Hakan Karaduman Haberleri

Hakan Karaduman haber, Hakan Karaduman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Karaduman - 08.05.2021
Antalya'da amatör balıkçılar ağlara takılan caretta carettayı kurtardı
Belek Mahallesi'nde Ömer Baydak ve arkadaşı Hakan Karaduman, tam kapanmadan birkaç gün önce tekneyle balık avlamak için denize açıldı.
Hakan Karaduman - 04.01.2019
AK Parti Samsun İl Başkanlığına Atanan Aksu Görevi Devraldı
AK Parti Genel Merkezince Hakan Karaduman'ın yerine il başkanlığına atanan Ersan Aksu, görevine başladı.
Hakan Karaduman - 02.01.2019
AK Parti Samsun İl Başkanı, Açığa Alındıktan Sonra İstifa Etti
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın açığa alınmasının ardından istifasını sunduğunu, yerine Ersan Aksu'nun görevlendirildiğini açıkladı.
Hakan Karaduman - 02.01.2019
AK Parti Samsun İl Başkanı İstifa Etti
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın açığa alınmasının ardından istifasını sunduğunu, yerine Ersan Aksu'nun görevlendirildiğini açıkladı.
Hakan Karaduman - 02.01.2019
Cumhur İttifakı'nın Prensiplerine Uygun Olmayan Açıklamalar"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Samsun İl Başkanımız Hakan Karaduman, Cumhur İttifakı'nın prensiplerine uygun olmayan açıklamaları sebebiyle açığa alınmıştır.
Hakan Karaduman - 02.01.2019
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Samsun İl Başkanımız Hakan Karaduman, Cumhur İttifakı'nın Prensiplerine...
IHAAW184824-SIY/02-01-2019- AK Parti Sözcüsü Çelik: "Samsun İl Başkanımız Hakan Karaduman, Cumhur İttifakı'nın prensiplerine uygun olmayan açıklamaları sebebiyle açığa alınmıştır.
Hakan Karaduman - 02.01.2019
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Samsun İl Başkanımız Hakan Karaduman, Cumhur İttifakı'nın Prensiplerine...
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Samsun İl Başkanımız Hakan Karaduman, Cumhur İttifakı'nın prensiplerine uygun olmayan açıklamaları sebebiyle açığa alınmıştır.
Hakan Karaduman - 02.01.2019
Samsun İl Başkanı Açığa Alındı!
Ömer Çelik: "Samsun İl Başkanımız Hakan Karaduman, Cumhur İttifakı'nın prensiplerine uygun olmayan açıklamaları sebebiyle açığa alınmıştır.
Hakan Karaduman - 01.01.2019
Karaduman: "2019 Yılında Kazanan Samsun Olacak"
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Hem yerel seçimlerden çıkacak sonuç hem de 100. yıl kutlamaları nedeniyle 2019'da kazanan Samsun olacak" dedi.
Hakan Karaduman - 26.12.2018
Asgari Ücretin 2 Bin 20 Lira Olarak Açıklanması
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti, milletimizin refah ve huzur içerisinde yaşamlarını devam ettirmesi için gerekeni yapmıştır.
Hakan Karaduman - 26.12.2018
AK Parti Havza ve Çarşamba İlçe Başkanları Belli Oldu
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, yaptığı açıklamada, "Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca yapılan değerlendirmeler neticesinde AK Parti Havza İlçe Başkanlığına Kadir Kayan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığına Taner Özden atanmıştır.
Hakan Karaduman - 25.12.2018
Örnek Olacak Belediyecilik Yönetim Şeklini Kuracağız"
Toplantıya AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ile yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.
Hakan Karaduman - 14.12.2018
Bakan Varank, Sanayi ve Teknoloji Alanındaki Yatırımları İnceledi
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a incelemelerinde Vali Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahın, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye başkan adayı, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ile diğer protokol üyeleri eşlik etti.
Hakan Karaduman - 10.12.2018
Sorunların Çözümü İçin Çalışma Yapıyoruz"
Rektörlerle yaptığı görüşmede de üniversitelerin kentle bütünleşmesi gerektiğini belirten Demir, şunları ifade etti: "Üniversiteler bir şehrin gelişiminde çok önemli paya sahiptir. Samsun şehri ve üniversitelerimizin uyumunu daha iyi noktaya nasıl getirebiliriz konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Bizler bu konuda elimizden gelen çabayı ortaya koyacağız. Başta rektörlerimiz olmak üzere akademik personele büyük görev düşüyor. Samsun için ikinci üniversite büyük bir şans. Samsun'un sorunlarının çözümü için çalışma yapıyoruz projelerimiz hazır. " Demir'e ziyaretlerinde AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Baskan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Seyithan Ekin eşlik etti.
Hakan Karaduman - 04.12.2018
Mutlu İnsanların Olduğu Bir Şehir Yaratacağız"
Demir, beraberinde AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ile Anadolu Ajansı Bölge Müdürü İsa Sansar'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Karaduman Haberleri | Hakan Karaduman Kimdir - Haberler - Hakan Karaduman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Karaduman kimdir, hayatı ve biyografisi. Amatör balıkçı, ağa takılan Caretta Caretta'yı 'gülüm, bir tanem' diyerek kurtardı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.8.2021 15:10:03. #1.14#

title