Gökçeler Haberleri

Gökçeler haber, Gökçeler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökçeler - 15.9.2020
Kütahya'da bir köy karantinaya alındı
Altıntaş Kaymakamlığından yapılan açıklamada, Gökçeler köyünde çok sayıda kişinin Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığı belirtildi.
Gökçeler - 5.9.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ -TEKRAR
POLİSE TESLİM ETTİ Mustafa Faraç, Türk bir arkadaşına durumu anlatarak, parayı polise teslim etmek isteğini ve kendisinin de yardımcı olmasını istedi. Ardından 155 Polis İhbar İhbar hattını arayan Faraç, bulduğu para hakkında bilgi verdikten sonra Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek bulduğu 13 bin lirayı polise teslim etti.  SAHİBİ BURSA'NIN OSMANGAZİ İLÇESİNDE ORTAYA ÇIKTI Kayıp para ile ilgili çalışma başlatan polis, Bursa yakınlarında polis merkezine başvuran Yahya Ok'un İzmir'de para kaybettiği yönünde başvuru yaptığını belirledi. Paranın, yapılan telefon görüşmesinde Yahya Ok'a ait olduğu saptandı. Demirören Haber Ajansı'nın telefonla ulaştığı Yahya Ok, Bursa'nın Osmangazi ilçesinde oturduğunu ve geçimini pazarcılık yaparak sağladığını söyledi. İzmir'e mal almaya geldiği belirten Ok, dönüş yolunda Bursa yakınlarında parayı düşürdüğünü farkedip polis merkezine başvurduğunu belirterek, şöyle konuştu: "İzmir'e mal almaya gelmiştim, işim bittikten sonra askerlik arkadaşımla beraber bir restoranda çorba içtik. Çıkışta da cebimden parayı düşürmüşüm. Daha sonra yola çıktım, Bursa'ya yaklaştığımda paranın olmadığını fark ettim. En yakın karakola giderek durumu bildirdim. Polis aradı beni, parayı hurdacılık yapan Suriye uyruklu vatandaş bulmuş ve karakola teslim etmiş. Allah razı olsun 3 çocuğumun rıskı, tek bir kuruşuna bile dokunmamış. Allah o arkadaşa bol kazançlar nasip etsin, benim gibi onunda 3 çocuğu varmış. Ona çok teşekkür ederim, en kısa sürede İzmir'e gelip paramı teslim alacağım." 'VİCDANEN RAHATIM' Hurda ararken parayı bularak polise teslim eden Suriyeli Mustafa Faraç, tercüman eşliğinde DHA muhabirine konuştu. Faraç, "Parayı çöp topladığım sırada buldum, para gün içerisinde bende kaldı. Daha sonra gidip polise müracat ettim. Böyle vicdanen rahatım, parayı teslim ettiğim için mutluyum, huzurluyum" dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Mustafa Faraç röp, Haber-Kamera: Halil İbrahim KARABIYIK /İZMİR,  Haber Kodu : 200905031 ================================ Fikriye'nin pompalı tüfekle öldürdüğü eşi, vücudunda sigara söndürmüş   ADANA'da, kendisini darbettiğini öne sürdüğü eşi Hakan Özbek'i (33) pompalı tüfekle vurarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Fikriye Özbek'in (28), ifadesine DHA ulaştı. 2 çocuk annesi, daha önce gördüğü şiddet nedeniyle 183 Aile İçi Şiddet Hattı'nı arayıp yardım istediğini ancak eşinin kendisini 'ailesine zarar vermek' ile tehdit etmesi üzerine eve gelen polislere şikayetçi olmadığını söylediğini anlattığı ifadesinde, Hakan Özbek'in vücudunda sigara söndürdüğünü iddia etti.  Olay, 2 Eylül gecesi, Seyhan ilçesi Gökçeler Mahallesi 1002 Sokak'ta meydana geldi.
Gökçeler - 5.9.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
POLİSE TESLİM ETTİ Mustafa Faraç, Türk bir arkadaşına durumu anlatarak, parayı polise teslim etmek isteğini ve kendisinin de yardımcı olmasını istedi. Ardından 155 Polis İhbar İhbar hattını arayan Faraç, bulduğu para hakkında bilgi verdikten sonra Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek bulduğu 13 bin lirayı polise teslim etti.  SAHİBİ BURSA'NIN OSMANGAZİ İLÇESİNDE ORTAYA ÇIKTI Kayıp para ile ilgili çalışma başlatan polis, Bursa yakınlarında polis merkezine başvuran Yahya Ok'un İzmir'de para kaybettiği yönünde başvuru yaptığını belirledi. Paranın, yapılan telefon görüşmesinde Yahya Ok'a ait olduğu saptandı. Demirören Haber Ajansı'nın telefonla ulaştığı Yahya Ok, Bursa'nın Osmangazi ilçesinde oturduğunu ve geçimini pazarcılık yaparak sağladığını söyledi. İzmir'e mal almaya geldiği belirten Ok, dönüş yolunda Bursa yakınlarında parayı düşürdüğünü farkedip polis merkezine başvurduğunu belirterek, şöyle konuştu: "İzmir'e mal almaya gelmiştim, işim bittikten sonra askerlik arkadaşımla beraber bir restoranda çorba içtik. Çıkışta da cebimden parayı düşürmüşüm. Daha sonra yola çıktım, Bursa'ya yaklaştığımda paranın olmadığını fark ettim. En yakın karakola giderek durumu bildirdim. Polis aradı beni, parayı hurdacılık yapan Suriye uyruklu vatandaş bulmuş ve karakola teslim etmiş. Allah razı olsun 3 çocuğumun rıskı, tek bir kuruşuna bile dokunmamış. Allah o arkadaşa bol kazançlar nasip etsin, benim gibi onunda 3 çocuğu varmış. Ona çok teşekkür ederim, en kısa sürede İzmir'e gelip paramı teslim alacağım." 'VİCDANEN RAHATIM' Hurda ararken parayı bularak polise teslim eden Suriyeli Mustafa Faraç, tercüman eşliğinde DHA muhabirine konuştu. Faraç, "Parayı çöp topladığım sırada buldum, para gün içerisinde bende kaldı. Daha sonra gidip polise müracat ettim. Böyle vicdanen rahatım, parayı teslim ettiğim için mutluyum, huzurluyum" dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Mustafa Faraç röp, Haber-Kamera: Halil İbrahim KARABIYIK /İZMİR,  ================================ Fikriye'nin pompalı tüfekle öldürdüğü eşi, vücudunda sigara söndürmüş   ADANA'da, kendisini darbettiğini öne sürdüğü eşi Hakan Özbek'i (33) pompalı tüfekle vurarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Fikriye Özbek'in (28), ifadesine DHA ulaştı. 2 çocuk annesi, daha önce gördüğü şiddet nedeniyle 183 Aile İçi Şiddet Hattı'nı arayıp yardım istediğini ancak eşinin kendisini 'ailesine zarar vermek' ile tehdit etmesi üzerine eve gelen polislere şikayetçi olmadığını söylediğini anlattığı ifadesinde, Hakan Özbek'in vücudunda sigara söndürdüğünü iddia etti.  Olay, 2 Eylül gecesi, Seyhan ilçesi Gökçeler Mahallesi 1002 Sokak'ta meydana geldi.
Gökçeler - 4.9.2020
Son dakika haberleri! İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Olay, önceki gün, merkez Seyhan ilçesi Gökçeler Mahallesi 1002 Sokak'ta meydana geldi.
Gökçeler - 4.9.2020
Adana'da kocasını tüfekle öldürdüğü iddia edilen kadın tutuklandı
Gökçeler Mahallesi'nde dün tartıştığı eşi Hakan Ö'yü (33) tüfekle öldürdüğü iddiasıyla Fikriye Ö.
Gökçeler - 4.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Olay, önceki gün, merkez Seyhan ilçesi Gökçeler Mahallesi 1002 Sokak'ta meydana geldi.
Gökçeler - 3.9.2020
Son dakika haber... Tartıştığı kocasını pompalı tüfekle vurarak öldürdü
Tartıştığı kocasını pompalı tüfekle vurarak öldürdü ADANA'da Fikriye Özbek, kendisini darbettiğini öne sürdüğü kocası Hakan Özbek'i pompalı av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Özbek'in olayın ardından yakınlarına "Ben öldürmeseydim, o beni öldürecekti? dediği iddia edildi. Olay, saat 03.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Gökçeler Mahallesi 1002 Sokak'ta meydana geldi.
Gökçeler - 3.9.2020
Son dakika haberi! Tartıştığı kocasını pompalı tüfekle vurarak öldürdü
Olay, saat 03.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Gökçeler Mahallesi 1002 Sokak'ta meydana geldi.
Gökçeler - 3.9.2020
Adana'da bir kadının kocasını pompalı tüfekle öldürdüğü iddia edildi
Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Gökçeler Mahallesi'nde bir kadının kocasını pompalı tüfekle öldürdüğü ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi.
Gökçeler - 26.8.2020
Karabük'te bir köyde uygulanan karantina kaldırıldı
Öte yandan, Safranbolu ilçesi Akkışla köyüne bağlı Gökçeler Mahallesi ile Sayvanlar Mahallesi Uluyayla mevkisi ile Yenice ilçesine bağlı Nodullar köyü ve Yortan beldesi merkez mahallesi ile Akmanlar köyünde temaslı kişilerde uygulanan karantinalar devam ediyor.
Gökçeler - 23.8.2020
Son dakika haberi: Karabük'te bir köyde uygulanan karantina kaldırıldı
Öte yandan, Safranbolu ilçesine bağlı Pelitören köyü ve Akkışla köyüne bağlı Gökçeler Mahallesi ile Sayvanlar Mahallesi Uluyayla mevkisi ile Yenice ilçesine bağlı Nodullar köyü ve Yortan beldesi merkez mahallesi ile Akmanlar köyünde temaslı kişilerde uygulanan karantinalar devam ediyor.
Gökçeler - 22.8.2020
Son dakika haber | Bodrum'da meydana gelen DSİ içme suyu hattındaki patlamalar
Gürün'ün açıklamaları sonucunda halkı bilgilendirmek istediklerini belirten Gökmen, şunları kaydetti: "Bodrum'a 9 yıl önce DSİ tarafından tamamlanarak devredilen su ve hattın maliyeti 280 milyon lirayı bulmuştur. Ancak maalesef bu hatta sık sık yaşanan patlama ve arızalar hepimizin malumudur. DSİ bu konuda yüklenici firma hakkında suç duyurusunda bulunmuş ve devleti zarara uğratmak suçlamasıyla mahkeme süreci devam etmektedir. DSİ bu hatların yenilenmesiyle ilgili çok yakın bir zamanda yeni bir ihaleye çıkacak ve bu sorun ortadan kalkacaktır." Osman Gürün'ün sel kapanlarıyla ilgili açıklamasını ise şaşkınlıkla takip ettiklerini belirten Gökmen, "Gürün, Bodrum'un önemli sorunlarından biri olan sel konusunda bilgisizce bir açıklama yapmış ve DSİ'nin sel kapanlarını unuttuğunu söylemiştir. Halbuki Konacık Gazderesi, Çukurdere, Aliyan Deresi'nde 4 adet tersip bendi (sel kapanı) Bodrum'un hizmetine girmiştir. Gökçeler Deresi sel kapanı ihalesi ise önümüzdeki ay yapılacaktır.
Gökçeler - 21.8.2020
Karabük'te iki mahallede karantina uzatıldı
Safranbolu Kaymakamlığından yapılan açıklamada, İlçe Hıfzıssıhha Kurulunca Akkışla köyü Gökçeler Mahallesi'nde daha önce alınan karantina süresinin uzatıldığı belirtildi.
Gökçeler - 10.8.2020
Denizli'de ot toplamak için çıktığı kayalıklardan düşen yaşlı kadın öldü
Alınan bilgiye göre, Gökçeler Mahallesi'nde yaşayan 75 yaşındaki Sabriye Serdar, iki oğluyla ot toplamak için dağlık alandaki kayalıklara çıktı.
Gökçeler - 8.8.2020
Safranbolu'da mahalle karantinaya alındı
Safranbolu'da mahalle karantinaya alındı KARABÜK'ün Safranbolu ilçesi Akkışla köyüne bağlı Gökçeler Mahallesi ile Sayvanlar Mahallesi'nin Uluyayla mevkii koronavirüs vakalarının görülmesi üzerine karantinaya alındı.
Gökçeler - 7.8.2020
Karabük'te iki mahallede karantina kararı
Valilikten yapılan açıklamada, İlçe Hıfzıssıhha Kurulunca, Akkışla köyü Gökçeler Mahallesi'nin bu gece yarısından itibaren 14 gün karantinaya alınmasına karar verildiği belirtildi.
Gökçeler - 3.8.2020
Son dakika haber | Trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı
Alınan bilgiye göre, Mustafa I. idaresindeki 01 ZJ 728 plakalı kamyonet, Adana-Karataş kara yolu Gökçeler Mahallesi civarında yol kenardında duran 01 HM 859 plakalı motosiklete çarptı.
Gökçeler - 3.8.2020
Kamyonet, yol kenarındaki motosiklete arkadan çarptı: 1 ölü, 1 yaralı
Kaza, saat 02.00 sıralarında Merkez Yüreğir ilçesine bağlı Gökçeler Mahallesi'nde meydana geldi.
Gökçeler - 3.8.2020
Kamyonet, yol kenarındaki motosiklete arkadan çarptı: 1 ölü, 1 yaralı
Kaza, saat 02.00 sıralarında Merkez Yüreğir ilçesine bağlı Gökçeler Mahallesi'nde meydana geldi.
Gökçeler - 3.8.2020
Adana'da trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı
Alınan bilgiye göre, Mustafa I. idaresindeki 01 ZJ 728 plakalı kamyonet, Adana-Karataş kara yolu Gökçeler Mahallesi civarında yol kenardında duran 01 HM 859 plakalı motosiklete çarptı.
Gökçeler - 29.7.2020
Bilecik'te çıkan yangında iki katlı ahşap ev kullanılamaz hale geldi
Gölpazarı ilçesine bağlı Gökçeler köyünde Nevzat Kandemir'e ait iki katlı ahşap evde, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Gökçeler - 29.7.2020
Gazipaşa Ovası'na deneme amaçlı ilk su verilmeye başlandı
Gökçeler Barajı'nda depolanan 56 milyon metreküp suyla Gazipaşa Ovası'nda bulunan 47 bin 400 dekarlık zirai arazinin modern borulu sistemle sulanmasının sağlanacağını açıklayan Yıldız, şunları kaydetti: "Projede tamamlanan kısımlarda hidrantlardan deneme amaçlı su verilmeye başlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gökçeler Haberleri | Gökçeler Haber - Haberler - Gökçeler haberleri, son dakika gökçeler haber ve gelişmeleri burada. (ARŞİV) Ermenek'teki maden faciasının simge isimlerinden Recep Gökçe koronavirüsten hayatını....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 05:05:12. #1.14#
title