Altın Pusula 4 Kez Grup 7 İletişim'i Gösterdi - Haberler
Haberi Paylaş

Altın Pusula 4 Kez Grup 7 İletişim'i Gösterdi

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Altın Pusula 4 Kez Grup 7 İletişim'i Gösterdi

Grup 7 İletişim Halkbank, Pera Müzesi ve Sabancı Vakfı ile 4 Altın Pusula Ödülü aldı.

Grup 7 İletişim, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 18. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri'nden dört ödülle döndü. Halkbank'ın "80. Kuruluş Yıldönümü" iletişimiyle Kurumsal İletişim, Sabancı Vakfı'nın "Filantropi Semineri" ile Gündem Yönetimi, Pera Müzesi'nin "İstanbul'da Deniz Sefası Sergisi" ile Medya İlişkileri kategorilerinde ödüle layık görülen Grup 7 İletişim, Halkbank için yaptığı "Ortak Gelenek Ortak Gelecek" filmiyle de Kategori Dışı Projeler ödülünü aldı. Grup 7 İletişim'in bugüne kadar aldığı Altın Pusula Ödülleri'nin sayısı 25'e ulaştı.

Pera Müzesi ve İstanbul Araştırmaları Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenen "İstanbul'da Deniz Sefası: Deniz Hamamından Plaja Nostalji" sergisi, İstanbul kent tarihine yön veren plaj ve deniz kavramlarını odağına aldı. Şahıs ve kurum koleksiyonlarından derlenen, resim ve fotoğraf gibi orijinal malzemelerin yer aldığı serginin medya ilişkilerini Grup 7 İletişim yürüttü.

Sabancı Vakfı, 11. Filantropi Semineri'ni 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile aynı haftada Engelsiz Yaşam Teknolojileri temasıyla düzenlendi. Teknolojinin engelli bireylerin hayatına etkisinin konuşulduğu seminere ilham verici konuşmacılar katılırken, fuaye alanındaki sergide Türkiye'den ve yurtdışından engelli alanında geliştirilmiş teknolojik ürün ve uygulamalar da sergilendi. Grup 7 İletişim, etkinliğin hem içerik üretiminde hem de medya ilişkilerinde sorumluluk aldı.

Halkbank, "İnsana Değer Veren, Ülkeye Değer Katan Banka" stratejisiyle gerçekleştirdiği 80. yıl iletişimi kapsamında tüm paydaşlarına birebir temas edeceği proje ve etkinlikler düzenledi. Bankanın 80. yıl etkinliklerinde gösterilmek üzere hazırlanan "Ortak Gelenek Ortak Gelecek" filmini için Türkiye'nin En Yaratıcı 100 İnsanından ebru sanatçısı Garip Ay ile çalışıldı.Grup 7 İletişim, 80. Kuruluş yıldönümü iletişiminin stratejisinin belirlenmesi ve bu kapsamdaki projelerin tasarımı, uygulaması ve medya ilişkilerinin yürütülmesi sorumluluğunu aldı.

Bültenler / Güncel

Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title