Haberi Paylaş

Minecraft'a 1.20 sürümü ile yeni mob ekleniyor: Sniffer

Gamegar Haberleri

Minecraft'a 1.20 sürümü ile yeni mob ekleniyor: Sniffer

Minecraft'ın merakla beklenen 1.20 sürümü için yeni özellikler tanıtılmaya devam ederken açık dünyasına soyu tükenmiş yeni bir mob eklenecek. Minecraft Live'da oylanarak oyuna eklenen yeni mob Sniffer, 1.20 güncellemesiyle beraber oyuna dahil olacak.

Minecraft Arkeoloji güncellemesinden sonra Mojang, başka bir Minecraft 1.20 özelliğini duyurdu. Minecraft'ın internet sitesinde yayınlanan yeni gönderide oyuna eklenecek yeni mob olan Sniffer'ın oyun içi görüntüsünü oyuncular ile paylaştı.

MINECRAFT'A YENİ MOB EKLENECEK

Mojang, Minecraft 1.20 duyuru gönderisinde Sniffer'ın birkaç fotoğrafını yayınladı. Arkeoloji özelliği gibi, Mojang da Sinffer'ın Minecraft Java anlık görüntülerine ve Bedrock sürüm betalarına "çok yakında" geleceğini söylüyor. Sniffer'ın ilk anlık görüntülenmesinin, daha sonra gelecek lansman sürümü için tasarlanacağı gibi hayatta kalma modunda kazmak yerine yumurta aracılığıyla oluşturabileceğiniz yaratıcı modda bulunacağı bildirildi.

Minecraft'a 1.20 sürümü ile yeni mob ekleniyor: Sniffer

Mojang, "Sniffer yumurtaları, çöl tapınaklarının yakınındaki yeni tanıtılan arkeoloji alanlarında bulunabilir... Oyuncular yeni ortaya çıkarılan yumurtayı bir bebek Sniffer'a dönüştürebilirler, bu da büyük Sniffer'a dönüşecektir. Yeni mob, bir zamanlar dünyada dolaştığı zamanlardan kalma eski tohumları "Sniffer" yeni tohumlar eşsiz dekoratif bitkilere dönüşecek." sözlerine yer verdi.

Minecraft'a 1.20 sürümü ile yeni mob ekleniyor: Sniffer

Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title