HALİM KAZIM BEKAR HABERLERİ

Halim Kazım Bekar haber, Halim Kazım Bekar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halim Kazım Bekar

Halim Kazım Bekar

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1971

Halim Kazım Bekar Kimdir ?

1971 yılında Hemşin’de doğdu. Eğitimini Hemşin’de tamamladıktan sonra 1988 yılında ticaretle uğraşmaya başladı. 22 yıl ticaretle ilgilendikten sonra 200’de AK Parti’nin kurulmasıyla kurucu ilçe başkan yardımcısı göreviyle siyasete atıldı. 6 yıl ilçe başkanlığı yaptıktan sonra, 2009 Yerel Seçimlerinde Hemşin Belediye Başkanı seçildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Halim Kazım Bekar - 08.09.2019
Dha yurt bülteni-5
Görüntü Dökümü ---------------- -Kara devriyesine katılan zırhlı araçların Suriye tarafına geçiylerinden görüntüler -Detaylar Havada ABD helikopterleri Hasan KIRMIZITAŞ- Ali LEYLAK- Hadi KURT- Ömer ŞULUL/AKÇAKALE (Şanlıurfa), -   ============================================== 2)HEYELANDA TEK KATLI EV ÇÖKTÜ, APARTMAN TAHLİYE EDİLDİ; HASARIN BOYUTU GÜN YÜZÜNE ÇIKTI RİZE'nin Hemşin ilçesinde şiddetli sağanağın etkisiyle meydana gelen ve tek katlı ahşap evin çöktüğü, ilçe merkezinde 24 dairelik apartmanın tahliye edildiği sel ve heyelanın boyutu gün yüzüne çıktı. Bölgede hasar tespit ve temizlik çalışmaları sürerken, çöken evin enkazı altından yaralı kurtulup tedaviye alınan Mecit Alparslan'ın (85), sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar,  tüm kurumlarla sahada olduklarını ve yaraların en kısa sürede sarılacağını belirterek, kapanan bazı köy ve mahalle yollarının ulaşıma açılması için de çalışmaların hızla sürdüğünü bildirdi.
Halim Kazım Bekar - 08.09.2019
Rize'de şiddetli yağış
Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar, gazetecilere yaptığı açıklamada, dün sabah başlayan yağmurun akşam saatlerine kadar devam ettiğini söyledi.
Halim Kazım Bekar - 08.09.2019
Dha yurt bülteni - 1
Görüntü Dökümü ---------------------------------- Tugaydan çıkış yapan askeri araçlar Trafikte ilerleyen konvoy Tugaya giriş yapan araçlar Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ali LEYLAK-ŞANLIURFA - DHA) GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ================================================== 3)RİZE'DE HEYELANDA EV ÇÖKTÜ: 1 YARALI RİZE'nin Hemşin ilçesinde şiddetli sağanak yağışın etkisiyle meydana gelen heyelanda çöken evin enkazı altında kalan Mecit Alparslan (85) yaralı olarak kurtarıldı. Hemşin Deresi'nin taşması sonucu bazı köy ve mahalle yolları ulaşıma kapandı. Ağaran Şelalesi taştı, bölgede panik yaşandı. Hemşin ilçesinde saatte metrekareye düşen 160 kilogram yağış sel ve heyelanlara neden oldu. İlçenin Yaltkaya köyünde heyelan sonucu bir ev yıkılırken, enkaz altında kalan Mecit Alparslan yaralandı. Vatandaşların yardımıyla enkaz altından çıkarılan Alparslan, ambulansla Kaçkar Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. İlçede Hemşin Deresi taştı, bazı mahalle ve köy yolları ulaşıma kapandı. Hemşin Belediyesi ve karayolları ekipleri kapalı yolları ulaşıma açmak için çalışma başlattı. İlçeye AFAD ekipleri sevk edilirken, Kaymakamlık bünyesinde kriz merkezi oluşturuldu.     'İNŞALLAH BÜYÜK BİR AFET YAŞAMAYIZ' Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar, ilçede yoğun yağışın etkisini sürdürdüğünü belirterek yağışların sabah saatlerine kadar süreceğini açıkladı.
Halim Kazım Bekar - 08.09.2019
Rize'de heyelanda ev çöktü: 1 yaralı
Hemşin ilçesinde saatte metrekareye düşen 160 kilogram yağış sel ve heyelanlara neden oldu. İlçenin Yaltkaya köyünde heyelan sonucu bir ev yıkılırken, enkaz altında kalan Mecit Alparslan yaralandı. Vatandaşların yardımıyla enkaz altından çıkarılan Alparslan, ambulansla Kaçkar Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. İlçede Hemşin Deresi taştı, bazı mahalle ve köy yolları ulaşıma kapandı. Hemşin Belediyesi ve karayolları ekipleri kapalı yolları ulaşıma açmak için çalışma başlattı. İlçeye AFAD ekipleri sevk edilirken, Kaymakamlık bünyesinde kriz merkezi oluşturuldu.     'İNŞALLAH BÜYÜK BİR AFET YAŞAMAYIZ' Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar, ilçede yoğun yağışın etkisini sürdürdüğünü belirterek yağışların sabah saatlerine kadar süreceğini açıkladı.
Halim Kazım Bekar - 07.09.2019
Dha yurt bülteni - 16
Hemşin ilçesinde saatte metrekareye düşen 160 kilogram yağış sel ve heyelanlara neden oldu. İlçenin Yaltkaya Köyü'nde heyelan sonucu bir ev yıkılırken, enkaz altında kalan Mecit Alparslan (85) yaralandı. Vatandaşların yardımıyla enkaz altından çıkarılan Alparslan, ambulansla Kaçkar Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. İlçede Hemşin deresi taştı, bazı mahalle ve köy yolları ulaşıma kapandı. Hemşin Belediyesi ve karayolları ekipleri kapalı yolları ulaşıma açmak için çalışma başlattı. İlçeye AFAD ekipleri sevk edilirken, Kaymakamlık bünyesinde kriz merkezi oluşturuldu.     'İNŞALLAH BÜYÜK BİR AFET YAŞAMAYIZ' Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar, ilçede yoğun yağışın etkisini sürdürdüğünü belirterek yağışların sabah saatlerine kadar süreceğini açıkladı.
Halim Kazım Bekar - 16.07.2019
Rize'de balık ölümleri
Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar, gazetecilere yaptığı açıklamada, Hemşin Deresi'nde balıkların öldüğünü fark edince çok üzüldüklerini belirtti.
Halim Kazım Bekar - 16.07.2019
Rize'de toplu balık ölümleri
BELEDİYE BAŞKANI: SONUÇLARI BİZ DE ÇOK MERAK EDİYORUZ Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar ise Hemşin Deresi'nde balıkların öldüğünü fark edince çok üzüldüklerini belirterek, "Her yıl bu dereye ortalama 10 ile 20 bin arasında alabalık bırakıyoruz.
Halim Kazım Bekar - 16.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 10
BELEDİYE BAŞKANI:  SONUÇLARI BİZ DE ÇOK MERAK EDİYORUZ Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar ise Hemşin deresinde balıkların öldüğünü fark edince çok üzüldüklerini belirterek, "Her yıl bu dereye ortalama 10 ile 20 bin arasında alabalık bırakıyoruz.
Halim Kazım Bekar - 01.04.2019
AK Parti'nin Rekor Oy Aldığı Hayrat'ta Bağımsız Aday Kazandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a en büyük destek babaocağı Rize'den geldi 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a en büyük destek babaocağı Rize'den yüzde 72,71 oy oranıyla geldi. Resmi olmayan sonuçlara göre, Rize merkezde belediye başkanlığını Cumhur İttifakı adayı Rahmi Metin kazandı. 2014 yerel seçimlerinde Rize'den yüzde 67,85 oy oranı alan AK Parti, bu seçimlerde oranı yükselterek yüzde 72,71'e çıktı. Rize'de Güneysu Belediye Başkanlığı seçimlerini Cumhur İttifakı adayı Rıfat Özer, Ardeşen Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Avni Kahya, Pazar Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Ahmet Basa, İyidere Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Saffet Mete, Çamlıhemşin Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Osman Haşimoğlu, Hemşin Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Halim Kazım Bekar, Kalkandere Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Kenan Yıldırım, Çayeli Belediye Başkanlığı seçimlerini MHP adayı İsmail Hakkı Çiftçi, Derepazarı Belediye Başkanlığı seçimlerini MHP adayı Selim Metin, İkizdere Belediye Başkanlığı seçimlerini MHP adayı Hakan Karagöz, Fındıklı Belediye Başkanlığı seçimlerini CHP adayı Ercüment Şahin Çervatoğlu kazandı.
Halim Kazım Bekar - 01.04.2019
Rize'de Yeni Belediye Başkanları Belli Oldu
Güneysu Belediye Başkanlığı seçimlerini Cumhur İttifakı adayı Rıfat Özer, Ardeşen Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Avni Kahya, Pazar Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Ahmet Basa, İyidere Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Saffet Mete, Çamlıhemşin Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Osman Haşimoğlu, Hemşin Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Halim Kazım Bekar, Kalkandere Belediye Başkanlığı seçimlerini AK Parti adayı Kenan Yıldırım, Çayeli Belediye Başkanlığı seçimlerini MHP adayı İsmail Hakkı Çiftçi, Derepazarı Belediye Başkanlığı seçimlerini MHP adayı Selim Metin, İkizdere Belediye Başkanlığı seçimlerini MHP adayı Hakan Karagöz, Fındıklı Belediye Başkanlığı seçimlerini CHP adayı Ercüment Şahin Çervatoğlu kazandı.
Halim Kazım Bekar - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Rize'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Halim Kazım Bekar - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Rize'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Halim Kazım Bekar - 19.01.2019
Kurtulmuş: Millet Gibi Düşünmeyen Cumhurbaşkanı Olamayacak
Millet gibi düşünmeyenlerin cumhurbaşkanı olamayacağını söyleyen Kurtulmuş, "Milletin çarşısından, pazarından geçmeyen, milletin camisiyle, mescidiyle işi olmayan, milletin tarihiyle, kökleriyle irtibatı olmayan, milletin düşünde horon oynamayan, halay çekmeyen, cenazesinde ağıt yakmayan, velhasıl millet gibi olmayan, millet gibi düşünmeyen, millet gibi inanmayan hiç kimse cumhurbaşkanı olamayacak. Size benzeyen kimse, o cumhurbaşkanı olacak" diye konuştu. Kurtulmuş, partisinin Rize belediye başkan adaylarını da açıkladı. Buna göre; Ardeşen'de Avni Kahya, Fındıklı'da Mustafa Zorlu, Pazar'da Ahmet Basa, Hemşin'de Halim Kazım Bekar, Çayeli'nde Mustafa Baltacı, Güneysu'da Rıfat Özer, Derepazarı'nda Ahmet Yıldız, İyidere'de Saffet Mete, Kalkandere'de Kenan Yıldırım, İkizdere'de Ali Fuat Yıldırım, Çamlıhemşin'de Osman Haşimoğlu, Kendirli'de Alaattin Serdar, Salarha'da Hasan Kara, Muradiye'de Musa Süreyya Balcı, Tunca'da Ahmet Naci Aytemiz ve Madenli'de Necip Yazıcı aday olarak gösterildi.
Halim Kazım Bekar - 19.01.2019
Dha Yurt Bülteni -11
Millet gibi düşünmeyenlerin cumhurbaşkanı olamayacağını söyleyen Kurtulmuş, "Milletin çarşısından, pazarından geçmeyen, milletin camisiyle mescidiyle işi olmayan, milletin tarihiyle kökleriyle irtibatı olmayan, milletin düşünde horon etmeyen, halay çekmeyen, cenazesinde ağıt yakmayan, velhasıl millet gibi olmayan milet gibi düşünmeyen, millet gibi inanmayan hiç kimse cumhurbaşkanı olamayacak. Size benzeyen kimse o cumhurbaşkanı olacak" diye konuştu.  Kurtulmuş, partisinin Rize belediye başkan adaylarını açıkaldı. Buna göre;  Ardeşen'de Avni Kahya, Fındıklı'da Mustafa Zorlu, Pazar'da Ahmet Basa, Hemşin'de Halim Kazım Bekar, Çayeli'nde Mustafa Baltacı, Güneysu'da Rıfat Özer, Derepazarı'nda Ahmet Yıldız, İyidere'de Saffet Mete, Kalkandere'de Kenan Yıldırım, İkizdere'de Ali Fuat Yıldırım, Çamlıhemşin'de Osman Haşimoğlu, Kendirli'de Alaattin Serdar, Salarha'da Hasan Kara, Muradiye'de Musa Süreyya Balcı, Tunca'da Ahmet Naci Aytemiz ve Madenli'de Necip Yazıcı aday olarak gösterildi.
Halim Kazım Bekar - 13.11.2018
Rize Valisi Çeber Hemşin'de
Daha sonra İlçe Kaymakamı Bayram Sağır'ı ziyaret ederek ilçe hakkında brifing alan Çeber, ardından Hemşin Belediye Başkanlığı'nı ziyaret etti. Belediye ziyareti sırasında Başkan Halim Kazım Bekar, Hemşin Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında Vali Çeber'e bilgi verdi.
Halim Kazım Bekar - 22.07.2018
Dha Yurt Bülteni 1
Süre: 4 dakika 52 saniye Boyut: 545 MB GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------- -Protokolden detay -Hakan Çavuşoğlu konuşması -At üzerine akrobatik hareket yapan Kazakistan grubu -Rahvan atları -Obalardan görüntü -Yağlı güreşlerden görüntüler Haber-Kamera: Mehmet İNAN/BURSA, -  GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ========================================== HEMŞİN'DE YAPAY GÖLDE YÜZME ŞENLİĞİ   RİZE'nin Hemşin ilçesindeki yapay gölde Hemşin Göleti Su Sporları Şenliği düzenlendi. Şenlik kapsamında, 50 sporcunun katılımı ile ödüllü yüzme yarışları gerçekleştirildi.  Hemşin ilçesinde, Hemşin Göleti Su Sporları Şenliği ile Hemşin Kültür Sanat ve Tulum Festivali düzenlendi. Şenliğe, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Gençlik ve Spor eski Bakanı Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar ile vatandaşlar katıldı.
Halim Kazım Bekar - 21.07.2018
Hemşin'de Yapay Gölde Yüzme Şenliği
RİZE'nin Hemşin ilçesindeki yapay gölde Hemşin Göleti Su Sporları Şenliği düzenlendi. Şenlik kapsamında, 50 sporcunun katılımı ile ödüllü yüzme yarışları gerçekleştirildi.  Hemşin ilçesinde, Hemşin Göleti Su Sporları Şenliği ile Hemşin Kültür Sanat ve Tulum Festivali düzenlendi. Şenliğe, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Gençlik ve Spor eski Bakanı Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar ile vatandaşlar katıldı.
Halim Kazım Bekar - 21.07.2018
Dha Yurt Bülteni 14
Kaza akşam saatlerinde, D-100 karayolu Hacıkadirler Köyü mevkiinde meydana geldi. İstanbul istikametine gitmekte olan Ebru Karadayı idaresindeki 81 EK 747 plakalı otomobil yol kenarında otlayan ve aniden yola çıkan iki büyükbaş hayvana çarptı. Hayvanlardan biri hemen etrafta bulunan vatandaşlar tarafından kesilirken, diğer hayvan ise çimenlik alana yığılıp kaldı.Yaralı olduğu ve ayaklarının kırık olduğu anlaşılan diğer hayvan da yine vatandaşlar tarafından kesilmek zorunda kaldı. Diğer yandan hayvanlara çarpan araç kullanılmaz hale geldi. Kazayla ilgili inceleme başlatılırken, hayvanların kime ait olduğunun anlaşılması için çalışma başlatıldı.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  --------------------------- Olay yerinden görüntüler  Polislerin inceleme yapması  Haber-Kamera: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, ======================================= HEMŞİN'DE YAPAY GÖLDE YÜZME ŞENLİĞİ   RİZE'nin Hemşin ilçesindeki yapay gölde Hemşin Göleti Su Sporları Şenliği düzenlendi. Şenlik kapsamında, 50 sporcunun katılımı ile ödüllü yüzme yarışları gerçekleştirildi.  Hemşin ilçesinde, Hemşin Göleti Su Sporları Şenliği ile Hemşin Kültür Sanat ve Tulum Festivali düzenlendi. Şenliğe, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Gençlik ve Spor eski Bakanı Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar ile vatandaşlar katıldı.
Halim Kazım Bekar - 21.07.2018
Dha Yurt Bülteni 14
Kaza akşam saatlerinde, D-100 karayolu Hacıkadirler Köyü mevkiinde meydana geldi. İstanbul istikametine gitmekte olan Ebru Karadayı idaresindeki 81 EK 747 plakalı otomobil yol kenarında otlayan ve aniden yola çıkan iki büyükbaş hayvana çarptı. Hayvanlardan biri hemen etrafta bulunan vatandaşlar tarafından kesilirken, diğer hayvan ise çimenlik alana yığılıp kaldı.Yaralı olduğu ve ayaklarının kırık olduğu anlaşılan diğer hayvan da yine vatandaşlar tarafından kesilmek zorunda kaldı. Diğer yandan hayvanlara çarpan araç kullanılmaz hale geldi. Kazayla ilgili inceleme başlatılırken, hayvanların kime ait olduğunun anlaşılması için çalışma başlatıldı.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  --------------------------- Olay yerinden görüntüler  Polislerin inceleme yapması  Haber-Kamera: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, ======================================= HEMŞİN'DE YAPAY GÖLDE YÜZME ŞENLİĞİ   RİZE'nin Hemşin ilçesindeki yapay gölde Hemşin Göleti Su Sporları Şenliği düzenlendi. Şenlik kapsamında, 50 sporcunun katılımı ile ödüllü yüzme yarışları gerçekleştirildi.  Hemşin ilçesinde, Hemşin Göleti Su Sporları Şenliği ile Hemşin Kültür Sanat ve Tulum Festivali düzenlendi. Şenliğe, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Gençlik ve Spor eski Bakanı Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar ile vatandaşlar katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Halim Kazım Bekar Haberleri | Halim Kazım Bekar Kimdir - Haberler - Halim Kazım Bekar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halim Kazım Bekar kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | BUHAR KAZANI PATLAMASINDA YARALANAN İŞÇİ KURTARILAMADI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 19:43:33. #1.14#

title