GAYE DOĞANOĞLU HABERLERİ

Gaye Doğanoğlu haber, Gaye Doğanoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gaye Doğanoğlu

Gaye Doğanoğlu

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Gaye Doğanoğlu Kimdir ?

Gaye Doğanoğlu, ilk, orta, lise öğrenimini T.E.D. Ankara Kolejinde tamamladı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini İtalya Perugia Üniversitesinde yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gaye Doğanoğlu - 17.01.2020
Paris'te belediyelere Uluslararası İdealkent Ödülleri verildi
Fransa'nın başkenti Paris'te Kent Araştırmalar Enstitüsü tarafından UNESCO Genel Merkezinde belediyelerin topluma yararlı ve yenilikçi örnek çalışmaları ödüllendirildi. Ödül törenine, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Eski Başkan Yardımcısı Gaye Doğanoğlu, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Başkan Yardımcıları Barbara Toce ve Anna Magyar, İtalya'nın Urbino Belediyesi Başkan Yardımcısı Roberto Cioppi, Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı Uğur İbrahim Altay ile Türkiye'nin UNESCO nezdindeki Daimi Temsilciliği Maslahatgüzarı Eda Tandoğan konuşmacı olarak katıldı.
Gaye Doğanoğlu - 16.01.2020
Uluslararası İdealkent Ödülleri sahiplerini buldu
Etkinliğe Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Eski Başkan Yardımcısı Gaye Doğanoğlu, Uluslararası Adalet ve Eşitlik Konseyi (COJEP) Başkanı Ali Gedikoğlu, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Başkan Yardımcıları Barbara Toce ve Anna Magyar, İtalya'nın Urbino kentinin Belediye Başkan Yardımcısı Roberto Cioppi, Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı Uğur İbrahim Altay katıldı.
Gaye Doğanoğlu - 29.03.2019
ASBİAD Konyaaltı Belediyesi Başkan Adaylarıyla Buluştu
ASBİAD gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi 27 Mart 2019 tarihinde Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü'nde düzenlenen kahvaltıda Cumhur İttifakı Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Sayın Gaye Doğanoğlu ve Millet İttifakı Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Sayın Semih Esen'i ağırladı.
Gaye Doğanoğlu - 27.03.2019
Asbiad'ın Konuğu Doğanoğlu Oldu
Antalya İş İnsanları Derneği'nin (ASBİAD) toplantısına, AK Parti'nin Konyaaltı Belediye Başkanı Gaye Doğanoğlu konuk oldu.
Gaye Doğanoğlu - 09.03.2019
Yerleşik Yabancılar, Kültür ve Eğitim Şenliği'nde Buluştu
Şenlik kortejine AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu, Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Hoplar da katıldı.
Gaye Doğanoğlu - 21.02.2019
Ülkemizin Geleceği İçin MHP ile Gücümüzü Birleştirdik"
Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan adayı Gaye Doğanoğlu'nun proje tanıtım toplantısına katıldı.
Gaye Doğanoğlu - 21.02.2019
Gündem / 21 Şubat 2019
(Ankara/12.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, iş adamlarının katılımıyla düzenlenecek toplantıya ve AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu'nun proje tanıtımına ve seçim ofisi açılışına iştirak edecek.
Gaye Doğanoğlu - 10.02.2019
Tütüncü, Taşımacı Esnafıyla Bir Araya Geldi
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu ve MHP Konyaaltı İlçe Teşkilatı üyeleriyle Akdeniz Taşımacılar Derneği'nin düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.
Gaye Doğanoğlu - 09.02.2019
Bakan Çavuşoğlu'ndan İttifak Açıklaması
"Seçimin önemi" Kritik bir seçim öncesinde olduklarının altını çizen Çavuşoğlu, " Şehirlerimizi emanet edeceğimiz insanları seçeceğiz. Bu bir vizyon, bir aşk işidir. Başka partiden kadın aday var mı? Hani kadın hakları. Hep hamaset. Kadınlar evleri dolaşsın broşür dağıtsın ama siyasette olmasın. 3 kadın adayımız başarılıdır. Konyaaltı'nda Gaye Doğanoğlu, İbradı'da Hatice Sekmen ve Muratpaşa'da Gökçen Özdoğan Enç adaylarımıza çok büyük destek bekliyoruz.
Gaye Doğanoğlu - 07.02.2019
Doğanoğlu: " Yeşil Dokuyu Koruyacak, Modern, Yaşanabilir İlçe İçin Göreve Talibim"
AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan adayı Gaye Doğanoğlu, seçim çalışmaları kapmasında Antalya Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.
Gaye Doğanoğlu - 03.02.2019
Doğanoğlu, Konyaaltı'nda Çalışmalara Başladı
AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu seçim çalışmalarına başladı.
Gaye Doğanoğlu - 27.01.2019
Dha Yurt Bülteni-14
CUMHUR İTTİFAKI'NIN ADAYLARI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra partisinin ve Cumhur İttifakı'nın Antalya'daki 19 ilçe adayını açıkladı. 3 kadın adayın yer aldığı liste şu şekilde oluştu: "Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Menderes Türel (Ak Parti), Kepez Belediye Başkan Adayı: Hakan Tütüncü (Ak Parti), Muratpaşa Belediye Başkan Adayı: Gökcen Özdoğan Enç (Ak Parti), Konyaaltı Belediye Başkan Adayı: Gaye Doğanoğlu (Ak Parti), Aksu Belediye Başkan Adayı: Halil Şahin (Ak Parti), Döşemealtı Belediye Başkan Adayı: Emre Afacan (Ak Parti), Serik Belediye Başkan Adayı: Enver Aputkan (Ak Parti), Manavgat Belediye Başkan Adayı: Hasan Öz (Ak Parti), İbradı Belediye Başkan Adayı: Hatice Sekmen (Ak Parti), Kumluca Belediye Başkan Adayı: Hüsamettin Çetinkaya (Ak Parti), Elmalı Belediye Başkan Adayı: Ümit Öztekin (Ak Parti), Demre Belediye Başkan Adayı: Süleyman Topçu (Ak Parti), Gündoğmuş Belediye Başkan Adayı: Mehmet Özeren (Ak Parti), Kaş Belediye Başkan Adayı: Mutlu Ulutaş (Ak Parti), Akseki Belediye Başkan Adayı: İbrahim Özkan (Ak Parti), Gazipaşa Belediye Başkan Adayı: Adil Çelik (Ak Parti), Alanya Belediye Başkan Adayı: Adem Murat Yücel (MHP), Finike Belediye Başkan Adayı: Nail Dülgeroğlu (MHP), Korkuteli Belediye Başkan Adayı: Ömer Niyazi İşlek (MHP), Kemer Belediye Başkan Adayı: Yusuf Üras (MHP).
Gaye Doğanoğlu - 27.01.2019
AK Parti Antalya Aday Tanıtım Toplantısı
AK Parti'nin Antalya'daki ilçe belediye başkan adayları şöyle: "Akseki'de İbrahim Özkan, Aksu'da Halil Şahin, Demre'de Süleyman Topçu, Döşemealtı'nda Emre Efecan, Elmalı'da Ümit Öztekin, Gazipaşa'da Adil Çelik, Gündoğmuş'ta Mehmet Özeren, İbradı'da Hatice Sekmen, Kaş'ta Mutlu Ulutaş, Kepez'de Hakan Tütüncü, Konyaaltı'nda Gaye Doğanoğlu, Kumluca'da Hüsamettin Çetinkaya, Manavgat'ta Hasan Öz, Muratpaşa'da Gökcen Özdoğan Enç, Serik'te Enver Aputkan.
Gaye Doğanoğlu - 24.02.2017
Kahramankazan "12 Yıldız Şehri" Ünvanı Aldı
Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Başkan Yardımcısı Gaye Doğanoğlu ise 2007 yılından bu yana 12 Yıldız Şehir Projesi'nin sürdürdüğünü belirterek, 2016 yılında Avrupa Konseyine üye ülkelerden 60 belediyenin katıldığını, 23 belediyeye ödül verildiğini, bunlardan birisinin de Kahramankazan olduğunu kaydetti.
Gaye Doğanoğlu - 24.02.2017
Dha Yurt Bülteni-7
Görüntü Dökümü ------------------- -Şüphelilerin Emniyet müdürlüğü'ne getirilişi -Emniyet Müdürlüğü'nün dışından detay Haber-kamera: Hakan ÇELİKBAŞ-SAMSUN-DHA ============================================== Kahramankazan Belediyesi '12 yıldız şehri' ödülünü aldı AVRUPA Konseyi tarafından '12 yıldız şehriö ödülüne layık görülen Kahramankazan Belediyesi'de layık görülen prestijli ödül, düzenlenen törenle verildi. Kahramankazan Belediyesi, bu ödül sayesinde siyasi, kültürel ve turizm açısından önemli bir kazanım elde etmiş oldu. Belediye Başkanı Lokman Ertürk, "Avrupa 12 yıldız şehir ünvanına layık görülmek bizim için gurur kaynağı olmuştur" dedi. Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Başkan Yardımcısı Gaye Doğanoğlu ise "Kahramankazan Belediyesi yapmış olduğu insanı çalışmalarla kültürel iletişim ve etnik gruplar arasında toplumsal barışı sağlayıcı çalışmalarıyla bir Avrupa ilçesi olduğunu tescil ettirmiş oldu" dedi.
Gaye Doğanoğlu - 29.12.2016
15 Temmuz Şehitleri Anıldı
Programa, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, Anset Genel Müdürü Gaye Doğanoğlu, Büyükşehir Meclis Üyeleri Ruhi Beşiktaş ve Ercan Merthatun ile çok sayıda davetli katıldı.
Gaye Doğanoğlu - 17.02.2015
Büyükçekmece, Türkiye'nin Avrupa'daki Gururu Oldu
Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi'nce 3 yıl üst üste "Avrupa 12 Yıldız Şehir" unvanına layık görülen Büyükçekmece Belediyesi hem bir ilke daha imza attı, hem de Türkiye'nin Avrupa'daki gururu oldu. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Avrupa 12 Yıldız Şehir" unvan sertifikasını Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Başkanı Jean Claude Frecon'un adına Başkan Yardımcısı Gaye Doğanoğlu'nun elinden aldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gaye Doğanoğlu Haberleri | Gaye Doğanoğlu Kimdir - Haberler - Gaye Doğanoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gaye Doğanoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Pursaklar Belediyesine Fransa'da İdeal Kent ödülü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 21:14:51. #1.15#
title