Haberi Paylaş

Mina Başaran Jet Kazasında Ölmeseydi Bugün Evlenecekti, Annesi Kabrine Koştu

Güncel Haberler

İran'da düşen jette yaşamını yitiren Mina Başaran, hayatını kaybetmeseydi bugün nişanlısı Murat Gezer ile evlenecekti. Mina'nın annesi Beril Başaran kızının düğün gününde mezarına gitti.

Geçen ay İran'da düşen jette yaşamını yitiren Mina Başaran, hayatını kaybetmeseydi bugün nişanlısı Murat Gezer ile evlenecekti.

Başaran'ın annesi kızının evlilik tarihinde mezarını ziyaret ederek dua etti.

11 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Birleşik Arap Emirlikleri'nden İstanbul'a gelen Türk özel jeti İran'da düşmüştü. Düşen jette ünlü iş adamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşı ile 3 mürettebat hayatını kaybetmişti.

Mina Başaran hayatını kaybetmeseydi bugün Çırağan Sarayı'nda 500 kişinin katılacağı düğünle hayatını Murat Gezer'le birleştirecekti.

Mina Başaran'ın düğün gününde annesi Beril Başaran, kızının mezarını ziyaret etti. Sabahın erken saatlerinde kızının kabrine gelen anne Başaran, kızı için dualar etti.

Mina Başaran, vefat etmeseydi bugün evlenecekti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Hüseyin Başaran İstanbul İran 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (21)

TİREBOLU LU HASAN PAŞA NIN OĞLU TOLGA:

''CÜNEYİT KARDEŞİM''bakara suresinin son 2 ayetini ne güzel özetlemişsin. Yüce Yaratan biz acısın ve merhamet etsin. Bizleri ''KAFİRLER''topluluğuna karşı üstün çıkarsın. Allah ım bizlere ''ACI''merhamet et, bizleri ''CEHENNEM''ateşinde yakma! Sen bizim mevlamızsın, sen Rahman ve Rahim Yüceler yücesisin. Amin Ya Rabbim!

Cevap Yaz12Yayından Kaldır
TİREBOLU LU HASAN PAŞA NIN OĞLU TOLGA:

''CÜNEYİT''kardeşim Bakara süresinin son iki ayetini ne güzel özetlemişsin. Yüce Yaratan bize acısın ve merhamet etsin. Bizi Kafirler topluluğuna ''ÜSTÜN'' yardım etsin! ''CÜNEYİT''kardeşim seni tebrik ediyorum.

Cevap Yaz12Yayından Kaldır
TİREBOLU LU HASAN PAŞA NIN OĞLU TOLGA:

Eyy kötü tutkularını atmış ruhunu donatmış en güzel insan. Yüce Yaratan senden sen de Yüce Yaratandan hoşnut olarak ona dön. Hoşnut olduğum kullarıma katıl ve ''FİRDEVS CENNETİME''gir!Allah a dayan saye sarıl hikmete RAM ol. Yol budur bilmiyorum başka çıkar yol!Beşerin derdine dermandır KUR AN. KUR AN sız canavardan beterdir insan!

Cevap Yaz03Yayından Kaldır
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title