Haber Global'de Spiker Erhan Ertürk, Canlı Yayında Konuşmakta Güçlük Çekti

Haber Global'de Spiker Erhan Ertürk, Canlı Yayında Konuşmakta Güçlük Çekti

Haber Global'in deneyimli spikeri Erhan Ertürk'ün gece bültenindeki görüntüleri olay oldu. Ertürk'ün konuğunu anons ederken bir cümleyi birkaç kere tekrar etmesi dikkat çekti.

Haber Global'de yayınlanan haber bülteninde başarılı spiker Erhan Ertürk'ün canlı yayında konuğuna seslenirken konuşmakta güçlük çekti.

KONUĞUNA HİTAP ETMEKTE ZORLANDI

Her zaman akışı konuşmasıyla dikkat çeken Ertürk, sunum yapmakta ve programa bağlanan konuğuna hitap etmekte oldukça zorlandı. Deneyimli spikerin bu görüntüleri izleyicilerde büyük şaşkınlık yarattı.

"SARHOŞ DEĞİL GRİP OLDU"

Canlı yayındaki görüntülerinden sonra sosyal medyada "Yayına sarhoş çıktı" iddiaları hakkında kanaldan bir açıklama yapıldı. Alkol aldığı iddialarının kesin bir dille yalanlandığı açıklamada, Ertürk'ün gribal enfeksiyondan dolayı rahatsız olduğu açıklandı.

ERHAN ERTÜRK KİMDİR?

Erhan Ertürk, 1970 yılında dünyaya geldi. Meslek hayatında ATV Haber Merkezi'nde Ali Kırca'nın yanında başlayan Erhan Ertürk, muhabirlik, editörlük yaptıktan sonra Star Haber Merkezi'nde hem yayın koordinatörlüğü, hem editörlük, hem de yöneticilik yaptı.

Erhan Ertürk, 2003 yılından itibaren çalıştığı NTV'den kendi isteğiyle ayrılmıştı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.