Hain Saldırıda Yaralanan Askerimiz Şehit Oldu

Hain Saldırıda Yaralanan Askerimiz Şehit Oldu

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'nde 30 Nisan'da PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan Piyade Uzman Onbaşı Yaşar Yıldırım'ın şehit olduğunu duyurdu.

Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'nde PKK/YPG'li teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan Piyade Uzman Onbaşı Yaşar Yıldırım'dan acı haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından Yaşar Yıldırım'ın şehit olduğu açıklandı.

BAKANLIK AÇIKLAMA YAPTI

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'nde 30 Nisan 2019 tarihinde PKK/YPG'li teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan ve yoğun bakımda tedavisine devam edilen bir askerin yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu bildirildi.

Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz" ifadesine yer verildi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.