Haberler

Jet Kazasında Ölen Nişanlısının Fotoğrafını Dövme Yaptırdı

Lübnanlı iş adamı Bassam Houssami, İran’da düşen jette hayatını kaybeden nişanlısı Aslı İzmirli’nin fotoğrafını vücuduna dövme yaptırarak ölümsüzleştirdi.

Lübnanlı iş adamı Bassam Houssami, İran'da düşen jette hayatını kaybeden nişanlısı Aslı İzmirli'nin fotoğrafını vücuduna dövme yaptırarak ölümsüzleştirdi. İş adamı Bassam Houssami'nin bir arkadaşı ise dövmenin fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

İş adamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran'ı ve arkadaşlarını taşıyan jet İran'da düşmüş ve kazada 11 kişi hayatını kaybetmişti. Düşen jette Lübnanlı iş adamı Bassam Houssami'nin nikah masasına oturmaya hazırlandığı nişanlısı Aslı İzmirli de vardı. Nişanlısının ölümünden sonra zor günler geçiren Houssami, İzmirli'nin fotoğrafını vücuduna dövme yaptırarak ölümsüzleştirdi. Houssami'nin bir arkadaşı ise dövmenin fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Houssami'nin arkadaşı paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü:

"Bugün size fedakar, vefakar, derin, engin, ulvi, yüce ve büyük bir aşk hikayesi anlatacağım. Sevgi; çok önemli özel, evrensel bir değerdir. İnsanı huzurlu, motive, memnun ve mutlu eder. Sevgi; her şeye duyulabilir. Canlı, cansız, dünyevi, uhrevi, maddi, manevi, soyut veya somut bir sürü şeyi sevebilirsiniz. İnsanı, hayvanı, toprağı, denizi, suyu, havayı, kadını, erkeği, aileyi, kediyi, köpeği, parayı, arabayı, lüksü, deliliği ve daha binlerce yazabileceğim elle tutulur veya tutulmaz sürüyle şeyi seversiniz, sevebilirsiniz. Arkadaş ve eş seçerken önce sevebilir miyim diye bakarsınız. Severseniz hayatınız güzelleşir. Evlilik; çok önemli toplumsal, sosyal ve tarihsel bir kurumdur. İnsanın tabiatına uygun olup olmadığının tartışılması bir yana, kimilerince önemsizken, insanların çoğu için önemlidir. O nedenle eşiniz olacak insanın önce sevgili olması, aslında herkes için deneme, sınama, gözlemleme, özümseme, yargılama yani bir sınav sürecidir. Sınav sonunda sevgiliniz, sözlünüz veya nişanlınız geçer not almışsa evlenerek yeni bir başlangıca geçersiniz. Bu süreçte çoğunlukla olmasa da aşk azda olsa vardır. Azdır çünkü, herkese nasip olmaz aşk. Zordur, zahmetlidir, hesabı, kitabı, tedavisi yoktur. Kimine göre deliliktir, kimine göre uğruna ölünecek bir tutku veya aklın durduğu bir duraktır. Gözü kördür, mantığı, kuralı, sınavı yoktur aşkın... aşk; pervasızca, cesurca, körü körüne, anlatılamadan yaşanır. Nişanlanıp evlilik hazırlıkları yaparken, elim bir kazada kaybettiğiniz sevgilinizin, nişanlınızın sevgisini yüreğinize hapsedip, başını omzunuzda, yüzünü kolunuza nakşettiğiniz, yaşam boyu taşıyacağınız nakıştır aşk. Mezara ellerinizle koyduğunuz sevgilinizin bedeninden ruhunu içinize çekerek, gelecek kaygısı taşımadan bir bütün olma halidir aşk. Aşk tılsımdır, yücedir, ulvidir. Sonunu düşünmeden yaşanan, hiçbir kalıba sığmayan bir duygudur.. aşk, Bassam'ın Aslı'yı içselleştirme halidir. O yüzden aşıklar ve aşk ölmez, sonsuza dek yaşanır.. tıpkı Aslı'yla Bassam gibi." - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Hüseyin Başaran İran Politika Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title