Haberler

Minecraft'a 1.20 sürümü ile yeni mob ekleniyor: Sniffer

Güncelleme:

Minecraft'ın merakla beklenen 1.20 sürümü için yeni özellikler tanıtılmaya devam ederken açık dünyasına soyu tükenmiş yeni bir mob eklenecek. Minecraft Live'da oylanarak oyuna eklenen yeni mob Sniffer, 1.20 güncellemesiyle beraber oyuna dahil olacak.

Minecraft Arkeoloji güncellemesinden sonra Mojang, başka bir Minecraft 1.20 özelliğini duyurdu. Minecraft'ın internet sitesinde yayınlanan yeni gönderide oyuna eklenecek yeni mob olan Sniffer'ın oyun içi görüntüsünü oyuncular ile paylaştı.

MINECRAFT'A YENİ MOB EKLENECEK

Mojang, Minecraft 1.20 duyuru gönderisinde Sniffer'ın birkaç fotoğrafını yayınladı. Arkeoloji özelliği gibi, Mojang da Sinffer'ın Minecraft Java anlık görüntülerine ve Bedrock sürüm betalarına "çok yakında" geleceğini söylüyor. Sniffer'ın ilk anlık görüntülenmesinin, daha sonra gelecek lansman sürümü için tasarlanacağı gibi hayatta kalma modunda kazmak yerine yumurta aracılığıyla oluşturabileceğiniz yaratıcı modda bulunacağı bildirildi.

Minecraft'a 1.20 sürümü ile yeni mob ekleniyor: Sniffer

Mojang, "Sniffer yumurtaları, çöl tapınaklarının yakınındaki yeni tanıtılan arkeoloji alanlarında bulunabilir... Oyuncular yeni ortaya çıkarılan yumurtayı bir bebek Sniffer'a dönüştürebilirler, bu da büyük Sniffer'a dönüşecektir. Yeni mob, bir zamanlar dünyada dolaştığı zamanlardan kalma eski tohumları "Sniffer" yeni tohumlar eşsiz dekoratif bitkilere dönüşecek." sözlerine yer verdi.

Minecraft'a 1.20 sürümü ile yeni mob ekleniyor: Sniffer

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Twitch kapandı mı? Twitch neden kapandı, sebebi ne? Twitch'e yasak mı geldi, neden girilmiyor? Hull City - WBA maçı hangi kanalda, saat kaçta? Hull City - WBA maçı nereden izlenir? PROTEİN TOZU ZARARLI MI? Protein tozu kilo almak, kilo vermek için kullanılır mı? Protein tozunun zararı var mı, her gün kullanılır mı? YAZ TATİLİ KISALDI MI? Yaz tatili kaç gün oldu, kısaltıldı mı? İşte MEB'den yaz tatili açıklaması! KAYSERİSPOR – ÜMRANIYESPOR CANLI: Bandırmaspor – Ümraniyespor maçı nereden, nasıl izlenir? Bandırmaspor Ümraniyespor canlı yayın linki! KAYSERİSPOR – ANKARAGÜCÜ CANLI: Kayserispor – Ankaragücü maçı nereden, nasıl izlenir? Kayserispor Ankaragücü canlı yayın linki! Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı nereden izlenir? Kayserispor - Ankaragücü maçı hangi kanalda, saat kaçta? Kayserispor - Ankaragücü maçı nereden izlenir? Hasan Hüseyin Korkmazgil neden öldü? Hasan Hüseyin Korkmazgil ölüm sebebi ne? Dinimizde kandil var mı? İslam'da kandil var mıdır? İslamiyet'te Kandil gecesinin yeri ve önemi nedir? Bir yılda kaç kandil var? Bir yılda kaç kere kandil olur, kaç tane vardır? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 24 Şubat Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Berat kandili hangi ibadetler yapılır? Berat kandilinde oruç tutulur mu, ne namazı kılınır? 24 Şubat kandil mi? Yarın kandil mi? Bugün ne kandili, hangi kandil? Berat kandili hangi gece? Tolga Sarıtaş nişanlandı mı? Tolga Sarıtaş kiminle evlendi, nişanlandı?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title