Hakan Erilkun Haberleri

Hakan Erilkun haber, Hakan Erilkun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Erilkun - 30.03.2018
Emlakjet Akademi 2018 Başlıyor!
ALANINDA UZMAN İSİMLER KATILIYOR Emlakjet Akademi 2018 konuşmacıları arasında Emlakjet Genel Müdürü Gizem Moral Kunter'in yanı sıra Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Işıl Erol, Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yad. Doç. Dr. Hulki Cihan, Franchise Eğitim ve Danışmanlık Uzmanı Hakan Erilkun, Gayrimenkul Değerleme ve Finans Uzmanı Erol Canbay, Endeksa CEO'su Görkem Öğüt, Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, fotoğraf sanatçısı Çoşkun Aşar ve İstanbul Moda Akademisi Kişisel Stil Eğitmeni Oya Komar bulunuyor.
Hakan Erilkun - 17.05.2016
Konut Yatırımında Tercih Kayaşehir ve Bahçetepe
İstanbul'da konut talebi artıyor. Bu anlamda en çok tercih edilen yerlerden biri Başakşehir. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, "Konut alımında iki bölge var.
Hakan Erilkun - 20.07.2015
Emlakta Kısa Vadeli Al-sat Amortisman Sürelerini Arttırıyor'
Emlakta amortisman süreleri (yatırımın kira gelirleri ile kendisini ödeme süresi) artıyor. İstanbul‘da bu süre 10 seneyi aşıyor. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, konut yatırımcılarının kısa vadede al - sat tercih etmelerinin amortisman sürelerini arttırdığını vurguluyor ve “İstanbul’da bu süreler yeni konutlarda 20 seneyi aşıyor.
Hakan Erilkun - 23.02.2015
Kiracıya Depozito Uyarısı: Bankaya Ortak Hesaba Yatırın
Ev sahiplerinin genelde elden almayı tercih ettiği depozitoyu bankaya yatırma zorunluluğu getirildi. Depozito bedelinin bankaya yatırılması ile güvence bedelinin gerçek anlamda güvence bedeli olarak kullanılmaya başlanacağını vurgulayan Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, açılacak hesabın da ortak olması gerektiğini belirtti.
Hakan Erilkun - 17.11.2014
Projelerde Tehlike Çanları
Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, bu durumun, proje firmalarını büyük bir riskle karşı karşıya bıraktığına dikkat çekerek şunları söyledi: "Proje firmaları yeni projeleri için mevcuttaki satışlarını teminat gösteriyor.
Hakan Erilkun - 18.09.2014
Altın Emlak'tan Fuara Özel Kampanya
Yeni Girişimcilere 'Altın' Kapısı Markalı bir zincirin güvencesiyle iş kurmak isteyen binlerce girişimciye, hedeflerine ulaşabilme imkanı sağladıklarını belirten Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun; girişimcilere Bayim Olur Musun Fuarı'na Özel 15 bin TL + KDV kampanyasını sunduklarını söyledi.
Hakan Erilkun - 20.01.2014
Satış Mı? Bağış Mı?
Yüksek tapu harcından kaçınmak isteyen veya sağ iken yerlerin paylaşımını düşünen mal sahipleri acaba bağış yolunu mu tercih etmeliyiz sorusunu sıklıkla soruyor. Peki hangi yol tercih edilmeli? Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, satışın, bir malın mülkiyetinin belli bir bedel karşılığında bir başkasına devredilmesi işlemine dendiğini belirterek, satışı bağıştan ayıran unsurun da tapu sicili açısından taşınmaz malın para ile değiştirilmesi olduğunu söyledi.
Hakan Erilkun - 17.08.2013
Altın Emlak Eylül'de Bayim Olur Musun Fuarı'nda
"Bayim Olur Musun" Fuarı Binlerce Girişimciye Yol Gösterecek 12 Eylül – 15 arasında tarihleri arasında CNR Expo Center'da düzenlenen, Türkiye'nin ve sektörün önemli bir fuarı olan "Bayim Olur Musun"a bu yıl da katılan Altın Emlak, bu sayede daha çok girişimci adayına ulaşıyor. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun; markalı bir zincirin güvencesiyle iş kurmak isteyen binlerce girişimciye, hedeflerine ulaşabilme imkanı sağladıklarını belirterek, birlikte, başarılı projelere imza atacaklarını ifade etti.
Hakan Erilkun - 21.05.2013
Arnavutköy'deki Hızlı Yükseliş!
Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, havaalanının Arnavutköy'e taşınacak olmasının yanı sıra, 3.
Hakan Erilkun - 16.04.2013
İstanbul'daki Yalı Fiyatlarını Sollayan Bölge!
Geleceğe ilişkin olumlu beklentilerin etkisiyle yatırımcılar Diyarbakır , Şırnak, Siirt gibi noktalardan adeta dudak uçuklatan rakamlar ödeyerek büyük parselde arsa ve tarla almaya başladı. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, bölgenin liderinin ise Diyarbakır olduğunu altını çizerek, son 5 yılda Diyarbakır merkezine yakın bölgelerde fiyatların 50 misli arttığını söyledi.
Hakan Erilkun - 18.03.2013
Emlak Vergileri Nasıl Belirleniyor?
Yapı Ruhsatı Alınmış İnşaatlar Bu Artıştan Etkilenmeyecek Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, yeni oranların; öncelikle büyükşehirlerde olmak üzere, yapı ruhsatı tarihi 1 Ocak'tan itibaren alınan konut inşaatı projeleri için geçerli olacağını söyledi.
Hakan Erilkun - 18.03.2013
KDV Artışında Arsa Emlak Vergi Değeri Tespiti
Yeni İnşaatlardaki KDV Artışında Arsa Emlak Vergi Değeri Tespiti . 01 Ocak'ta yürürlüğe giren düzenlemeye göre, arsalarda emlak vergisine tabi esas değeri metrekare başına 500-1000 TL arası olan yerlerde yapılan inşaatlarda KDV oranı yüzde 8'e çıkarken, arsa emlak vergi değeri 1000 TL ve üzerinde olan yerlerde yapılan inşaatlarda KDV oranı yüzde 18 olacak. Emlak vergisine tabi esas değeri metrekare başına 500 liranın altında olan yerlerde ise KDV oranı yüzde 1 olarak uygulanmaya devam edecek. Yapı Ruhsatı Alınmış İnşaatlar Bu Artıştan Etkilenmeyecek Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, yeni oranların; öncelikle büyükşehirlerde olmak üzere, yapı ruhsatı tarihi 1 Ocak'tan itibaren alınan konut inşaatı projeleri için geçerli olacağını söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakan Erilkun Haberleri | Hakan Erilkun Kimdir - Haberler - Hakan Erilkun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Erilkun kimdir, hayatı ve biyografisi. Yeni Nesil Emlak Danışmanlığının 10 Altın Kuralı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 19:42:03. #1.14#
title