Haberi Paylaş

V Rising'in satış rakamları açıklandı

Gamegar Haberleri

V Rising'in satış rakamları açıklandı

Mayıs 2022'de piyasaya sürülen hayatta kalma vampir oyunu V Rising'in geliştiricisi Stunlock Studios, tam olarak piyasaya sürülmemiş bir PC'ye özel bağımsız oyun için oldukça inanılmaz rakamlara ulaştığını ve bu başarı sayesinde geleceğe yönelik hırsların yüksek olduğunu açıkladı.

Açık dünya hayatta kalma vampir oyunu V Rising'de bir vampir olarak uyanıp, gücünüzü yeniden kazanmak ve hayatta kalmak için kavurucu güneşten kaçarak yakındaki yerleşim yerlerinde kan arayacağınız V Rising, kısa sürede oyuncular tarafından sevilerek satış rakamı yükselişe geçti.

V RISING'İN SATIŞ RAKAMLARI AÇIKLANDI

Stunlock Studios tarafından geliştirilip yayınlanan V Rising'in 3 milyon adet satışa ulaştığı bildirildi. Bağımsız bir oyun için ve henüz erken erişimde olduğu da düşünüldüğü zaman 3 milyon adet satış büyük bir başarıdır.

V Rising'in satış rakamları açıklandı

V RISING KONUSU

Yüzyıllar süren uykudan sonra zayıflamış bir vampir olarak uyanın. Hayatta kalmak için kavurucu güneşten saklanırken gücünüzü yeniden kazanmak için kan avlayın. Vampir imparatorluğunuzu yükseltmek için kalenizi yeniden inşa edin ve insanları sadık hizmetkarlarınıza dönüştürün. Çevrimiçi olarak müttefikler veya düşmanlar edinin veya yerel olarak tek başınıza oynayın, kutsal askerleri savuşturun ve bir çatışma dünyasında savaş açın.

V Rising Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title