Haber : Atını aracına bağlayıp götüren kişi hakkında soruşturma başlatıldı - Haberler

Haberi Paylaş

Atını aracına bağlayıp götüren kişi hakkında soruşturma başlatıldı

 - Güncelleme:

Yabancı uyruklu kişinin atını araca bağlayıp götürmesinin amatör kamera ile görüntülenmesi Emniyetin bahçesinde koruma altına alınan at ve sahibinden görüntüler Kayseri'de atını aracına bağlayıp götüren kişi hakkında soruşturma başlatıldı KAYSERİ - Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde atını...

Yabancı uyruklu kişinin atını araca bağlayıp götürmesinin amatör kamera ile görüntülenmesi

Emniyetin bahçesinde koruma altına alınan at ve sahibinden görüntüler Kayseri'de atını aracına bağlayıp götüren kişi hakkında soruşturma başlatıldı

KAYSERİ - Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde atını aracına bağlı halde götüren yabancı uyruklu hakkında adli işlem başlatıldı.

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Mustafa Şimşek Bulvarı Feda Sokak'ta bir kişinin, üç tekerlekli motosikletinin kasasına atını bağlayıp götürdüğünü gören vatandaşlar, aracı durdurdu.

İhbar üzerine bölgeye giden polis ekipleri, atı ve Suriye uyruklu sahibi M.S'yi Yıldırım Beyazıt Polis Merkez Amirliğine götürdü.

Atın sahibi hakkında adli işlem başlatıldı.

Polis merkezinin bahçesine bağlanan atın, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerine teslim edileceği öğrenildi.

Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title