Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci'ye babası kırmızı kuşak yerine altın kemer taktı
Haberler » Magazin » Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci'ye babası kırmızı kuşak yerine altın kemer taktı - Magazin

Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci'ye babası kırmızı kuşak yerine altın kemer taktı

Futbolcu Gökhan Çıra ile dünya evine girecek olan Selin Ciğerci'ye babası, kırmızı kuşak yerine altın kemer taktı. Ciğerci daha sonra davul ve zurna eşliğinde babaevinden çıktı.

Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci'ye babası kırmızı kuşak yerine altın kemer taktı

Sosyal medya fenomeni , yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı futbolcu sevgilisi ile bugün Swissôtel The Bosphorus'da dünyaevine girecek. Babaevinden davul ve zurna eşliğinde çıkan Selin Ciğerci'ye babası gelenek olan kırmızı kuşak yerine, göz kamaştıran altın kemer taktı.

BABAEVİNDEN DAVULLU ZURNALI ÇIKTI

Günler öncesinden hazırlıklara başlayan ünlü fenomen, düğüne ait her detayı takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Nişanlısı Gökhan Çıra ile evden çıkan Ciğerci bahçede davul zurna eşliğinde oynayarak çıktı.

HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Nikaha saatler kala düğünün olacağı otele gelen Ciğerci, makyaj hazırlıklarına başladığını ve gelin makyajını ünlü makyöz Anar Agakishiev'in yapacağı haberini verdi.

SON GECESİNİ ANNESİYLE GEÇİRDİ

Selin Ciğerci, Instagram hesabından düğününden bir gece öncesini annesiyle geçirdi. Ciğerci bu anları "Son gecemi seninle geçirmek istiyorum anne" sözleriyle dile getirdi.


Haber Videosu: Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci'ye babası kırmızı kuşak yerine altın kemer taktı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Son Dakika Magazin Haberleri