Güngör Bayrak Haberleri

Güngör Bayrak haber, Güngör Bayrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güngör Bayrak - 30.03.2021
Son Dakika | Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu "Yeşilçam" dizisinin ilk bölümü 22 Nisan'da yayınlanacak
İzleyenlerin o döneme dair anılarını yeniden hatırlayacağı dizinin oyuncu kadrosunda Ulusoy'un yanı sıra Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş da bulunuyor.
Güngör Bayrak - 11.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2011- 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında, "Geç Gelen Altın Portakallar" ödül töreni yapıldı ve 1980 askeri darbesi nedeniyle yapılamayan 1980 yılı festivalinin ödülleri dağıtıldı. "En İyi Film" ödülüne "Sürü" filmi, "En İyi Yönetmen" ödülüne Zeki Ökten, "En İyi Erkek Oyuncu" ödülüne Tarık Akan ile Aytaç Arman, "En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne Güngör Bayrak ve Melike Demirağ layık görüldü.
Güngör Bayrak - 06.10.2019
Haftanın tarihine bakış
2011- 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında,"Geç Gelen Altın Portakallar" ödül töreni yapıldı ve 1980 askeri darbesi nedeniyle yapılamayan 1980 yılı festivalinin ödülleri dağıtıldı. "En İyi Film" ödülüne "Sürü" filmi, "En İyi Yönetmen" ödülüne Zeki Ökten, "En İyi Erkek Oyuncu" ödülüne Tarık Akan ile Aytaç Arman, "En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne Güngör Bayrak ve Melike Demirağ layık görüldü.
Güngör Bayrak - 04.09.2018
12. Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Türk Filmleri Festivali Başladı
Öztan'a Milletvekili Gökcan tarafından "Yaşam Boyu Onur Ödülü" takdim edildi. Öztan, galaya yoğun ilgi gösteren Köyceğizlilere teşekkür ederek, "Geçtiğimiz yıl sağlık sorunlarım nedeniyle katılamadım. O süreçte beni yalnız bırakmayan Türk halkına teşekkür ediyorum. İyi ki sinema var. İyi ki sizler varsınız." dedi. Festivalin bu yılki konukları Türk sinemasının duayen isimlerinden, Güngör Bayrak, Ahmet Mekin ile Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Büşra Develi, Fikret Kuşkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Hakan Bilgin oldu.
Güngör Bayrak - 14.05.2018
11. Uluslararası Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali"
Elazığ Kültür ve Sanat Derneği tarafından kentteki bir otelde düzenlenen festivalin kapanış galasına Gökhan Güney, Defne Yalnız, Bulut Aras, Serkan Kuru, Güngör Bayrak, Fatih Doğan, Hilal Saral, Beyza Çimenot ve Ece Müderrisoğlu'nun da aralarında olduğu çok sayıda sanatçı ve oyuncu katıldı.
Güngör Bayrak - 12.05.2018
11. Uluslararası Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali"
Elazığ'da "11. Uluslararası Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali"nin açılış galası sinema ve dizi oyuncularının katılımıyla gerçekleştirildi. Elazığ Kültür ve Sanat Derneği tarafından kentteki bir otelde düzenlenen festivalin açılış galasına Gökhan Güney, Defne Yalnız, Bulut Aras, Serkan Kuru, Güngör Bayrak, Fatih Doğan, Hilal Saral, Beyza Çimenot ve Ece Müderrisoğlu gibi çok sayıda sanatçı ve oyuncu katıldı.
Güngör Bayrak - 08.12.2017
Karikatürist Çınar Şahenk Paris'te Sergi Açtı
Sergi açılışına Türkiye'nin UNESCO bünyesindeki daimi temsilcisi Büyükelçi Altay Çengizer, ticaret baş müşaviri Müge Varol Ilıcak, ünlü organizatör Erkan Özerman, sanatçı Güngör Bayrak ve çok sayıda Fransız ve Türk konuk katıldı.
Güngör Bayrak - 08.12.2017
Karikatürist Çınar Şahenk Paris'te Sergi Açtı
Sergi açılışına Türkiye'nin UNESCO bünyesindeki daimi temsilcisi  Büyükelçi Altay Çengizer, ticaret baş müşaviri Müge Varol Ilıcak, ünlü organizatör Erkan Özerman, sanatçı Güngör Bayrak ve çok sayıda Fransız ve Türk konuk katıldı.
Güngör Bayrak - 09.10.2017
Haftanın Tarihine Bakış
2011- 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında,"Geç Gelen Altın Portakallar" ödül töreni yapıldı ve 1980 askeri darbesi nedeniyle yapılamayan 1980 yılı festivalinin ödülleri dağıtıldı. "En İyi Film" ödülüne "Sürü" filmi, "En İyi Yönetmen" ödülüne Zeki Ökten, "En İyi Erkek Oyuncu" ödülüne Tarık Akan ile Aytaç Arman, "En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne Güngör Bayrak ve Melike Demirağ layık görüldü.
Güngör Bayrak - 06.10.2014
Haftanın Tarihine Bakış
2011- 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında, "Geç Gelen Altın Portakallar" ödül töreni yapıldı ve 1980 askeri darbesi nedeniyle yapılamayan 1980 yılı festivalinin ödülleri dağıtıldı. "En İyi Film" ödülü "Sürü" filmine, "En İyi Yönetmen" ödülüne Zeki Ökten, "En İyi Erkek Oyuncu" ödülüne Tarık Akan ile Aytaç Arman, "En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne Güngör Bayrak ve Melike Demirağ layık görüldü.
Güngör Bayrak - 25.04.2013
Türkiye'nin Prens ve Prensesleri Seçildi
Best Model Çocuk Türkiye'nin finali önceki gün Carrefour İçerenköy AVM'de gerçekleşti. Erkan Özerman, Günay Musayeva ve Güngör Bayrak gibi isimlerin juri üyeliği yaptığı yarışmayı Ece Filiz sundu.
Güngör Bayrak - 24.04.2013
Türkiye'nin Prens ve Prensesleri Belli Oldu
Best Model kurucusu Erkan Özerman, Best Model of the World 2010 Günay Musayeva, Best Model of the World 2012 birincisi Berk Atan, Best Model of the World 2012 birincisi Sena Akay, Best Child Model of the World 2012 birincisi Erhan Can Kartal, Best Model of the World 2009 ikincisi Tuğçe Sarıkaya, Best Model Of The World 2010 birincisi Erkan Meriç, Leydi lakaplı oyuncu Güngör Bayrak, Best Model of Turkey 2007 birincisi oyuncu Hasan Yalnızoğlu, Best Model Child of the World koordinatörü Silvestar Lolov, Best Model Türkiye Koordinatörü Ataberk Oral ve Cefic Türkiye COO'su Vahit İpekçi'den oluşan profesyonel jürinin oylarıyla seçilen 04-08 yaş kategorisi kızlarda Bade Turan (İzmir), Ela Naz Ateş (İzmir), 4-8 kategorisi erkeklerde Arca Gürpınar (Ankara), Celal Efe Çelebi (İstanbul Avrupa Yakası), CarrefourSA Bayrampaşa seçmelerinde finale katılan 9-14 yaş kategorisi kızlarda Kayra Aleyna Zabcı ile 9-14 yaş kategorisi erkeklerde Canbey Zafer birinci oldu.
Güngör Bayrak - 05.02.2013
Vakti Sadece Dostlarının
Oyuncu/şarkıcı Güngör Bayrak, önceki gün Astoria çıkışı görüntülendi.
Güngör Bayrak - 01.10.2012
Unutulmayacak Solo Konseriyle Son Buldu!
Cem Davran, Erkan Özerman, Güngör Bayrak, Tuncel Kurtiz, Güneri Civaoğlu, Cengiz Coşkun gibi isimlerin yanı sıra milletvekilleri Gürsel Tekin ve Melda Onur da konseri izleyenler arasındaydı.
Güngör Bayrak - 04.03.2012
Güngör Bayrak İkinci Kez "Evet" Dedi
Yeşilçam aktristi Güngör Bayrak ikinci kez evlendi.
Güngör Bayrak - 13.10.2011
1980 Yılının En İyileri Ödüllerini Aldı
-Güngör Bayrak ve Melike Demirağ ödülü paylaştı "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü "Düşman" filmindeki rolüyle Güngör Bayrak ve "Sürü" filmindeki rolüyle Melike Demirağ paylaştı.
Güngör Bayrak - 15.09.2011
Konser Arası Türkçe Dersi
Dünyaca ünlü Fransız Enrico Macias; Mısır, Kahire, İsrail ve Akdeniz ülkelerinin ardından önceki gece Harbiye Açıkhava'da İstabullu hayranlarıyla buluştu. Dinleyicilerini nostaljik bir yolculuğa çıkaran Macias; eski parçalarıyla birlikte yeni albümü 'Voyage d'Une Melodie'deki şarkıları da seslendirdi. SİZE MÜTEŞEKKİRİM Dünya basınında 'barışın sesi' namıyla anılan Macias, hayranlarını Türkçe selamlayıp "Çok müteşekkirim, teşekkür ederim" dedikten sonra konuşmasına Fransızca devam etti. Sanatçı şunları söyledi: "Barış, demokrasi, kardeşlik için geldim. Burada şarkı söylemek beni çok mutlu ediyor, Türkiye'de kendimi evimde, ailemle gibi hissediyorum. Erkan Özerman'a, beni sizlerle buluşturduğu için, ayrıca şu anda bu salonda bulunan herkese teşekkür ederim. " GİTAR ŞOVU YAPTI Enrico Macias'ın gitar şovuyla da renk kattığı konseri izleyenler gece boyunca yerlerine oturmadı. Dinleyiciler arasında; Tolga Karel ve eşi, Ayşenur Yazıcı, Arto, Seyyal Taner ve Güngör Bayrak da vardı.
Güngör Bayrak - 12.09.2011
"Altın Portakal"Da Geç Gelen Ödüller
Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akaydın, 1979 yılında sansür, 1980'de de askeri müdahale nedeniyle yapılamayan "Altın Portakal Film Festivali"nde "Demiryol" ve "Yusuf ile Kenan" filmlerinin 1979'un, "Sürü"nün ise 1980'in en iyi filmleri olarak ödüllendirileceğini bildirdi. "48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali" kapsamında verilmesi kararlaştırılan "Altın Portakal'ın Geç Gelen Ödülleri"ne ilişkin Türker İnanoğlu Vakfı Sinema-Tiyatro Müzesi'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Akaydın, bu yıl 2 önemli vurgunun olacağını ifade etti. Türkiye'de ve dünyada çokça tartışılan "kadın" olgusunun, festivalin ana teması olduğunu dile getiren Akaydın, "Bu kapsamda tüm jürilerimizi kadınlardan oluşturduk ve festivale yayılacak şekilde bir çok kadın temalı etkinlik düzenledik. Umarım ki, festival bitiminde hem Türk sinemasının, hem de bizlerin kadına bakış açısında yeni bir pencere açmış olacağız" dedi. Akaydın, 1979'de sansür ve 1980'de askeri müdahale nedeniyle yapılamayan festivalleri, "48. Antalya Altın Portakal Film Festivali" programı içinde düzenleme kararı aldıklarını söyledi. Akaydın, Prof. Dr. Özdemir Nutku, Hale Soygazi, Selahattin Tonguç, Vecdi Sayar, Atilla Dorsay, Tunca Yönder, Doğan Hızlan, Ahmet Keskin, Nurettin Tekindor, Kenan Değer ve Tonguç Yaşar'dan oluşan "Geç Gelen Ödüller" jürisinin kararına ilişkin "1979'da sansür, 1980'de darbe nedeniyle yapılamayan Altın Portakal Film Festivali'nde 'Demiryol' ve 'Yusuf ile Kenan' 1979'un, 'Sürü' ise 1980'in en iyi filmleri olarak belirlendi" dedi. Mustafa Akaydın, ayrıca 1979 yılı için "En iyi yönetmen" ödülünün "Demiryol" filmi ile Yavuz Özkan, "En iyi senaryo" ödülünün "Yusuf ile Kenan" filmi ile Onat Kutlar ve Ömer Kavur, "En iyi müzik" ödülünün "Kanal" filmi ile Arif Erkin, "En iyi kadın oyuncu" ödülünün "Seninle Son Defa" filmi ile Sevda Ferdağ, "En iyi erkek oyuncu" ödülünün "Demiryol" filmi ile Fikret Hakan, "En iyi yardımcı kadın oyuncu" ödülünün "Bebek" ve "Demiryol" filmleri ile Sevda Aktolga, "En iyi yardımcı erkek oyuncu" ödülünün "Kanal" filmi ile Kamuran Usluer, "En iyi çocuk oyuncu" ödülünün "Yusuf ile Kenan" filmi ile Cem Davran, 1980 yılı için "En iyi yönetmen" ödülünün "Sürü" ve "Düşman" filmleri ile Zeki Ökten, "En iyi senaryo" ödülünün "Adak" filmi ile Başar Sabuncu, "En iyi müzik" ödülünün "Sürü" filmi ile Zülfü Livaneli, "En iyi kadın oyuncu" ödülünün "Sürü" filmi ile Melike Demirağ ve "Düşman" filmi ile Güngör Bayrak, "En iyi erkek oyuncu" ödülünün "Adak" ve "Sürü" filmleri ile Tarık Akan ve "Düşman" filmi ile Aytaç Arman, "En iyi yardımcı kadın oyuncu" ödülünün "Düşman" filmi ile Fehamet Atilla, "En iyi yardımcı erkek oyuncu" ödülünün de "Sürü" filmi ile Tuncel Kurtiz'e verilmesinin kararlaştırıldığını bildirdi.
Güngör Bayrak - 11.07.2011
Belalılar Filmi
Belalılar filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Belalılar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Güngör Bayrak Haberleri | Güngör Bayrak Kimdir - Haberler - Güngör Bayrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Güngör Bayrak kimdir, hayatı ve biyografisi. Güngör Bayrak kimdir? Güngör Bayrak kaç yaşında, nereli? Güngör Bayrak biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.09.2021 00:10:25. #1.13#

title