FİKRET YENİ HABERLERİ

Fikret Yeni haber, Fikret Yeni son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fikret Yeni

Fikret Yeni

Doğum Yeri Antalya / Türkiye
Doğum Tarihi 0.0.0 - 0.0.0

Fikret Yeni Kimdir ?

Fikret Yeni, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Adana Seyhan Belediye Başkan adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fikret Yeni: Fikret Yeni Seçim SonuçlarıFikret Yeni 2.4.2019
Fikret Yeni 29.3.2019
Çelik: "Bu Birinci, İkinci Sınıf Vatandaş İşini Siyasi Düzeyde Kaldırdık"
Üniversite yılları sırasında bir polis kontrolünü anlatan Çelik, şunları söyledi: "Üçümüzün kimliğine baktı polis otobüste 'siz geçin' dedi. Arkadaşımızın birini indirdi. Hatırlamıyorum Diyarbakır, Mardin, belki de Bingöl doğumlu. Yani doğudan bir yerden, bir ilden geldiği için sırf çocuğun doğduğu yer yüzünden otobüsten indirdi. O zaman daha 18-19 yaşındayım. Benim kafamda bu konu problem olmaya başladı. Niye bazı vatandaşlara birinci sınıf muamele ediliyor da bazılarını ikinci sınıf ediliyor diye. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye mücadelesi Türkiye'de birinci sınıf ikinci sınıf vatandaş ayrımını kaldırma mücadelesi olmuştur. Memlekette ikinci sınıf vatandaş yoktur. Herkes birinci sınıftır. Etnik kökenimiz, adlarımız farklı olabilir ama hepimizin adı soyadı Türkiye Cumhuriyeti'dir. Hepimiz birinci sınıf vatandaşız. Burada hepimiz ev sahibiyiz. Burada misafir yok. Bu birinci ikinci sınıf vatandaş işini siyasi düzeyde kaldırdık." Çelik, Seyhan'da birinci sınıf ikinci sınıf mahalle ayrımını kaldırmak için Cumhur İttifak adayı Fikret Yeni'ye oy verilmesini isteyerek, Yeni'nin seçilmesi halinde sonuna kadar arkasında duracağını belirtti.
Fikret Yeni 26.3.2019
Belediye Başkan Adayı Yeni'den Doğaya Destek İmzası
AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni, "Doğa Dostu Belediye Başkanı Taahhütnamesi" imzaladı.
Fikret Yeni 24.3.2019
Bunların Belediyecilik Kariyeri de Karneleri de Sıfır"
Bakan Kurum, Ceyhan'ın ardından Seyhan ilçesi Gürsel Paşa Mahallesi Çarşamba Semt Pazarı'nda düzenlenen mitingde de vatandaşlara hitap ederek AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni'ye destek istedi.
Fikret Yeni: Seyhan'a 108 ProjeFikret Yeni 12.3.2019
Şu an buradasınız: Fikret Yeni Haberleri | Fikret Yeni Kimdir - Haberler - Fikret Yeni haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fikret Yeni kimdir, hayatı ve biyografisi. Tansiyon hastası olmasına rağmen koronavirüsü yendi: Belirtilerim hafifti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 14:51:17. #1.15#
title