Haberler

Davaro filmi nerede çekildi? Davaro filmi hangi semtte, şehirde çekilmiştir?

Güncelleme:

Davaro filmi, Kartal Tibet'in yönetmenliğinde çekildi. Filmin yapımcılığını Kadir Baykut, senaristliğini de Yavuz Turgul ile Kartal Tibet yaptı. Peki, Davaro filmi nerede çekildi? Davaro filmi hangi semtte, şehirde çekilmiştir?

Kemal Sunal ile Şener Şen'in başrolde olduğu Davaro filmi, 1981 yılında vizyona girdi. Köyde yaşayan aşık genç Mehmet, sevdiği kadına kavuşmak için başlık parasını toplamalıdır. Bu amaçla topraklarını terketse de Cano ile olabilmek için yapması gerekenler bitmemiştir. Peki, Davaro filmi nerede çekildi? Davaro filmi hangi semtte, şehirde çekilmiştir?

DAVARO FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Davaro filmi, İstanbul'un Arnavutköy ilçesine bağlı Boğazköy'de çekilmiştir. Kemal Sunal'ın unutulmaz filmlerinden biri olan Davaro, 1981 yılında gösterime girmiştir. Yapımcılığını Yalçın Başaran ve Ertem Eğilmez'in üstlendiği film, Arnavutköy'ün Boğazköy semtinde çekilmiştir.

DAVARO FİLMİ KONUSU NEDİR?

Sevdiği Cano'su ile evlenebilmek için Almanya'larda çalışıp balık parası biriktirerek köye dönen Memo'nun önünde artık bir engel yok gibidir. Bu sırada Memolar'ın kan davalı oldukları Sülo da hapisten çıkarak karısı Ayşo'nun yanına gelir. Bunu duyan Hamo, düğünü durdurur ve oğlu Memo'nun, Sülo'yu öldürmesini istese de Memo buna razı gelmez.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Yavuz Turgul Kartal Tibet Kemal Sunal Gündem Sinema Kültür Sanat Haberler

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
Hizbullah'tan İsrail'e misilleme! 7 Ekim sonrası en büyük füze saldırılarından biri gerçekleşti

Hizbullah'tan İsrail'e misilleme! 7 Ekim sonrası en büyük füze saldırılarından biri gerçekleşti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title