HALİL ÖZYOLCU HABERLERİ

Halil Özyolcu haber, Halil Özyolcu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halil Özyolcu

Halil Özyolcu

Doğum Yeri Ağrı / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1971 - ...

Halil Özyolcu Kimdir ?

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1996 yılında mezun oldu. Ağrı Barosuna kayıtlı Serbest avukatlık yapan Halil Özyolcu 2001 yılında kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi'ne katılarak partinin Ağrı'da teşkilatlanmasını sağladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Halil Özyolcu - 12.03.2021
Ağrı heyeti "yatırım ve istihdam" için Ankara'da temaslarda bulundu
Ağrı Valisi Osman Varol, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ve AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu, kente yapılan ve yapılacak olan yatırım ile istihdam çalışmalarına yönelik Ankara'da bazı ziyaret ve temaslarda bulundu.
Halil Özyolcu - 10.07.2019
Bozdağ - FETÖ'nün darbe girişimi
Başbakanla istişare ettiklerini, darbeye karşı halkla birilikte mücadele edilmesi gerektiği konusunda hemfikir olduklarını belirten Bozdağ, şöyle konuştu: "Konuşmamızdan sonra başbakanımız bir açıklama yaptı. Ben de 'bu gece son gecemiz olur' diye abdest alarak sokağa çıkmak istiyordum. Kızılay'a yaya gitmek niyetinde idim ama korumalarımı yanıma almak istemedim. Çünkü kim nedir? bilmiyoruz. Tam çıkarken oğlum gelerek özel arabamızla evden çıktık. Yolda milletvekili arkadaşlarımızla istişare ettikten sonra eski bir milletvekili arkadaşımız Halil Özyolcu'nun ofisinde buluştuk.
Halil Özyolcu - 03.03.2018
AK Parti Erciş İlçe Kongresi
Kongreye, AK Parti Van Burhan Kayatürk, AK Parti Ağrı Milletvekili Halil Özyolcu, AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Suna Köseoğlu, AK Parti İl Başkanı Kayahan Türkmenoğlu ve partililer katıldı.
Halil Özyolcu - 23.12.2017
AK Parti Hakkari İl Kongresi
Kongreye, AK Parti Trabzon Milletvekili ve Hakkari Koordinatörü Ayşe Sula Köseoğlu, AK Parti 22. Dönem Ağrı Milletvekili Halil Özyolcu ile partililer katıldı.
Halil Özyolcu - 22.12.2017
Özyolcu'dan Hakkari Esnafına Ziyaret
Hakkari'ye koordinatör olarak görevlendirilen AK Parti 22. Dönem Ağrı Milletvekili Halil Özyolcu, esnafı ziyaret etti.
Halil Özyolcu - 23.09.2017
AK Parti Şemdinli 6. Olağan Kongresi" Yapıldı
AK Parti 22. Dönem Ağrı Milletvekili ve Hakkari'den sorumlu koordinatör Halil Özyolcu, burada yaptığı konuşmada, kongrenin hayırlı olmasını diledi.
Halil Özyolcu - 06.08.2017
AK Parti'de Kongre Hazırlıkları
AK Parti 22. Dönem Ağrı Milletvekili ve Hakkari'den sorumlu koordinatör Halil Özyolcu, kongre çalışmaları kapsamında Hakkari'ye geldi.
Halil Özyolcu - 03.05.2016
Ankara'da Ağrı'nın sorunları tartışıldı
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan, Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İlhan Kaya, Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Mehmet Aslan, Yüzüncü Yıl öğretim üyelerinden Prof. Dr. Abdullah Kaya, Doç. Dr. Atilla Durmuş, YÖK Denetleme Kurulu eski Başkanı Prof. Dr. İlyas Doğan, Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ve Medeniyet Üniversitesi'nden Prof. Dr. Seyfettin Erdoğan, Sağlık Bakanlığı eksi Genel Müdürlerinden İdris Yaşar, Yüzüncü Yıl öğretim elemanlarından Prof. Dr. Halit Demir ve Dr. Mehmet Ali Bilgili birer sunum yaptığı çalıştaya, eski bakanlar Yaşar Eryılmaz, Cemil Erhan, Ziyaettin Tokar, mevcut milletvekilleri Cemil Yaman, Cesim Gökçe, eski milletvekilleri Abdülkerim Aydemir, Cezmi Erat, Kerim Yıldız, Fatma Salman, Halil Özyolcu, Hanefi Alır, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alparslan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut, Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alâettin Aslan, Serka Kalkınma Kurulu Başkanı Mehmet Akbaş, akademisyenler, bürokratlar, sivil toplum örgütleri temsilcileri, basın ve işadamları katıldı.
Halil Özyolcu - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Adayları Belli Oldu
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, geçtiğimiz dönemde Gaziantep'ten aday gösterilmişti. AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül de 25. dönemde Gaziantep'ten 2. sıradan aday gösterilmişti, AK PARTİ, 25. DÖNEMDE ŞIRNAK, AĞRI, HAKKARİ, TUNCELİ VE IĞDIR'DAN MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇIKARAMAMIŞTI 25. dönemde AK Parti'nin milletvekili çıkaramadığı iller arasında Hakkari, Iğdır, Tunceli, Şırnak, Ağrı bulunuyordu. AK Parti'nin Doğu ve Güneydoğu illeri üzerinde milletvekili adayları üzerinde titiz bir çalışma yürüttüğü biliniyor. AK Parti'nin geçtiğimiz dönem Ağrı'dan milletvekili adayı gösterdiği isimler arasında Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu, Halil Özyolcu, Ali Konyar bulunuyordu.
Halil Özyolcu - 04.06.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayı Halil Özyolcu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
Halil Özyolcu - 03.06.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayı Halil Özyolcu, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ve köy ziyaretlerine devam ediyor.
Halil Özyolcu - 25.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı Milletvekili adayı Halil Özyolcu, Ağrı'yı ve siyasi gündemi değerlendirdi.
Halil Özyolcu - 13.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu ve Halil Özyolcu, Patnos ilçesinde seçim çalışması yürüttü.
Halil Özyolcu - 04.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu, Halil Özyolcu ve Ali Konyar, ilçede Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Taşdemir, partililer ve vatandaşlar tarafından karşılandı.
Halil Özyolcu - 01.05.2015
Genel Seçime Doğru
İlçe merkezindeki seçim irtibat bürosunun açılışına Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, AK Parti Ağrı İl Başkanı Abdurahman Çetin, AK Parti Ağrı milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu, Halil Özyolcu ve Ali Konyar, AK Parti Eleşkirt İlçe Başkanı Aytekin Arslan ve partililer katıldı.
Halil Özyolcu - 24.04.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı Milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu, Halil Özyolcu ve Ali Konyar ile partililer AK Parti Patnos ilçe Başkanlığı önündeki kurulan platformda vatandaşları selamladı.
Halil Özyolcu - 24.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Halil Özyolcu - 18.04.2015
Genel Seçimlere Doğru
AK Parti Ağrı Milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu, Halil Özyolcu ve Ali Konyar, AK Parti İl Başkanlığı önünde düzenlenen aday tanıtım programına katıldı.
Halil Özyolcu - 15.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri yayımlandı.
Halil Özyolcu - 07.04.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
ANKARA(AA) - AK Parti'nin YSK'ya sunduğu bazı illerin milletvekili aday listesi şöyle: -ADANA 1. NECDET ÜNÜVAR 2. FATMA GÜLDEMET SARI 3. SADULLAH KISACIK 4. TALİP KÜÇÜKCAN 5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ 6. ESRA YALVAÇ 7. MEHMET CAN 8. MUSTAFA ÇALIŞKAN 9. ASUMAN TEKİN 10. KASIM PAMUK 11. MEHMET FARUK BOZKURT.
Halil Özyolcu - 07.04.2015
AK Parti Listesi Açıklandı
AK Parti’nin aday listesi belli oldu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halil Özyolcu Haberleri | Halil Özyolcu Kimdir - Haberler - Halil Özyolcu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halil Özyolcu kimdir, hayatı ve biyografisi. Ağrı heyeti yatırım ve istihdam için Ankara'da temaslarda bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 13:58:22. #1.16#
title