Halil Şahan Haberleri

Halil Şahan haber, Halil Şahan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halil Şahan - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Adana'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Halil Şahan - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Adana
Adana'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Halil Şahan - 03.11.2013
Adana'da AK Parti'den Başkanlık İçin 7 Aday Adayı
ALADAĞ: Mustafa Akgedik, Halil Şahan, Hasan Hüseyin Hündüz, Hasan Buldu, Adem Güvercin, Yusuf Yıldız, Mehmet Lütfi onur, Hüseyin Kılınç, Ali Kurt, Muzaffer Demirağ, Ramazan Keleş ve Mustafa Uslu.
Halil Şahan - 24.10.2012
Erü'lü Bilim Adamları Düğme Tipi Lityum İyon Pil Üretti
Erciyes Üniversitesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şaban Patat, Öğretim Üyesi Dr. Halil Şahan ve bölüm öğrencileri 'düğme tipi lityum iyon pil projesi' hazırladı.
Halil Şahan - 02.10.2012
Üniversite - Sanayi İşbirliği
İŞTE KATMA DEĞER YARATACAK ÖDÜLLÜ PROJELER İlaç ve Eczacılık Ürünleri Kategorisi: Birincilik Ödülü: Ağrısız Mikroiğneler: Aşı Cihazlarında Devrim Olabilir (Dr. Yusuf Kemal Demir, Abdurrahman Gümüş) İkincilik Ödülü: Helicobacter Pylori'nin Eradikasyonuna Yönelik Biyobozunur Polimer Bazlı Kontrollü Salım Yapabilen Mikrokürelerin Geliştirilmesi (Prof. Dr. Funda Tıhmınlıoğlu, Duygu Altıok, Özlem Yılmaz, Ebru Demiray, Neslihan Berkmen) Üçüncülük Ödülü: Nano Boyutlu Çarpaz Bağlı Protein Agregaları (Anastasia Zakharyuta, Tuğçe Akkaş, Alpay Taralp) Boyalar ve Yapıştırıcılar Kategorisi: Birincilik Ödülü: Kırmızı Floresans Tabela Projesi (Prof. Dr. Huriye İçil, Duygu Uzun, Süleyman Asır, Jagadeesh Bodapatı, Hürmüs Refiker, İlke Yücekan) İkincilik Ödülü: Mavi Midyeden Yapıştırıcı Üretimi (Ebuzer Kalyoncu, Berna Şentürk) Üçüncülük Ödülü: Yeni Formülasyonlu, Esnek, Dayanıklı ve Farklı Kullanım Alanları İçeren Çift Komponentli Solvent Bazlı Yapıştırıcı Üretimi (Prof. Dr. Nilgün Özpozan Kalaycıoğlu, Mehmet Kavak, Serkan Dayan, Bülent Işkın, Nilgün Kayacı) Plastik ve Kauçuk Kategorisi Birincilik Ödülü: Poli-(Laktik Asit)/Silikon Kauçuk Harmanlarının Mekanik ve Termal Özellikleri (Yrd. Doç. Dr. Bağdagül Karaağaç, Sibel Yıldız, Güralp Özkoç) İkincilik Ödülü: Doğal Keratin Elyaf ile Güçlendirilmiş Biyobozunur Termoplastik Poliüretan Kompozitlerinin Özelliklerinin ve Yapı İskelesi Olarak Kullanılabilme Potansiyelinin İncelenmesi (Özge Gökçe, Güralp Özkoç) Üçüncülük Ödülü: Kolay ve Basit Bir Yolla Soğuk Suda Çözünen Soya Yağı Polimeri Üretimi (Prof. Dr. Baki Hazer, Merve Acar) Kozmetik, Sabun ve Temizlik Ürünleri Kategorisi Birincilik Ödülü: Akneye Karşı Ürün Projesi (Yrd. Doç. Dr. Yasemin Y. Uzuner, Yrd. Doç. Dr. İlkin Zindancı, Cem Türkoğlu, Sebla Öztan Aktürk) İkincilik Ödülü: Muğla'da Yetiştirilen Meyvelerden (Turunçgiller) Meyve Suyu, Kozmetik Hammaddesi ve Gıda Katkı Maddesi Üretimi (Prof. Dr. Yaşar Demir, Prof. Dr. Nazan Demir) Üçüncülük Ödülü: Bitkisel Kaynaklı Kozmetik Ürün Geliştirilmesi Üzerine Araştırmalar (Fatma Sezer Şenol, İlkay Erdoğan Orhan) Diğer Kategorisi Birincilik Ödülü: Ticari Şarj edilebilir Lityum İyon Bataryalar İçin Yeni Modifiye Edilmiş LiMn2O4 Katot Aktif Madde Üretimi (Dr. Halil Şahan, Fatma Kılıç Dokan, Şaban Patat) İkincilik Ödülü: Antrasen Esaslı Küçük Molekül ve Polimerlerin Sentez ve Karakterizasyonu, Elektrokimyasal ve Fotofiziksel Özellikleri, Oled Uygulamaları (Dr.
Halil Şahan - 05.09.2012
Kore Gazisi Rıza Başlık, Vefat Etti
Başlık'ın cenaze törenine ailesi, yakınları, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Eskişehir Şubesi Genel Sekreteri Halil Şahan, silah arkadaşı Kore Gazisi Behçet Bota ve dernek üyesi gaziler katıldı.
Halil Şahan - 02.09.2012
Gürkan: 2017 Yılı Sonunda Aladağ'da 60 Bin Dönüm Arazi Sulanır Hale Gelecek
Bu arada Gürkan, Silopi'deki çatışmada şehit düşen polis memuru Arif Mamış'ın Kıcak köyündeki babasını ziyaret etti. Gürkan'a Karaisalı İlçe Başkanı Ünal Işık, AK Parti Aladağ ilçe Başkanı Halil Şahan, Akören Belediye Başkanı Hüseyin Gündüz, yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.
Halil Şahan - 21.04.2012
Aladağ'da Kutlu Doğum Haftası Etkinliği
Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bekir Tatlı, "Kardeşlik Hukuku ve Kardeşlik Ahlakı" temalı konuşmasında, Hz. Muhammed'in hadislerinden örnekler vererek, şöyle devam etti: "Zaman ilerledikçe insanlar aynı topraktan, aynı mayadan, aynı anneden ve babadan yaratıldıklarını unutuyor. Birbirlerine karşı üstünlük taslayıp kin ve nefret tohumları ekiyorlar. Halbuki aynı ana ve babanın Adem ve Havva'nın çocukları olduklarını unutuyorlar. Hz. Allah Kur'an-ı Kerimde mealen 'Sakın ha! Birbirlerinizle çekişmeyin, yoksa devletiniz yıkılıverir' diye biz Müslümanlar'a mesaj veriyor. Aramıza fitne ve fesat sokmamalıyız, bunlara fırsat tanımamalıyız." Etkinliğe, İlçe Kaymakamı Tamer Kılıç, Belediye Başkanı Yusuf Baş, Akören Belde Belediye Başkanı Hasan Gündüz, Başsavcı Hüseyin Kuş, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Ali Karataş, İlçe Müftüsü Mustafa Erdem, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Buğrul, AK Parti İlçe Başkanı Halil Şahan, Müftülük görevlileri ile merkez ve çevre köylerden çok sayıda halk katıldılar.
Halil Şahan - 05.03.2012
AK Parti Aladağ İlçe Kongresi Yapıldı
AK Parti Aladağ ilçe kongresi yapıldı. Halil Şahan yeniden başkan seçildi.
Halil Şahan - 12.02.2012
AK Parti Saimbeyli ve Karaisalı İlçe Kongreleri
Yapılan konuşmalardan sonra seçime geçilen kongrede, 415 delegeden, 230'u oy kullandı 177 oy alan Başkan Hasan Kafadar'ın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "İsmail Yıldızhan, Ömer Uyanık, Mustafa Ay, Ahmet Korkmaz, Mustafa Yıldızhan, Cafer Kekeç, Yusuf Samsa, Doğan Menteş, Keziban Kahraman, Ekrem Esendemir, Atakan M. Özdemir, Aysel Çolak, Mustafa Dal ve Elife Kan." KARAİSALI KONGRESİ Pazar günü yapılan AK Parti Karaisalı ilçe kongresine Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, İl Başkanı Ziyaettin Yağcı, AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk, Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman, İmamoğlu İlçe Başkanı Nail Göçer, Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, Aladağ İlçe Başkanı Halil Şahan, Karataş İlçe Başkanı Sinan Gül, Kadın Kolları İl Başkanı Emine Karaköse, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ile partililer katıldı.
Halil Şahan - 23.12.2011
Asya'dan Muhteşem Ödül Töreni
Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral; " Mübarek ve bereketli bir günde hep birlikte olmanın sevincini yaşıyoruz. Tepeli Köyü'nde kurulmuş Eğirdir'imizin ekonomisine büyük katkı sağlayan Asya Meyve Suyu Fabrikası bizim kıymetli varlığımızdır. Asya Fabrikası'nın bu günlere gelmesinde emeği geçenlere ve sahiplerine teşekkür ediyorum. Tesisler kolay yapılmıyor. Sofralık elma dışında aynı tattaki elmaların endüstriye dönüşmesi ve suyunun doğrudan ihraç edilmesi bizleri mutlu ediyor. 6-7 yıl önce 4,5 YKR eden meysuluk elmamız şuanda 10 misli artarak 45 YKR'den değer buldu. Bu yıl müstahsillerin yüzü güldü. Eğirdir"imiz elma üretimi bakımından çok önemli bir yere sahiptir. Nüfusumuzla kıyaslandığında Türkiye'de her bir kişi başına 3,5 kilo elmayı Eğirdir üretmektedir. Elmadan en az 10-15 çeşit imalat var. En başta elma suyu, 20-25 yıl önceleri elma pekmezi, dünyanın en iyi sirkesi elma sirkesi üretimi ve pasta imalatında kullanılan elma unu bunların başında gelmektedir. Elma pekmezi, elma sirkesi ve elma unu üretebilen tesislerin Eğirdir'e kazandırılmasını istiyoruz. Müteşebbislerimizden gerekli yatırımları yaparak, ticaret yapmalarını canı gönülden istiyoruz. Gündemde ve kamuoyunda Asya ile Belediye arasında sıkıntılar yaşanıyormuş gibi konuşmalar geçiyor. Asya ve Belediye arasında hiçbir problem yoktur. Asya kullandığı suyu belediyemizin kuyusundan almaya devam ediyor. Arıtma tesisimizi de çok rahatlıkla kullanabiliyor. Bu demek oluyor ki hiçbir meselemiz yoktur. Asya Eğirdir'imizin ve bölgemizin kıymetli varlığıdır" dedi. Eğirdir Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz; "Eğirdir'imizin elma üretiminde ciddi potansiyeli var. Buda Eğirdir'imize ciddi sorumluluk veriyor. Eğirdir elma konusunda sözü söyleyen olmalıdır. Türkiye'nin her yerinde elma üretiliyor ama en çok Eğirdir'de üretiliyor. Kaliteli Pazara uygun elma üretimi ve geliştirmeye dayalı işletmelerin hep birlikte gayret sarf etmeliyiz. Asya'ya yöneticiler ve üreticilerle işbirliğin sağladığı için teşekkür ediyorum. Ödül almaya hak kazananları tebrik ediyorum" ifadesinde bulundu. Konuşmalardan sonra ise ödül dağıtım törenine geçildi. Sanayi tipi elmayı fabrikaya teslim eden ilk üç üretici: Salim Saraç, Halil Şahan ve Ayşe Demirbaş'a ödülleri Kaymakan Dr.
Halil Şahan - 02.08.2011
Berlin'de Ramazan Heyecanı
Almanya'nın başkenti Berlin'de Türkler, ramazan ayının heyecanını yaşıyor. Birçok kişi, oruçlarını, camilerde verilen iftar yemeklerinde açıyor, daha sonra teravih namazı kılıyor. Berlin'de Türklerin yoğun olarak yaşadığı Kreuzberg semtindeki pazarda pide satan Halil Şahan, ramazanda satışların arttığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Halil Şahan Haberleri | Halil Şahan Kimdir - Haberler - Halil Şahan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halil Şahan kimdir, hayatı ve biyografisi. 26. Adana Altın Koza Film Festivali başladı! Altın Koza Film Festivali 2019 etkinlikleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.7.2021 05:20:14. #1.15#

title