HAKAN ÇAVUŞOĞLU HABERLERİ

Hakan Çavuşoğlu haber, Hakan Çavuşoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Çavuşoğlu

Hakan Çavuşoğlu

Doğum Yeri Yunanistan
Doğum Tarihi 26.2.1972 - ...

Hakan Çavuşoğlu Kimdir ?

Hakan Çavuşoğlu’nun TBMM’de yer alan biyografisine göre hayat hikayesi şu şekilde; 26 Şubat 1972’de Yunanistan Gümülcine’de doğdu. Baba adı Hasan, anne adı Gülsüm’dür. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Başkan Yardımcılığı ve Başkanlığı görevlerinde bulundu. 24.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hakan Çavuşoğlu - 17.02.2021
TBMM, Avrupa'da yükselen ırkçılık ve İslamofobi'yi inceleyecek
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu Başkanlığında toplandı.
Hakan Çavuşoğlu - 11.02.2021
Kamu Başdenetçisi Malkoç, kuruma yapılan başvurularda sorun çözme yeteneklerinin arttığını bildirdi
İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu'nun da yer aldığı toplantıda, Kamu Başdenetçisi Malkoç, Kamu Denetçiliği Kurumunun 2020 Yılı Yıllık Raporu'na ilişkin sunum yaptı.
Hakan Çavuşoğlu - 25.12.2020
AK Parti Bursa İl Başkanlığında devir teslim töreni gerçekleştirildi
AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ise AK Parti'nin parti için kavgalar olmadan görev değişimlerini gerçekleştirebilen partilerden biri olduğunu, Bursa ve Türkiye için hizmet etmeye ve başarılı olmaya çaba göstereceklerini söyledi.
Hakan Çavuşoğlu - 03.12.2020
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyeleri Adalet Bakanı Gül'e görüşlerini bildirdi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, "Medyada Suriyeli sığınmacılara dönük olarak üretilen ve onları ötekileştirmeyi amaçlayan yanlışların olgusal doğrular gibi propaganda edilmesinin önüne geçmek için farkındalık oluşturacak faaliyetlerin yanı sıra nefret...
Hakan Çavuşoğlu - 14.11.2020
TBMM üyeleri Ermenistan'ın saldırılarında sivil can kayıplarının yaşandığı Gence'yi ziyaret etti
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, bölgede çalışan basın mensuplarının 27 Eylül'den itibaren zor şartlar altında hakikatleri ve gerçekleri dünyaya aktardığını belirterek onlara teşekkür etti.
Hakan Çavuşoğlu - 03.11.2020
Kamu Başdenetçisi adayları belirlendi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu da İzmir'de meydana gelen depremin herkesi derinden üzdüğünü belirterek, vefat edenlere rahmet ve yaralılara şifa diledi.
Hakan Çavuşoğlu - 20.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Ermenistan'ın füze ile vurduğu Gence kentini ziyaret etti Açıklaması
Şentop'a Gence ziyaretinde, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ eşlik etti.
Hakan Çavuşoğlu - 20.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov'la görüştü
Görüşmede, TBMM Başkanı Şentop'un yanı sıra AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ da yer aldı.
Hakan Çavuşoğlu - 17.10.2020
TBMM Başkanı Şentop ve beraberindeki parlamento heyeti yarın Azerbaycan'a gidecek
Şentop'a, Azerbaycan ziyaretinde AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ eşlik edecek.
Hakan Çavuşoğlu - 13.10.2020
TBMM'den Ermenistan'ın vurduğu Azerbaycan'da inceleme
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, kuracakları alt komisyonun, Azerbaycan'da vurulan sivil yerleşim alanlarında inceleme ve araştırma yapacağını söyledi.
Hakan Çavuşoğlu - 01.10.2020
İHH Bursa şubesi Suriye'ye 5 tır yardım gönderdi
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu'nun da katıldığı uğurlamada, dualarla gönderilen tırlardaki yardımlar kamplarda yaşayan Suriyelilere ulaştırılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakan Çavuşoğlu Haberleri | Hakan Çavuşoğlu Kimdir - Haberler - Hakan Çavuşoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Çavuşoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika politika: TBMM'de 'Avrupa Ülkelerinde Yükselen Irkçılık ve İslamofobya
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 11:53:56. #1.16#
title