Güneşi Gördüm Haberleri

Güneşi Gördüm haber, Güneşi Gördüm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güneşi Gördüm - 13.01.2021
Marmaris'te güneşi gören sahille akın etti
Sahil yolunda yürüyüş yapan işletmeci Bülent Gülenç (38), " Virüs tedbirlerine uyuyoruz. Ocak ayında bahar havası var. Güneşi gördüm mü hemen sahilde yürüyüş yapıyorum, anın tadını çıkarıyorum" dedi.
Güneşi Gördüm - 19.11.2020
KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - "Bir ay sonra ilk defa güneşi gördüm"
Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışırken yakalandığı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastalığını bir aylık tedavi sonucu yenebilen 38 yaşındaki tıbbi sekreter Mehmet Gevrek, yoğun bakım servisinde geçirdiği günlerin etkisini atlatabilmek için psikolojik destek alıyor.
Güneşi Gördüm - 14.10.2020
Meddahlık geleneğinin son temsilcilerinden: Erol Günaydın
Günaydın'ın yer aldığı diğer yapımlardan bazıları ise şöyle: "Güneşi Gördüm", "Orada", "Nekrüt", "Destere", "O Kadın", "Beyaz Melek", "Geçmiş Zaman Olur ki", "İlk Aşk", "Kınalı Kuzular: Bedeli Çanakkale'de Ödendi", "Menekşe Koyu", "Herşeyi Bitirdik", "Süper Baba", "Biz Doğarken Gülmüşüz", "Hoşgeldin Ramazan", "Çantada Keklik", "Acı Lokma", "Gelmeyin Üstüme", "Kıratlı Süleyman", "Savunma", "İki Milyarlık Bilet", "Bu Muhtar Başka Muhtar", "Şaşkın Gelin", "Tepedeki Ev", "Düğün", "İntikam Yemini", "Eşrefpaşalı", "İki Gemi Yan Yana", "Yaman Gazeteci", "Yeşil Kurbağalar".
Güneşi Gördüm - 25.11.2019
"Mucize 2: Aşk" 6 Aralık'ta sinemaseverlerle buluşacak
Filmi, engelli bir bireyin gerçek hikayesinden yola çıkarak kaleme aldığını belirten Kırmızıgül, "Bence filmlerde ağlatmak en kolayı. Önemli olan izleyiciyi düşündürmek. Bugüne kadarki bütün filmlerimde, Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, New York'ta Beş Minare, Mucize, Vezir Parmağı ve en son da bu Mucize 2: Aşk'ta önemli olan izleyiciye bir şeyler düşündürmek ve o mesajı alt metinde insanlara aktarmak.
Güneşi Gördüm - 14.10.2019
Türk tiyatrosunun son meddahı: Erol Günaydın
Orada, Lodos, Kanal-İ-zasyon, Güneşi Gördüm, En Mutlu Olduğum Yer, 7 Kocalı Hürmüz, Nekrüt, Destere, Beyaz Melek, Pardon, Duyar Mısın Feryadımı, Pehlivan, Bir Yudum Mutluluk, Sinekli Bakkal, Kibar Haydut, Güzel Bir Gün İçin, Battı Balık, Kardeş Uğruna, Yeşil Kurbağalar.
Güneşi Gördüm - 14.10.2018
Mimikleriyle Cümle Kuran Son Meddah: Erol Günaydın"
Yönetmen, senarist ve oyuncu Erol Günaydın, vefatının altıncı yılında anılıyor.
Güneşi Gördüm - 08.11.2017
Türkiye, Geleceğini Çocuklarında Görüyor…
Recep İvedik, Babam ve Oğlum, Kurtlar Vadisi Araştırmanın en iyi Türk filmi bölümünde, Recep İvedik filmi yüzde 8 ile ilk sırada çıkarken; Babam ve Oğlum (yüzde 7) ve Kurtlar Vadisi (yüzde 3) ile onu takip ettiler. En başarılı filmler sıralamasında, yüzde 2'şer oranla, Dağ, Kemal Sunal filmleri, Düğün Dernek, Arog, Eşkıya ve Fetih 1453 filmleri ilk üçü takip etti. Vizontele, Av Mevsimi, Güneşi Gördüm, Issız Adam, Nefes, Kelebeğin Rüyası ve Hababam Sınıfı yüzde 1'er oranla yer aldılar.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Güneşi Gördüm Haberleri | Güneşi Gördüm Haber - Haberler - Güneşi Gördüm haberleri, son dakika güneşi gördüm haber ve gelişmeleri burada. Erol Demiröz kimdir? Erol Demiröz kaç yaşındaydı? Erol Demiröz vefatı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 12:33:56. #1.15#

title