Haberi Paylaş
Başkan Kahraman'dan Zeytin Dalı Harekatını Yöneten Temel Paşaya Ziyaret

Başkan Kahraman'dan Zeytin Dalı Harekatını Yöneten Temel Paşaya Ziyaret

Güncel Haberler

Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayhan Kahraman; Zeytin Dalı Harekatını yöneten Korgeneral İsmail Metin Temel’i ziyaret etti.

Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayhan Kahraman; Zeytin Dalı Harekatını yöneten Korgeneral İsmail Metin Temel'i ziyaret etti.

Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayhan Kahraman. Beraberindekiler ile birlikte Hatay'a giderek Afrin'deki Zeytin Dalı Harekatını başarıyla yöneten İkinci Ordu Komutanı Korgeneral İsmail MetinTemel'i ziyaret etti. Yaklaşık yarım saat süren ziyarette Başkan Kahraman üzerinde Van Gölü'nün resminin bulunduğu plaketi Temel paşaya takdim etti.

Ziyaretle ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Kahraman, "Ülkemiz büyük bir milli mücadele savaşından geçiyor ve bu süreçte Kahraman Türk ordumuz ve güvenlik güçlerimiz tüm dünyaya karşı büyük bir destan yazıyorlar. Afrin'de büyük bir zafere imza atan Bedr'in Aslanı İsmail Metin Temel paşamızı bugün aile büyüğümüz Şaban Kahraman ve şahsım Hatay'da ziyaret ederek başarılarından dolayı tebrik ettik. Başarılarının devamını diledik. Rabbim tüm Hak yolda yürüyen devlet yetkililerimizin yar ve yardımcısı olsun İnşallah" dedi. - VAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Ayhan Kahraman İsmail Metin Afrin Politika Güncel Haberler

title