Halil Yorulmaz Haberleri

Halil Yorulmaz haber, Halil Yorulmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halil Yorulmaz - 10.6.2014
Başbakanlık Müşavirliğine Ahmet Minder Atandı
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, Bakanlık Müşavirliklerine Volkan Mutlu Coşkun, Et ve Süt Kurumu Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Kaya, Başmüfettişliğe İç Denetçi Salih Hartavi, Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Hakkari İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Hakkari İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Mehmet Yıldırım, Balıkesir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Erzurum İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Zekeriya Erdurmuş, Erzurum İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Osman Akar, Çanakkale İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne, Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Karadağ, Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Sırrı Yılmaz, Trabzon İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Amasya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cahit Gülbay, Eskişehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Mardin İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Salih Söğüt getirilirken; Batman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Tercan, Kütahya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Halil Yorulmaz, Elazığ İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Kaygusuz ve Şırnak İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Yaldız başka görevlere atanmak üzere görevlerinden alındı.
Halil Yorulmaz - 10.6.2014
Bakan Ala'nın Kardeşi MEB Rehberlik ve Denetim Başkanlığına "Resmen" Atandı
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda; Müsteşar Yardımcılığına, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, Bakanlık Müşavirliğine Volkan Mutlu Coşkun, Bilecik Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Hacı Dursun Yıldız, Hakkari Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Mehmet Yıldırım, Balıkesir Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Zekeriya Erdurmuş, Erzurum Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Osman Akar, Çanakkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Erdem Karadağ, Erzincan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Sırrı Yılmaz, Trabzon Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Cahit Gülbay, Eskişehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Mehmet Salih Söğüt, Bakanlık Müşavirliğine, Et ve Süt Kurumu Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Kaya, Başmüfettişliğe Salih Hartavi atandı. Maliye Bakanlığı'nda; Başhukuk Müşavirliği ve Muhakemat Genel Müdürlüğüne Arslan Narin'in ataması gerçekleştirildi. Batman Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Tercan, Kütahya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Halil Yorulmaz, Elazığ Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Kaygusuz, Şırnak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Yaldız ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdür Yardımcısı Semra Atınç, Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürü Ali İhsan Narlı, başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alındı.
Halil Yorulmaz - 24.12.2013
Simav'da Kırsal Yatırım Desteklenmesi
Kütahya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Halil Yorulmaz, toplantıda yaptığı konuşmada, destekleme programı kapsamında gerçek kişilere 300 bin, tüzel kişilere de 800 bin lira hibe üst limitleri belirlendiğini söyledi.
Halil Yorulmaz - 11.12.2013
Kütahya'da Arı Yetiştiriciliği Kursu Düzenlendi
İl Müdürü Halil Yorulmaz, yaptığı açıklamada, öncelikli hedeflerinin kırsalda yaşayan vatandaşların gelir seviyesini yükseltmek olduğunu bildirdi.
Halil Yorulmaz - 14.11.2013
Kütahya Valisi, Tunçbilek Termik Santralini Ziyaret Etti
Kütahya Valisi Şerif YILMAZ'a ziyaretlerinde, Tavşanlı Kaymakamı Numan HATİPOĞLU, İl Emniyet Müdürü Kadir AKBIYIK, Orman Bölge Müdürü Kenan ERYİĞİT, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Halil YORULMAZ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ömer TURAN eşlik ettiler.
Halil Yorulmaz - 31.10.2013
İlçe ve Köylere "Gelir Getirici" Fidanlar Dikiliyor
Törene, İl Genel Meclisi Başkanı Seyit Ömer Durmuş, Orman Bölge Müdürü Kenan Eryiğit, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Akçay, İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Halil Yorulmaz, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
Halil Yorulmaz - 24.10.2013
Tarımsal Yenilik ve Bilgi Sistemi Bölge ve İl Grup Toplantısı
Başkanlığını İl Müdürü Halil Yorulmaz'ın yaptığı toplantıda, bitkisel üretimde karşılaşılan sorunlar ele alındı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halil Yorulmaz Haberleri | Halil Yorulmaz Kimdir - Haberler - Halil Yorulmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halil Yorulmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. BURSA İnegöl'de kaza: 2 yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 12:21:47. #1.14#
title