Aktüel Görüntülerle) Harun Kolçak Hayatını Kaybetti - Haberler
Haberi Paylaş

Aktüel Görüntülerle) Harun Kolçak Hayatını Kaybetti

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Aktüel Görüntülerle) Harun Kolçak Hayatını Kaybetti

Haber-Kamera: Ozan URAL - Murat DELİKLİTAŞ/ İstanbul DHAÜnlü sanatçı Harun Kolçak hayatını kaybetti.

Haber-Kamera: Ozan URAL - Murat DELİKLİTAŞ/ İstanbul DHA

Ünlü sanatçı Harun Kolçak hayatını kaybetti. Maslak Acıbadem Hastanesi'de tedavisi devam eden 62 yaşındaki sanatçı Kolçak'ın saat 23.00 sıralarında yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Kolçak'ın bağlı bulunduğu yapım şirketi Arpej Müziğin sahibi Umut Kuzey, hastane önünde açıklama yaptı. "Memleketin başı sağolsun. Çok değerli bir müzisyen, çok değerli bir sanatçı.Tanıdığıma çok mutlu olduğum bir insanı kaybettim. Saat 23.00 sıralarında uzun zamandır mücadele ettiği prostat kanserinin vücudunda oluşturduğu tahribat yavaş yavaş onu bitirmeye başlamıştı. Acı çekiyordu. Bugün son olarak böbreklerinde bir yetmezlik başlamıştı. Saat 23.00 gibi kalbi durdu. Yapılan yoğun müdahaleye rağmen malesef bizi terk etmeyi seçti.  Son bir senedir çok mücadele ediyordu bu hastalıkla. Konserler verdi ama mümkün olduğunca az tutmaya çalışıyorduk. Sahnede o kadar mutlu oluyordu ki, 62 yaşında son bir yılını star gibi yaşadı" dedi.

Görüntü dökümü:

-----------

(AKTÜEL)

-Hastaneden detay

-Arpej Müziğin sahibi Umut Kuzey'in konuşması

-Detaylar

(ARŞİV)

-Kolçak'ın arşiv görüntüsü

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Maslak Acıbadem Hastanesi Harun Kolçak Umut Kuzey İstanbul Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title