Gülcemal Fidan Haberleri

Gülcemal Fidan haber, Gülcemal Fidan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülcemal Fidan - 04.02.2019
Muhtarlar Toplantısı'nın 119.'su Kartal'da Gerçekleşti
Kartal Belediyesi Ekolojik Eğitim Çadırı'nda yapılan kahvaltılı toplantıya Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'ün yanı sıra Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Hüsnü Yeşilyurt, Ali Apaydın, Mustafa Fehmi Okay, Nuran Keriş, Cengiz Türkmen, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri; Hüseyin Tozkoparan, Mehmet Tirgil, Başkan Danışmanı Gülcemal Fidan, Kartal Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Banu Kocadağ, Kreşler Müdürü Nazlı Elif Dipşar ve Kartal'daki mahalle muhtarları katıldı.
Gülcemal Fidan - 02.07.2018
Kartal'da Yelken Yarışmaları Düzenlendi
  "ÜLKEMİZİ İYİ DERECELERLE TEMSİL EDECEKLERİNE İNANIYORUM"   Tören sırasında açıklamalarda bulunan Kartal Belediye Başkan Danışmanı Gülcemal Fidan ise, belediye olarak Denizlik Bayramı'nı çok önemsediklerini söyledi.
Gülcemal Fidan - 14.05.2018
Üniversitelerarası Tiyatro Festivali'nde Ödüller Sahiplerini Buldu
Ödül törenine Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Hüseyin Tozkoparan ve Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi eski Başkan Yardımcısı ve Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili aday adayı Gülcemal Fidan, Kartal Belediye Meclisi üyelerinin yanı sıra kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
Gülcemal Fidan - 04.05.2018
Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi Esra Kaya Erdoğan'dan Başkan Öz'e Ziyaret
Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi Esra Kaya Erdoğan, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ü makamında ziyaret etti. Ziyarette, Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi Esra Kaya Erdoğan'ın yanı sıra; Kartal Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Av.
Gülcemal Fidan - 23.04.2018
Kartal'da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı
"23 NİSAN ATATÜRKSÜZ OLMAZ" Açılış konuşmasını gerçekleştiren Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, 23 Nisan'ı şu sözlerle anlattı: "Atatürk, halkın egemenliğine ve kendi kendisine yönetmesine dayanan bu güzel günü çocuklara hediye etti.
Gülcemal Fidan - 23.04.2018
Kartal'da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı
"23 NİSAN ATATÜRKSÜZ OLMAZ" Açılış konuşmasını gerçekleştiren Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, 23 Nisan'ı şu sözlerle anlattı:   "Atatürk, halkın egemenliğine ve kendi kendisine yönetmesine dayanan bu güzel günü çocuklara hediye etti.
Gülcemal Fidan - 23.04.2018
Kartal'da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı
"23 NİSAN ATATÜRKSÜZ OLMAZ" Açılış konuşmasını gerçekleştiren Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, 23 Nisan'ı şu sözlerle anlattı: "Atatürk, halkın egemenliğine ve kendi kendisine yönetmesine dayanan bu güzel günü çocuklara hediye etti.
Gülcemal Fidan - 20.04.2018
Uluslararası Şehir, Çevre ve Sağlık Kongresi'nde Kartal Belediyesi'ne İki Ödül Birden
Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bu yıl 2'ncisi gerçekleştirilen Uluslararası Şehir, Çevre ve Sağlık Kongresi nedeniyle düzenlenen yarışmada iki ödüle layık görüldü. Ödülleri Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan aldı.
Gülcemal Fidan - 09.04.2018
Aziz Yıldırım'dan Başkan Altınok Öz'e Ziyaret
Ziyarette, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Gülcemal Fidan, Av.
Gülcemal Fidan - 26.02.2018
Münir Özkul, Kartal'da Anıldı
Söyleşinin sonunda Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Ali Kırca ile gelen misafirlere çiçek takdim etti.
Gülcemal Fidan - 23.02.2018
İstanbul Valisi Vasip Şahin'den Kartal Cemevi ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Ziyaret
Vali Şahin'in ilk durağı, Kartal Belediyesi Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi oldu. Ziyarette Vasip Şahin'e, Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Gülcemal Fidan, Gökhan Yüksel, Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş, Kartal Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Nuray Sancaklı, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de eşlik etti.
Gülcemal Fidan - 28.12.2017
Kreş Öğrencilerinden Kartal Belediyesi'ne Yeni Yıl Ziyareti
Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan ziyarette yaptığı konuşmada: "Çok şanslısınız ki sizleri çok seven ve sizin daha iyi şartlarda eğitim görebilmeniz için durmaksızın çalışan bir Belediye Başkanımız var.
Gülcemal Fidan - 25.12.2017
Sarıkamış Harekatı'nın 103. Yılı
Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen anma programına, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gülcemal Fidan - 25.12.2017
Sarıkamış Şehitleri Kartal'da Anıldı
Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen anma programına Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Gençlik Kolları Yönetimi ve Kadın Kolları Yönetimi, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda Kartallı vatandaş katıldı.
Gülcemal Fidan - 04.12.2017
Gönül Çarşısı İhtiyaç Sahiplerine Hizmet Vermeye Devam Ediyor
Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ali Kemal Özdemir'le birlikte Gönül Çarşısı'nı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Gülcemal Fidan - 11.10.2017
Eskişehir'den Kısa Kısa
Etkinliğe, CHP Meclis Üyesi Dr. Hüsnü Süslü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ebubekir Taşyürek, Kartal Belediye Başkan Vekili Gülcemal Fidan, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Leman Süheyla Soylu, Kartal Muhtarlar Derneği Başkanı Salim Çoşar, Dernekler Platformu Başkanı Ömer İçmeli, Kartal Cem Evi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş, Güneydoğu Kültürlerini Yaşatma Derneği Başkanı Şükrü Kontuk, Balkanlılar Derneği Başkanı Olcay Özgön, İstanbul Bilecikliler Dernek Başkanı Oktay Tepe, Gökçeler Derneği Başkanı Hüseyin Özer, sivil toplum kuruluşları ile siyasi parti temsilcileri, Eskişehirli iş adamları ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.
Gülcemal Fidan - 28.09.2017
Kartal Belediyesi Önüne Siyah Çelenk Bırakıldı
AK Parti İlçe Başkanı Mehdi Akman'da Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan'ın, belediyenin resmi sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla vatandaşlara hakaret ettiğini belirterek, belediye başkanının özür dilemesi gerektiğini vurguladı.
Gülcemal Fidan - 14.08.2017
Kartal'da Bulunan Tarihi Mezar Kalıntıları
Kartal Belediye Başkan Vekili ve Yardımcısı Gülcemal Fidan, Dragos kazı alanında olduğu gibi Kordonboyu Mahallesi'nde yapımı devam eden Marmaray Projesi kapsamında tespit edilen tarihi mezar kalıntıları üzerinde çalışmaların başladığını belirtti.
Gülcemal Fidan - 03.08.2017
Başkan Altınok Öz, Kartal'da Devam Edem Çalışmaları Yerinde İnceledi
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, ilçede devam eden Atölye Binası yenileme, yol açma ve alt yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Altınok Öz'e inceleme boyunca; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Fen İşleri Müdürü Ayhan Taş, Destek Hizmetleri Müdürü Cem Çetin eşlik etti.
Gülcemal Fidan - 07.06.2017
Başkan Altınok Öz İftarını Soğanlık Halkıyla Yaptı
Ezanın okunması ile birlikte dualarla açılan Soğanlık Kültür Merkezi bahçesindeki iftar yemeğine Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Gökhan Yüksel, Meclis Üyeleri ve birim müdürleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gülcemal Fidan Haberleri | Gülcemal Fidan Kimdir - Haberler - Gülcemal Fidan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gülcemal Fidan kimdir, hayatı ve biyografisi. Muhtarlar Toplantısı'nın 119.'su Kartal'da Gerçekleşti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.05.2021 11:11:00. #1.11#

title