Güzide Uzun Haberleri

Güzide Uzun haber, Güzide Uzun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güzide Uzun - 20.10.2019
Gazeteci yazar Mollamehmetoğlu anıldı
Etkinliğe, Mollamehmetoğlu'nun eşi Cemile, oğlu Osman Göksu Mollamehmetoğlu, Trabzon Barosu Başkanı Sibel Suiçmez, CHP İl Başkanı Güzide Uzun, Trabzon Sanatevi Başkanı Adnan Taç, gazeteciler ve Mollamehmetoğlu'nun sevenleri katıldı.
Güzide Uzun - 07.10.2019
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse Açıklaması
Caydırıcı yasaların uygulanmadığını öne süren Köse, sözlerini şöyle tamamladı: "Kadın cinayetlerinde sadece 2011 yılında bir düşüş olduğu gözleniyor. O dönemde bizim de ilk imzacısı olduğumuz İstanbul Sözleşmesi'nin kabulünün olduğu tarihtir 2011 yılı ve bugün eğer İstanbul Sözleşmesi tartışmaya açıldıysa bu memleketin bir değil iki defa düşünmesi gerekir. 6284 sayılı yasa, kadınları koruyan, kadınların hayatta kalmasını sağlayan yasa bugün eğer tartışmaya açıldıysa bizlerin çok düşünmesi gerekiyor. Mücadelemiz bu yönde de devam edecek. Kadın cinayetlerinin olmadığı bir ülke istiyoruz. Kadın cinayetlerinin, çocuk tacizlerinin yaşanmadığı bir ülke istiyoruz. Birlikte yaşamak istiyoruz. Bu ülke rahat düzeyine ulaşsın istiyoruz." CHP İl Başkanı Güzide Uzun'un da katıldığı toplantı, soru ve cevap kısmı ile devam etti.
Güzide Uzun - 01.08.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Görüntü Dökümü: ----------- -Kurban Satış ve kesim alanı genel görüntü -Kurban pazarından detaylar -35 Bin TL'lik kurbanlık Paşa'dan detaylar ve sahibiyle Röp -Kurbanlardan detaylar -İşletme sahibi Erkan Değirmenci Röp -Pazarlık yapanlardan detay -Tanıtım Filmi 31.07.2019 - 21.50 Haber Kodu : 190731196 ======================================= 10- SALDA GÖLÜ İHALESİNE 7 FİRMA TEKLİF VERDİ Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHA Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Burdur'da yapılacak Salda Gölü Millet Bahçesi'nin ihalesi bugün yapıldı.  Burdur İli Yeşilova İlçesi, Salda Gölü Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunun 19'uncu maddesinde belirtilen "Açık İhale Usulüö ile bugün gerçekleştirildi. TOKİ'nin İstanbul Halkalı'da bulunan ek hizmet binasında yapılan ihaleye 7 istekli firma teklif verirken, değerlendirme sürecinin ardından kazanan firma ile sözleşme imzalanıp millet bahçesinin yapımına başlanacak.  PROJE HAKKINDA Millet bahçesindeki donatılar, Salda Gölü kumsalına yaklaşık 300 metre mesafede olup, günübirlik ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal donatılar yer alacak. Böylelikle günübirlik kullanımdaki kirlilik önlenerek doğal doku korunarak Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü gelecek nesillere bütün güzelliğiyle aktarılacak.  Görüntü Dökümü: ----------------- -Binanın görüntüsü 31.07.2019 - 19.31 Haber Kodu : 190731177 ============================ 11- ULUSLARARASI BÜYÜKÇEKMECE KÜLTÜR SANAT FESTİVALİ'NDE 7. GÜN Haber-Kamera: Nermin GEYİK-Robert Sina BADENDIECK / ISTANBUL,  20. kez düzenlenen Uluslararası Büyükçekmece Kültür Sanat Festivali, 7. gününde dans gösterileri ve sponsorlara ödül verilmesiyle devam etti. Festivalde Ferhat Göçer sahne alırken Macaristan ekibinin İzmir Marşı'nı söylemesi dikkat çekti.  20. Uluslararası Büyükçekmece Kültür Sanat Festivali'nin 7. Gününde Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatro'da dans gösterisi ve plaket töreni yapıldı. Çocukların da sahnede yer aldığı dans gösterilerinin ardından, yabancı katılımcılar sahneye çıktı. Katılımcılar, ülkeleriyle ilgili tanıtım videolarının izlenmesinin ardından dans gösterisi yaptılar. Konuk ülkelerin 5'er dakikalık dans performansı renkli görüntülere sahne oldu. Festivale Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Mehmet Çakılcıoğlu da katıldı.
Güzide Uzun - 01.08.2019
Uluslararası Büyükçekmece Kültür Sanat Festivali'nde 7. gün
20. kez düzenlenen Uluslararası Büyükçekmece Kültür Sanat Festivali, 7. gününde dans gösterileri ve sponsorlara ödül verilmesiyle devam etti. Festivalde Ferhat Göçer sahne alırken Macaristan ekibinin İzmir Marşı'nı söylemesi dikkat çekti.    20. Uluslararası Büyükçekmece Kültür Sanat Festivali'nin 7. Gününde Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatro'da dans gösterisi ve plaket töreni yapıldı. Çocukların da sahnede yer aldığı dans gösterilerinin ardından, yabancı katılımcılar sahneye çıktı. Katılımcılar, ülkeleriyle ilgili tanıtım videolarının izlenmesinin ardından dans gösterisi yaptılar. Konuk ülkelerin 5'er dakikalık dans performansı renkli görüntülere sahne oldu. Festivale Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Mehmet Çakılcıoğlu da katıldı.
Güzide Uzun - 01.08.2019
ULUSLARARASI BÜYÜKÇEKMECE KÜLTÜR SANAT FESTİVALİ'NDE 7. GÜN
20. kez düzenlenen Uluslararası Büyükçekmece Kültür Sanat Festivali, 7. gününde dans gösterileri ve sponsorlara ödül verilmesiyle devam etti. Festivalde Ferhat Göçer sahne alırken Macaristan ekibinin İzmir Marşı'nı söylemesi dikkat çekti.  20. Uluslararası Büyükçekmece Kültür Sanat Festivali'nin 7. Gününde Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatro'da dans gösterisi ve plaket töreni yapıldı. Çocukların da sahnede yer aldığı dans gösterilerinin ardından, yabancı katılımcılar sahneye çıktı. Katılımcılar, ülkeleriyle ilgili tanıtım videolarının izlenmesinin ardından dans gösterisi yaptılar. Konuk ülkelerin 5'er dakikalık dans performansı renkli görüntülere sahne oldu. Festivale Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Mehmet Çakılcıoğlu da katıldı.
Güzide Uzun - 14.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ve AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Güzide Uzun - 09.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Mehmet Ali Sivaz'ın, Bakan Soylu'ya "Akıllı ol" diye seslendiği anlar ise kameraya yansıdı. Görüntülerde, kalabalıkta yer alan bazı partililerin, Sivaz'ın ağzını elleriyle kapatmaya çalıştığı görüldü.  VALİLİKTEN SUÇ DUYURUSU Trabzon Valiliği'nce konuya ilişkin yazılı açıklama yapılarak, Mehmet Ali Sivaz hakkında, 'tehdit' suçlamasıyla hukuki süreç başlatıldığı duyuruldu. Açıklamada, şunlar kaydedildi:   "Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu'nun 04.06.2019 tarihinde Ramazan Bayramı ziyareti için geldiği Trabzon'da, havalimanı VIP binasından çıkış yaptığı esnada, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun gelmesini bekleyen topluluk içerisinde bulunan bir şahsın, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu hedef alarak 'Akıllı ol' diyerek provokasyonda bulunduğunun tespit edilmesi ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Güzide Uzun'un bazı basın yayın organlarında yer alan provokasyonu Soylu'nun yaptığı, 'Soylu'ya, akıllı ol, diyen kişiyi tanımıyoruz' şeklindeki ifadeleri üzerine cumhuriyet başsavcılığımız talimatıyla yapılan güvenlik araştırması ve çalışması neticesinde, söz konusu şahsın CHP il yönetimi, il başkanı ve milletvekilleri ile 31 Mart 2019 yerel seçimlerdeki CHP belediye başkan adayları ile irtibatlı ve iltisaklı olduğu tespit edilmiştir.
Güzide Uzun - 09.06.2019
Soylu'ya "Akıllı ol" diyen kişi hakkında soruşturma
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, 4 Haziran'da Ramazan Bayramı ziyareti için kente gelen Soylu'nun havalimanı VIP binasından çıkış yaptığı esnada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun gelmesini bekleyen topluluk içindeki kişinin, Soylu'yu hedef alıp "Akıllı ol" diyerek provokasyonda bulunduğunun tespit edilmesi ve CHP İl Başkanı Güzide Uzun'un bazı basın yayın organlarında yer alan, "provokasyonu Soylu'nun yaptığı, Soylu'ya 'Akıllı ol' diyen kişiyi tanımadıkları" şeklindeki ifadeleri üzerine Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla güvenlik araştırması ve çalışması gerçekleştirildiği belirtildi.
Güzide Uzun - 08.06.2019
AK Parti Trabzon İl Başkan Vekili Hasan Dilekoğlu Açıklaması
Dilekoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, CHP'nin provakasyon uzmanı olduğunu iddia ederek, "O kadar profesyonelleştiler ki hem provokasyonu yaptırıyorlar hem de 'provakasyon yapan kişiyi tanımıyoruz' deyip militanlarını feda ediyorlar. Bu yöntem bize bir yerlerden tanıdık geliyor. Ayrıca siz 'onu tanımıyoruz' diyorsunuz ama ne tesadüftür ki o sizi tanıyor. Şimdi soruyorum, bu provokasyonu yapan kişinin Güzide Uzun'la, CHP milletvekili veya Genel Başkan Yardımcısı ile bağlantısı ortaya çıkarsa ne yapacak? Görevinden istifa edecek mi?" değerlendirmesinde bulundu.
Güzide Uzun - 05.06.2019
İmamoğlu Trabzon'da bayramlaşma törenine katıldı
İmamoğlu'na, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, CHP İl Başkanı Güzide Uzun, İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli ile diğer ilgililer eşlik etti.
Güzide Uzun - 04.06.2019
"İstanbul'daki 16 milyon insanı barıştıracağım"
İmamoğlu'na, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, CHP İl Başkanı Güzide Uzun, İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli ile diğer ilgililer de eşlik etti.
Güzide Uzun - 04.06.2019
Ekrem İmamoğlu, Trabzon'da
Trabzon'da yarın partisinin düzenleyeceği bayramlaşma programına katılarak halka seslenecek olan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, özel uçakla kente geldi. İmamoğlu, Trabzon Havalimanı'nda, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli ile partililer tarafından karşıladı.
Güzide Uzun - 04.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Trabzon'da yarın partisinin düzenleyeceği bayramlaşma programına katılarak halka seslenecek olan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, özel uçakla kente geldi. İmamoğlu, Trabzon Havalimanı'nda, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli ile partililer tarafından karşıladı.
Güzide Uzun - 04.06.2019
"Hemşehrilerimle buluşmaya, kucaklaşmaya geldim"
Ramazan Bayramı dolayısıyla memleketi Trabzon'a gelen İmamoğlu, havalimanında CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, CHP İl Başkanı Güzide Uzun, İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli ile diğer ilgililer ve partililer tarafından karşılandı.
Güzide Uzun - 08.12.2018
CHP Yomra İlçe Başkanlığında Oturma Eylemi Başlatıldı
Karar defterlerindeki bazı imzaların, defter il yönetimi tarafından incelendiği sırada daksil kullanılarak silindiğini ileri süren Atasoy, şunları söyledi: "Yaklaşık bir yıldır görevdeyiz ve 5 aydır da il yönetiminin çeşitli baskılarıyla mücadele ediyoruz. Genel merkez, dün akşam saatlerinde yönetimin görevden düşürüldüğünü bildirdi. Genel merkezden arkadaşlarımızın Yomra'ya, Trabzon'a gelerek denetlemelerini istiyoruz. Ondan sonra beni görevden alsınlar, uydurma şeylerle değil. 24 saat ilçe başkanlığındayız ve sadece oturma eylemi yapıyoruz." CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ise ilçe yönetiminin görevden düşürülmesinin parti genel merkezinin tüzük gereği aldığı bir karar olduğunu kaydetti.
Güzide Uzun - 16.11.2018
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Köse
Köse, kadınların tüm baskılara rağmen meydanlarda olacağını belirterek, şunları kaydetti: "Haykırmaya, kadına yönelik şiddetin hesabını sormaya devam edeceğiz. Dişimizle, tırnağımızla kazandığımız bu hakları öyle kolay kolay teslim etmeyeceğiz. Koyulaştırılmaya çalışılan karanlığa rağmen biz kadınlar süregelen mücadelemize umut vermeye devam edeceğiz. Kadın, ne zaman siyasette, yerel yönetimlerde, sendikalarda yani toplumun her alanında hak ettiği yere gelecek, hak ettiği şekilde yönetilecek. Demokrasi mücadelesine yapılacak en büyük katkı kadının özgürleşmesidir." CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ise bölge toplantısının Trabzon'da yapılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Güzide Uzun - 16.11.2018
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse Açıklaması
Köse, kadınların tüm baskılara rağmen meydanlarda olacağını belirterek, şunları kaydetti: "Haykırmaya, kadına yönelik şiddetin hesabını sormaya devam edeceğiz. Dişimizle, tırnağımızla kazandığımız bu hakları öyle kolay kolay teslim etmeyeceğiz. Koyulaştırılmaya çalışılan karanlığa rağmen biz kadınlar süregelen mücadelemize umut vermeye devam edeceğiz. Kadın, ne zaman siyasette, yerel yönetimlerde, sendikalarda yani toplumun her alanında hak ettiği yere gelecek, hak ettiği şekilde yönetilecek. Demokrasi mücadelesine yapılacak en büyük katkı kadının özgürleşmesidir." CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ise bölge toplantısının Trabzon'da yapılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Güzide Uzun - 20.09.2018
Rize'de CHP'liler 'Yeşil Yol' Davasını Takip Etti
Kardeniz'deki Yeşil Yol projesi ile ilgili açılan yürütmeyi durdurma ve iptal davası Rize İdare Mahkemesi'nde görüldü. Duruşmada avukatlar hazır bulunurken, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun da duruşmayı izleyerek çevrecilere destek verdi.
Güzide Uzun - 20.09.2018
Yeşil Yol Davası
Rize İdare Mahkemesinde görülen davanın duruşmasına, 13 köylü ve avukatları katıldı. CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ise duruşmayı izleyerek köylülere destek verdi.
Güzide Uzun - 01.07.2018
AK Parti Trabzon İl Başkanı Revi'den CHP İl Başkanı Uzun'a "Soylu" Tepkisi
AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, CHP İl Başkanı Güzide Uzun’a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik eleştirileri nedeniyle tepki gösterdi.
Güzide Uzun - 16.04.2018
Doğu Karadeniz'de CHP'lilerden Oturma Eylemi
Trabzon'da, 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'nda toplanan CHP İl örgütü üyesi yaklaşık 200 kişi, Atatürk Anıtı önünde oturma eylemi gerçekleştirerek OHAL uygulamasına tepki gösterdi. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okunduğu sırada alanda kurulan ses sisteminde arıza oluştu. Bunun üzerine partililer marşı bir partili emekli öğretmen öncülüğünde seslendirdi. Eyleme katılan CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, "Bunlar bulmuşlar bir ballı yönetim, ülkeyi 'OHAL var' deyip inim inim inletiyorlar. Trabzon'da bir çoban ateşi yakılmıştır. Bu ateşin sıcaklığı şimdiden hissedilmeye başlanmıştır" dedi. OHAL'in sürdürülmesine tepki gösteren CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun da "OHAL bardağı çoktan taşmıştır, sabır testisi kırılmış, toplumun büyük bir bölümü 'Artık yeter' demeye başlamıştır" ifadelerini kullandı.
Güzide Uzun - 16.04.2018
Dha Yurt Bülteni-13
Görüntü Dökümü ---------------------- EDİRNE ------ Toplanan kalabalık Oturma eylemi Ediz Ün'ün açıklaması Alkışlar ve detaylar KEŞAN --- Oturma eylemine katılanlar Sloganlar atmaları CHP İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli'nin basın metinini okuması Detaylar TEKİRDAĞ --------- Parkta toplanma Oturma Eylemi Recep Öktem'in konuşması Türküler söylenmesi Detaylar Haber-Kamera: Ali Can ZERAY-Ünsal YÜCEL-Ruhan YALÇIN/EDİRNE,TEKİRDAĞ, =========================================================== 3)DOĞU KARADENİZ'DE CHP'LİLERDEN OTURMA EYLEMİ CHP, Olağanüstü Hal (OHAL) uygulamasını protesto için Doğu Karadeniz Bölgesi'ndeki 6 ilde, oturma eylemi gerçekleştirdi.Trabzon'da, 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'nda toplanan CHP İl örgütü üyesi yaklaşık 200 kişi, Atatürk Anıtı önünde oturma eylemi gerçekleştirerek OHAL uygulamasına tepki gösterdi. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okunduğu sırada alanda kurulan ses sisteminde arıza oluştu. Bunun üzerine partililer marşı bir partili emekli öğretmen öncülüğünde seslendirdi. Eyleme katılan CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, "Bunlar bulmuşlar bir ballı yönetim, ülkeyi 'OHAL var' deyip inim inim inletiyorlar. Trabzon'da bir çoban ateşi yakılmıştır. Bu ateşin sıcaklığı şimdiden hissedilmeye başlanmıştırö dedi. OHAL'in sürdürülmesine tepki gösteren CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun da "OHAL bardağı çoktan taşmıştır, sabır testisi kırılmış, toplumun büyük bir bölümü 'Artık yeter' demeye başlamıştırö ifadelerini kullandı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Güzide Uzun Haberleri | Güzide Uzun Kimdir - Haberler - Güzide Uzun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Güzide Uzun kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Zorluoğlu basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 18:53:00. #1.14#

title