medya üzerinden veda mesajı yayınladı.
Hamdi Topçu - 9.4.2015
Eski THY Yönetim Kurulu Başkanı Topçu Açıklaması
Eski Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY'nin tarihe geçen başarı hikayeleri yazdığı bir dönemde görev yaptığını belirterek, "THY'nin dostlarını gururlandıran, rakiplerini ürküten bu başarı dönemi, yeni Türkiye'nin de yükselişine eşlik etti.
Hamdi Topçu - 8.4.2015
Global Yatırım Holding Başkanı Kutman, Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası daha önceki toplantılarında, aralarında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, TCMB Başkanı Erdem Başçı, SPK Başkanı Vahdettin Ertaş, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hamdi Topçu Haberleri | Hamdi Topçu Kimdir - Haberler - Hamdi Topçu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hamdi Topçu kimdir, hayatı ve biyografisi. Buldan'da korona virüs vakasına rastlanmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.10.2020 19:00:43. #1.15#
title