Güzel Oyuncu Mine Tugay, Estetik Harikası Çıktı

Güzel Oyuncu Mine Tugay, Estetik Harikası Çıktı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Uzun süredir ekranlarda gözükmeyen ünlü oyuncu Mine Tugay'ın, estetik yaptırmadan önceki fotoğrafları takipçilerinin ağzını açık bıraktı.

Aliye dizisinde adını duyuran ve Star TV'de yayınlanan Medcezir dizisiyle milyonlarca hayran kitlesine ulaşmayı başaran güzel oyuncu Mine Tugay'ın estetiksiz fotoğrafları ortaya çıktı.

"HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM"

Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları yüz binlerce beğeni alan Mine Tugay'ın, oyunculuğundan ziyade güzelliğine hayran olan kişiler bulunuyor. Zarif duruşu, kusursuz fiziği ve kibar yüz hatlarıyla kadın - erkek demeden herkesin beğenisini kazanan Tugay, estetiksiz görüntüsüyle herkesi şaşırtmayı başardı. Sosyal medyaya bomba gibi düşen bu fotoğraf, Mine Tugay'ın takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı. Zamanında, "Bir insan estetiksiz de bu kadar güzel olabiliyormuş" yorumları yapılan Tugay'ın takipçileri, "Ben bu kadını doğal sanıyordum, hayal kırıklığına uğradım" şeklinde yorumlar yaptı.

Güzel Oyuncu Mine Tugay, Estetik Harikası Çıktı
Haber Yorumları (27)
EVRİM GERÇEKMİŞ: ABİ NAMAZI BIRAKIYORUM ŞİMDİ DARWİN AMCA DOĞRU SÖYLEMİŞ. . . EVRİM VAR:). . . BİLDİĞİN MAYMUNDAN İNSANA EVRİMLEŞMİŞ BU KADIN. . . . NAMAZ DARVİN OLAYI İRONİYDİ AMAN HA. . ŞİMDİ BAZI YOBAZLAR ÇIKIP SAÇMALARLAR, ASLA NAMAZIMI BIRAKMAM KILMAYA DEVAM HAMDOLSUN. . . AMA BU KIZ HARBİ EVRİMİN SEMBOLÜ OLMUŞ:). . EVRİM VAR AMA CERRAHİ EVRİM. .
ORHUN ANITLARI: Estetik cerrahların propagandası gibi olmuş. Diyecek laf yok. Perfect.
ADINIZI YAZIN: Azrail görevini yaparken şaşıracak. Millet orjinalinden ayrılmış durumda
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title