Güzel Oyuncu Sinem Kobal'dan Bebek Açıklaması! - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Güzel Oyuncu Sinem Kobal'dan Bebek Açıklaması!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Güzel oyuncu Sinem Kobal, bir etkinlikte "Çocuk yapmak ister misiniz?" sorusuna, "Aile bence her şeyden önemli, kariyerde amaçlarımız hedeflerimizi tabi ki olmalı ama aile her şeyin önünde." cevabını verdi.

Bir ayakkabı markasının reklam yüzü olan Sinem Kobal, Los Angeles'ta çekilen reklam filmini basın mensuplarıyla beraber izledi.

Kobal'ın ev sahipliği yaptığı davette yakın dostları, Yasemin Özilhan ve Burçin Terzioğlu da ünlü oyuncuyu yanlız bırakmadı. Mini bir defile gerçekleşen lansmanda Sinem Kobal basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Reklam filmi hakkında konuşan Sinem Kobal, "Çok keyif alarak çalıştık. Yaz aylarını çok seviyorum, enerjimi yukarı çektiğini düşünüyorum. Ayakkabı da benim çocukluğumdan beri tutkumdu. Yazın enerjisinin insanlara nasıl geçiririz diye düşünürken, Los Angeles'a gittik.

Gitmişken tatil de yaptım. Çekimleri tamamladıktan sonra bolca gezdim. 1 haftalıkta olsa güzeldi" dedi. Ayakkabılara karşı büyük bir zaafı olduğunu dile getiren güzel oyuncu, ayakkabıya servet verenlerden misiniz? pahalı giyinir misiniz? sorularına; "İşimiz gereği bazen iddialı seçimler yapılabiliyor ama ben o kadar pahalı tercih etmem. Bazen yaptığınız iş gereği pahalı giyinebiliyoruz ama en pahalı parçayı da giyseniz bazı zaman şık olamayabilirsiniz. Özel galalar ve davetlerde tabi ki iddialı giyinebilmek adına pahalı giyiniyorum" şeklinde yanıt verdi.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu hakkında da konuştu. Kenan İmirzalıoğlu'nun özel günleri atlamadığını dile getiren Kobal, birbirimize pahalı hediyeler almayız mesela zevklerimize göre daha manevi hediyeler alırız diyerek sözlerine devam etti. 'Eşinizle beraber bir projede yer almak ister misiniz?' sorusunu yanıtlayan Kobal, "Televizyondan bir süredir uzağım. Sektör şu anda kötü ama iyiye gideceğine inanıyorum. Benim içime sinen bir senaryo yok o yüzden projelerden uzağım. Kenan çok başarılı bir aktör tabi ki onunla oynamak isterim ama şu an için böyle bir isteğimiz yok" diye konuştu.

Sinem Kobal'ın arkadaşının kızı Lisa ile olan sosyal medya paylaşımları 'annelik provası yaptı' yorumlarına neden olmuştu. 'Lisa ile paylaşımlarınıza annelik provası yaptı yorumları yapıldı. Çocuk yapmak ister misiniz?' sorusuna ise; "Arkadaşımın kızı var. Dünya tatlısı bir kız, onunla keyifli anlarımızı koyduk öyle yorumlar geldi. Aile bence her şeyden önemli, kariyerde amaçlarımız hedeflerimizi tabi ki olmalı ama aile her şeyin önünde" diye yanıtladı.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (14)
Hayat:Negatif insanlarsınız, başkalarının mutlu olmasını kaldıramıyorsunuz. Herkesin hayatına birileri girip çıkıyor, başkalarını yargılamadan kendinizi yargılıyor musunuz? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Hayat:Ne kadar kötü yorumlar yapıyorsunuz? Sizlerinde hayatına insanlar girip çıkıyor , neden bir başkası için çirkin yorumlar yapıyor sunuz? İnsanlar gayet mutlular, sizlerde mutlu olmanın yollarını arayın Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Selin:Valla ne tipin var ne de yeteneğin... neden ünlü olduğunu da bilmiyorum. Kenan bey sende ne bulmuş o nu da bilmiyorum. Cevap Yaz 4 5 Yayından Kaldır
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title