Gaziler Dağı Haberleri

Gaziler Dağı haber, Gaziler Dağı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gaziler Dağı - 13.2.2020
Bekçilerin dikkati sayesinde yakalanan kablo hırsızlığı şüphelileri tutuklandı
Alınan bilgiye göre, Gebze Gaziler Dağı su deposu civarında devriye görevi yapan çarşı ve mahalle bekçileri tarafından yakalanan şüpheli şahısların üst aramasında, toprak lekeli eldiven bulundu.
Gaziler Dağı - 13.2.2020
Bekçilerin dikkati kablo hırsızlarını yakalattı
Alınan bilgiye göre, Gebze Gaziler Dağı su deposu civarında devriye görevi yapan çarşı ve mahalle bekçileri tarafından yakalanan şüpheli şahısların üst aramasında, toprak lekeli eldiven bulundu.
Gaziler Dağı - 5.10.2019
Kocaeli'de şüpheli ölüm
Alınan bilgiye göre, Gaziler Dağı Mutlukent girişi su deposu mevkisinde 23 yaşındaki N.
Gaziler Dağı - 29.8.2019
Başsavcı ve hükümlüler çevre temizliği yaptı
"Bugünümüz Umut, Yarınımız Yeşil Olsun" projesi kapsamında hükümlüler Seka Park ve Gaziler Dağı'nda temizlik yaptı.
Gaziler Dağı - 27.7.2018
Eriklitepe Tabiat Parkı Misafirlerini Bekliyor
Ballıkayalar, Beşkayalar, Kuzuyayla, Uzuntarla, Suadiye, Gaziler Dağı ve Uzunkum tabiat parklarından sonra Gölcük Belediyesinin 10 milyon liranın üzerinde yatırımıyla kente kazandırılan, Bursa ve Kocaeli sınırındaki Eriklitepe Tabiat Parkı, günübirlik kamp ve piknikçiler başta olmak üzere bungalov tipi kır evleriyle doğa tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmaya başladı.
Gaziler Dağı - 2.6.2018
İLKÇEV, Gaziler 'de Kamp, İftar ve Sahur Programı Düzenledi
İLKÇEV tarafından yürütülen ''FARKINDAYIZ, FARKLIYIZ, ZİNDEYİZ' 'Projesi kapsamında babalar ve oğullar, Gaziler Dağı izci evinde Kamp, İftar ve Sahur programı yaptı.
Gaziler Dağı - 22.9.2017
Heyecanlarına Ortak Oldu, Ata Binmelerine Eşlik Etti
Aileleriyle doğa yürüyüşü yapan engelli çocuklar, daha sonra Başkan Karaosmanoğlu'nun eşliğinde Gebze Gaziler Dağı Tabiat Parkı At Binicilik Alanında ata bindiler.
Gaziler Dağı - 17.6.2017
İlkçev, Babalar Ve Oğullarla Birlikte İftar Ve Sahur Yaptı.
Ramazan ayında her cuma iftar programları düzenleyen Gebze İlim Kültür ve Çevre Kulübü Derneği ( İLKÇEV ), Bu kez, izcilik kulübü üyeleri ve babalarıyla birlikte Gaziler Dağı izcilik kampında güzel bir Ramazan akşamı geçirdiler.
Gaziler Dağı - 18.11.2016
Kocaeli'de spor kimliği oluşuyor
FUTBOL VE YÜZME TESİSLERİ Kocaeli Büyükşehir tarafından inşa edilen ve revize edilen futbol sahalarından bazıları şöyle; Doğukışla Sentetik Futbol Sahası, Yahya Kaptan Barkın Sentetik Futbol Sahası, Yuvacık Aydınkent Sentetik Futbol Sahası, Değirmendere Sentetik Futbol Sahası, Darıca Nene Hatun Sentetik Futbol Sahası, Suadiye Sentetik Futbol Sahası. Körfez Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Sanayi Mahallesi Yüzme Havuzu, Plajyolu Yüzme Havuzu vatandaşlara hizmet veren yüzme tesisleri arasında. DİĞER SPOR ALANLARI Diğer amatör sporlara ait spor tesislerinin bazıları ise Sanayi Mahallesi Halter Salonu, Gebze Amatör Spor Evi, Hasan Doğan Spor Evi, Gebze Gaziler Dağı Spor Tesisi, Çınaraltı Spor Tesisi, Sekapark Spor Tesisleri, Kavaklı Spor Tesisleri, Hisareyn Spor Tesisi , Metin Uzuner Spor Tesisi, Yazlık Spor Tesisi, Karamürsel Yağlı Güreş Tesisleri, Karamürsel Yelken Tesisleri olarak sayabiliriz.
Gaziler Dağı - 3.7.2016
Kocaeli'de Bir Kişi Dağlık Alanda Ölü Bulundu
Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki Gaziler Dağı'nda bir erkek cesedi bulundu.
Gaziler Dağı - 9.9.2015
Sağlık İçin Spor, Yürüyüş İçin Kocaeli
UZUN SOLUKLU YÜRÜYÜŞ YOLLARI Büyükşehir'in kent genelinde hayata kattığı yürüyüş yollarından uzun soluklu olanlarından bazıları ise şöyle; Başiskele Karşıyaka Bahçecik Sahili 4,7 km, Başiskele Yuvacık Baraj çevresi 4,5 km, Doğantepe Vadisi 5 km, Çayırova Çağdaşkent 5 km, Derince Çınarlıdere 5 km, Körfez-Derince Kaşkaldere 10 km, Gebze Gaziler Dağı 7,5 km, İzmit Cephanelik 4 km, Gebze Tatlıkuyu 5,2 km.
Gaziler Dağı - 13.3.2015
İhsaniye Sahiline Mescit Yapılacak
GEÇTİĞİMİZ YILLARDA YAPILAN MESCİTLER Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda, Çağdaşkentte Tatlıkuyu Vadisinde, Tavşancıl Sahilinde, Başiskele Sahilinde, Gölcük Kavaklı Sahilinde, Başiskele Adagöl Restoran yanında, Çınarlıdere Mesire alanına, Gaziler Dağı Mesire Alanına, Kandıra Kurtyeri Pazar Alanına mescit yapıldı.
Gaziler Dağı - 7.3.2015
Büyükşehir 'Yenilenebilir Enerji Eğitimi'nde Örnek Oldu
ÖRNEK PROJELER Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Enerji Şube Müdürlüğü Elektrik Mühendisi Ahmet Gencer tarafından aktarılan sunumda Sekapark, Doğu Kışla Parkı, Gaziler Dağı gibi noktalarda kurulan Rüzgar Türbini ve Güneş Panelleri, Biogaz Enerji Üretim Santralleri hakkında bilgi verildi.
Gaziler Dağı - 25.2.2015
Gaziler Dağı İzci Evi Yenileniyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gebze'de bulunan Gaziler Dağı İzcilik Kulübü binasını yeniliyor
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gaziler Dağı Haberleri | Gaziler Dağı Haber - Haberler - Gaziler Dağı haberleri, son dakika gaziler dağı haber ve gelişmeleri burada. Kocaeli'de ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.10.2020 17:43:55. #1.14#
title