BUDO, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti - Haberler
Haberi Paylaş

BUDO, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti

AA - Güncel
 - Güncelleme:

Yurt genelinde etkisini gösteren şiddetli fırtına ve yoğun kar yağışı deniz ulaşımını olumsuz etkiledi. Bursa Deniz Otobüsleri'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, yarınki 8 seferin olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildiği belirtildi.

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından yurt genelinde etkisini gösteren şiddetli fırtına ve yoğun kar yağışı, deniz ulaşımını da olumsuz etkiledi. Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) yarınki bazı seferlerinin, elverişsiz hava koşulları nedeniyle iptal edildiği bildirildi.

8 SEFER İPTAL EDİLDİ

BUDO'nun internet sitesinden yapılan açıklamada, saat 07.00 ile 09.30'daki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ve saat 10.00 ile 13.00'teki (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya) seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

Aynı gerekçeyle saat 09.30 Bursa (Mudanya)-Armutlu (İhlas), saat 10.00 Armutlu (İhlas)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci), saat 13.00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Armutlu (İhlas) ve saat 14.25 Armutlu (İhlas)-Bursa (Mudanya) seferileri de programdan kaldırıldı.

AA / Güncel

Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title