HAKAN ÇAVUŞOĞLU HABERLERİ

Hakan Çavuşoğlu haber, Hakan Çavuşoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Çavuşoğlu

Hakan Çavuşoğlu

Doğum Yeri Yunanistan
Doğum Tarihi 26.2.1972

Hakan Çavuşoğlu Kimdir ?

Hakan Çavuşoğlu’nun TBMM’de yer alan biyografisine göre hayat hikayesi şu şekilde; 26 Şubat 1972’de Yunanistan Gümülcine’de doğdu. Baba adı Hasan, anne adı Gülsüm’dür. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Başkan Yardımcılığı ve Başkanlığı görevlerinde bulundu. 24.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hakan Çavuşoğlu - 27.08.2021
Doğal gaz hasreti bitiyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi, yıllardır yapılaşma olmasına rağmen, imar dışındaki bölgelerde kalan konutların bulunduğu alanlarla ilgili planlama çalışmalarını sürdürürken, bu bölgelerin en önemli sorunu olan doğal gaz konusundaki tüm engeller de ortadan kalktı. Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve Bursa milletvekillerinin yoğun gayretleri sonucunda EPDK'da alınan kararla bu bölgelere doğal gaz verilmesinin önü açıldı. 2021 programlarını yapmış olmalarına rağmen Sokar da bu bölgeleri yatırım programına aldı ve Osmangazi, Yıldırım ve Gürsu ilçelerindeki yaklaşık 15 bin haneyi ilgilendiren doğalgaz alt yapı çalışmalarının startı verildi. Bölge halkının yıllardır büyük bir özlemle beklediği doğal gaz için Yıldırım ilçesi Vakıf Mahallesi'nde düzenlenen altyapı çalışmalarının başlangıç törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın yanı sıra Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç ve Muhammet Müfit Aydın, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ile Socar Tarife Yatırım ve Paydaş Yönetimi Direktörü Ertan Yıldız katıldı.
Hakan Çavuşoğlu - 13.08.2021
Kendi enerjisini üreten akıllı park törenle açıldı
Naim Süleymanoğlu Semt Sahası, Perşembe günü 17.00'da düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış törenine; Devlet Eski Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, Belediye Başkanı Alper Taban, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve mahalle sakinleri katıldı.
Hakan Çavuşoğlu - 21.07.2021
Başkan Aktaş'tan birlik beraberlik vurgusu
AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nın bayramlaşma töreni, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yoğun bir katımla gerçekleştirildi. Törene Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Osman Mesten, Emine Yavuz Gözgeç, Refik Özen, Ahmet Kılıç, Muhammet Müfit Aydın ve Atilla Ödünç, ilçe belediye başkanları, İl Kadın Kolları, Gençlik Kolları, geçmiş dönem milletvekilleri, geçmiş dönem belediye başkanları, meclis üyeleri, farklı siyasi partilerin başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve partililer katıldı.
Hakan Çavuşoğlu - 14.07.2021
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu, cezaevleri raporlarını kabul etti
Komisyon, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu başkanlığında toplandı.
Hakan Çavuşoğlu - 08.07.2021
Ulutaş: İsrail salt bir Orta Doğu devleti değil
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan 'İsrail'in İşgal Altında Tuttuğu Doğu Kudüs, Batı Şeria ve Abluka Altındaki Gazze'de Yaşayanlar ile Bir Bütün Halinde Filistinlilere Uyguladığı Ayrımcılık Politikaları, İnsan Hakları ve Uluslararası İnsancıl Hukuk İhlallerinin İncelenmesi Alt Komisyonu', AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu başkanlığında toplandı.
Hakan Çavuşoğlu - 24.06.2021
TBMM Filistin Alt Komisyonu toplandı
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan 'İsrail'in İşgal Altında Tuttuğu Doğu Kudüs, Batı Şeria ve Abluka Altındaki Gazze'de Yaşayanlar ile Bir Bütün Halinde Filistinlilere Uyguladığı Ayrımcılık Politikaları, İnsan Hakları ve Uluslararası İnsancıl Hukuk İhlallerinin İncelenmesi Alt Komisyonu' ilk toplantısını gerçekleştirdi. Komisyon, ilk toplantısında başkanlık seçimini yaptı. Yapılan açık oylamada; TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu alt komisyon başkanı seçildi.
Hakan Çavuşoğlu - 03.06.2021
TBMM'de, Avrupa'da yükselen ırkçılık ve İslamofobi inceleme alt komisyonu toplandı
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Avrupa Ülkelerinde Yükselen Irkçılık ve İslamofobi İnceleme ve Araştırma Alt Komisyonu, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu başkanlığında toplandı.
Hakan Çavuşoğlu - 20.05.2021
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu toplandı
AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu başkanlığında toplanan İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu, İsrail'in işgal altında tuttuğu Doğu Kudüs, Batı Şeria ve abluka altındaki Gazze'de yaşayanlar ile bir bütün halinde Filistinlilere uyguladığı ayırımcılık politikaları, insan hakları ve uluslararası insancıl hukuk ihlallerini görüştü.
Hakan Çavuşoğlu - 20.05.2021
TBMM, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarını araştıracak
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Alt Komisyonu, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu başkanlığında toplandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Çavuşoğlu Haberleri | Hakan Çavuşoğlu Kimdir - Haberler - Hakan Çavuşoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Çavuşoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Bursa İl Başkanlığı, Türkiye'nin ilk interaktif danışma meclisini gerçekl
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 02:30:58. #1.13#

title