Haberi Paylaş

Redfall'u oynamak için internet bağlantısı gerekecek

Gamegar Haberleri

Redfall'u oynamak için internet bağlantısı gerekecek

Arkane Studios'un geliştirip Bethesda'nın yayıncılığını yaptığı vampir nişancı oyunu Redfall, co-op oynanmakla birlikte tek oyunculu modu da bulunmaktadır. Bethesda'nın İletişim Şefi Pete Hines'a göre Redfall'ı tek oyunculu oynayabilmek için de internet bağlantısının gerekeceği bildirildi.

Redfall'un en çok sorulan sorular kısmında da yer alan "Redfall oynamak için co-op'un yanı sıra tek oyunculu oyun için de çevrimiçi bağlantı gerektirir mi?" sorusuna verilen yanıt, "Tek oyunculu ve eşli oyun için kalıcı bir çevrimiçi bağlantı gereklidir" oldu.

REDFALL'U OYNAMAK İÇİN İNTERNET BAĞLANTISI GEREKECEK

Adayı dış dünyadan koparan bir vampir lejyonu tarafından kuşatılmış durumdayken bu adada hayatta kalmaya çalışacağınız Redfall'u oynamak için her halükârda internet bağlantısı gerekecektir.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bethesda'nın çevrimiçi sunucularına bağlanamadan oyuna giriş sağlanamayacak. Bu durum ise oyunun korsan yazılımlara karşı korunmasını da sağlayacaktır. Dolaylı yoldan da oyunun korsanı çıkamayacağı nedeniyle satışları da yükselecektir.

Redfall'u oynamak için internet bağlantısı gerekecek

Bethesda Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title