Gündoğdu Marşı Haberleri

Gündoğdu Marşı haber, Gündoğdu Marşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gündoğdu Marşı - 25.11.2020
Edirne Belediye Başkanı Gürkan'ın yargılandığı dava tanıkların dinlenmesi için ertelendi
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin yaşandığı gece Recep Gürkan'ın bir barda elinde kadehle Gündoğdu Marşı'nı söylediği görüntüler ve bazı sözleri medyaya yansımıştı.
Gündoğdu Marşı - 26.10.2020
Son dakika haberi... Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın yargılandığı davanın 2. celsesi görüldü
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin yaşandığı gece Recep Gürkan'ın bir barda elinde kadehle Gündoğdu Marşı'nı söylediği görüntüler ve bazı sözleri medyaya yansımıştı.
Gündoğdu Marşı - 11.3.2020
Adıyaman'da öğrenciler şehitleri oluşturdukları koreografiyle andı
Okulun bahçesinde toplanan öğrenciler, İdlib'de şehit düşen askerler anısına "Gündoğdu Marşı" eşliğinde 34 kişilik gruplar halinde Türk bayrağı açarak kalp oluşturdu.
Gündoğdu Marşı - 5.11.2019
'Koca yürekli' Kadirhan Birçok marşı ezbere biliyorum
ANTALYA'da 'Gündoğdu Marşı'nı söylerken çekilen görüntüleri sosyal medyada hızla yayılan ilkokul öğrencisi Kadirhan Çetin (8), "29 Ekim günüydü.
Gündoğdu Marşı - 5.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Görüntü Dökümü ------------- TIR'lardan detaylar Limandan detaylar Turan Yıldız ile röportaj TIR'lardan detaylar Limandan detaylar Balıkçı motorları Hamsinin kamyona yüklenmesi Muzaffer Geçici ile röportaj Kasaya alınan hamsiler İsmail Hakkı Köse ile röportaj Haber-Kamera: Sinan KABATEPE/EREĞLİ(Zonguldak), ======================= 'Koca yürekli' Kadirhan: Birçok marşı ezbere biliyorum Antalya'da 'Gündoğdu Marşı'nı söylerken çekilen görüntüleri sosyal medyada hızla yayılan ilkokul öğrencisi Kadirhan Çetin (8), "29 Ekim günüydü.
Gündoğdu Marşı - 5.11.2019
Küçük Kadirhan "Gündoğdu Marşı" ile gururlandırdı
Antalya'da, elinde Türk bayrağıyla "Gündoğdu Marşı"nı söylerken çekilen görüntüleri sosyal medyada binlerce kez paylaşılan 9 yaşındaki Kadirhan Çetin, kendisine gösterilen ilginin mutluluğunu yaşıyor.
Gündoğdu Marşı - 16.10.2019
AK Parti Grup Toplantısı
Notlar Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasına başlamadan önce partililer "Şehitler ölmez vatan bölünmez" sloganları attı ve konuşma sürerken partililer "Gündoğdu Marşı"nı söyledi.
Gündoğdu Marşı - 15.10.2019
Yurttaki öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı'na destek
Battalgazi Kız Öğrenci Yurdu'nda düzenlenen etkinlikte, binadaki odaların ışıklarıyla koreografi yapıldı. Odaların ışıklarıyla "Barış" yazısı oluşturan öğrenciler asker selamı eşliğinde, İstiklal Marşı ile Gündoğdu Marşı'nı okudu.
Gündoğdu Marşı - 29.4.2019
Bakü'de "Milli Mücadele ve Kahramanlık" Şiir Etkinliği
Öğrencilerin söylediği "Gündoğdu Marşı" ve "Çırpınırdı Karadeniz" türküsü davetlilerden büyük alkış aldı.
Gündoğdu Marşı - 28.3.2019
Recep Gürkan: Bana 'Vatan Haini' Diyemezsiniz (2)
'ADLI MAKAMLAR SORUŞTURSUN' Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın 15 Temmuz darbe girişimi gecesi ortaya çıkan görüntülerine ilişkin yazılı açıklama yapan 15 Temmuz Demokratik Gençlik Derneği, sert tepki gösterdi. Bugün sosyal medyada, haber bültenlerinde yer alan 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesine ait videoyu şaşkınlıkla izlendiği belirtilen açıklamada şöyle denildi: "Hain gecede darbeciler, milletimizin üzerine top ile mermi ile gelirken, vatan evlatları al bayrak ve bağımsızlık uğruna şehit olurken, gazi kalırken, birilerinin türkü barlarda 'Gündoğdu Marşı' söyleyip kadehler kaldırıp, haberimiz vardı ifadelerini şaşkınlıkla izlemekteyiz.
Gündoğdu Marşı - 18.1.2019
Mehmetçik İçin İşaret Diliyle Klip Yaptılar
Sivas'ta bir grup ilkokul öğrencisi, Münbiç'e harekata hazırlanan askerler için klip yaptı.
Gündoğdu Marşı - 2.5.2018
Mehmetçiğin Gündoğdu Marşı Göğüs Kabarttı
Sivas’ta bulunan 5. Er Eğitim Tugayı’nda askerlerin hilal oluşturup hep bir ağızdan okudukları “Gündoğdu marşı” göğüsleri kabarttı.
Gündoğdu Marşı - 21.4.2018
Jandarma Komutanlığı Öğrencileri Ağırladı
Tuğgeneral Hacıoğlu ile fotoğraf çektiren çocuklar, hep beraber "Gündoğdu Marşı"nı söyledi.
Gündoğdu Marşı - 20.3.2018
Mut'ta Öğrencilerden Mehmetçik'e "Sessiz" Destek
Mut ilçesinde öğrenciler, Mehmetçik'e destek amacıyla Gündoğdu Marşı'nı işaret diliyle söyledikleri klip çekti.
Gündoğdu Marşı - 1.3.2018
Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Yapılan törende Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü 1'inci sınıf öğrencisi Nimet Akgün, Gündoğdu Marşı'nı işaret diliyle okudu.
Gündoğdu Marşı - 13.2.2018
Miniklerden Mehmetçiğe Marşlı Destek
Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde yaşayan Tamer ve Alperen Yiğit kardeşlerin Mehmetçiğe destek olmak için söyledikleri Gündoğdu Marşı, sosyal medyada ilgi büyük ilgi gördü.
Gündoğdu Marşı - 13.6.2013
Gezi Parkı Odaklı Gelişmeler
Gazi Bulvarı'ndan sloganlar atarak Basmane Meydanı'na yürüyen çeşitli siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının üyelerinden oluşan grup, meydan girişinde polis tarafından durduruldu. Yolu TOMA ile kapatan polis, grubun meydana girişini engelledi.  Gruptan bir heyetin bir süre polisle görüşmesinin ardından grubun ilerlemesine izin verildi. Meydanda sloganlar atan kalabalık, bir süre oturma eylemi yaptı. Daha sonra yaptıkları basın açıklamasında, polisin İstanbul'da eylemcilere yönelik sert tepkisini protesto etmek istediklerini ve eylemlerini sürdüreceklerini ifade eden grup, Gündoğdu Marşı okuduktan sonra meydandan ayrıldı.
Gündoğdu Marşı - 6.5.2013
Deniz Gezmiş'i Asıldığı Saatte Andılar
Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan, idam edilişlerinin 41. yılında Denizli'de anıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Teşkilatı'ndan 150 kişi, Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ı Delikliçınar Meydanı'nda andı. 6 Mayıs 1972'de asılan 3 devrimci için asıldıkları saatte Çınar Meydanı'nda toplanan CHP'liler bir süre slogan attı. Atatürk Anıtı önünde Deniz Gezmiş ve arkadaşlarının fotoğraflarını taşıyan CHP'liler, Gündoğdu Marşı'nı söyledi.
Gündoğdu Marşı - 10.6.2012
Gündoğdu Marşı'ndan Öğretmenlere Beraat
İzmir'in Tire İlçesi'nde, AK Parti İlçe Teşkilatı önünde düzenledikleri eylemde 'Gündoğdu Marşı' söyleyip, 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na muhalefet ettikleri iddiasıyla haklarında dava açılan 11'i öğretmen 12 kişi beraat etti.
Gündoğdu Marşı - 11.5.2012
Özgür Özel, Bu Kez Tire'deydi
Türkiye'nin her yerindeki, özellikle ifade ve hak arama özgürlüklerini hedef alan, her tülü davayı izleyen CHP Manisa Milletvekili Ecz. Özgür ÖZEL, bu kez Tire'deydi ve Eğitim-Sen'e bağlı toplam 11 öğretmenin geçen yıl 14 Ekim tarihinde gerçekleştirdikleri "grevsiz toplu sözleşme" protestosu ve meşaleli eylemi nedeniyle yargılandıkları davayı izledi. CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir ile birlikte Tire'ye giden ÖZEL, yürüyüş ve basın açıklaması yapmak, marş söylemek suçları ile davaları görülecek olan öğretmenlere ve Eğitim-Sen üyelerine destek verdi. 14 Ekim tarihinde Eğitim-Sen'in, Türkiye'de eş zamanlı olarak gerçekleşen "grevsiz, toplu sözleşme ve sendikal hakların bir anlamı olmayacağı" yönündeki basın açıklaması ve protesto yürüyüşleri Tire'de polis tarafından engellenmiş, bu yürüyüş sırasında öğretmenler biber gazı ve cop saldırıları ile karşılaşmışlardı. Bunun üzerine, Tire'de 11 öğretmen hakkında 2919 sayılı 'Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na' muhalefet ve 'Gündoğdu Marşı' okudukları gerekçesiyle dava açıldı ve öğretmenler Tire Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanmaya başlandı.
Gündoğdu Marşı - 16.3.2012
Gündoğdu Marşı Öğretmenlerin İddianamesinde
Türkiye'de askeri ve devrimci versiyonu bulunan 'Gündoğdu Marşı', İzmir'in Tire İlçesi'nde eylem yapan öğretmenlere açılan davanın iddianamesine girdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gündoğdu Marşı Haberleri | Gündoğdu Marşı Haber - Haberler - Gündoğdu Marşı haberleri, son dakika gündoğdu marşı haber ve gelişmeleri burada. Edirne Belediye Başkanı Gürkan'ın yargılandığı dava tanıkların dinlenmesi için ertelendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 06:35:45. #1.15#
title