FEYZULLAH ARSLAN HABERLERİ

Feyzullah Arslan haber, Feyzullah Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feyzullah Arslan

Feyzullah Arslan

Feyzullah Arslan Kimdir ?

Feyzullah Arslan,1956 Yılında Sivas ili Gürün ilçesinde doğdu. 1976 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Meslek hayatına Komiser Yardımcısı olarak Çanakkale'de başladı. 1995 Yılında 1. Smıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek İkmal Bakım Daire Başkanlığı, Polis Başmüfettişliği, APK Uzmanlığı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Feyzullah Arslan 21.5.2020
AKBÖHONDER'den ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı
Dernek binasındaki programa, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Aydınlı, Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yıldıran ile Rektör Danışmanı Feyzullah Arslan da katıldı.
Feyzullah Arslan 20.2.2020
Trabzon'da kültür sanat
Feyzullah Arslan ile Nermin Ertürkmen'in yazdığı, Gökhan Doğan'ın rejisörlüğünü yaptığı "Yarınlara Geç Kalmadan" adlı oyunda, Dilber Çilem Akyüz, Dilek Dokumacı, Eda Konuralp, Gülistan Kılınç, Hakan Akyüz, Osman Çiçek, Nazlı Köymen, Gülcan Alğan, Ozan Sargın, Ömer Bertan, Gizem Göbenli, Özgür Küçüköner, Recep Kekil, Enes Malik Yüksel, İbrahim Yıldız, Vahit Yöney ve Ercan Uslu rol alıyor.
Feyzullah Arslan: Yerel Seçimlere DoğruFeyzullah Arslan 27.3.2019
Feyzullah Arslan 3.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Sivas'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Feyzullah Arslan 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Sivas'ta 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Feyzullah Arslan 11.12.2018
Emniyet Müdürü Ulucan, Temüd-Der Üyeleriyle Buluştu
TEMÜD-DER Başkan Feyzullah ARSLAN, etkinlikte yaptığı konuşmada, Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün yürütmüş olduğu çalışmaları memnuniyetle takip ettiklerini ifade etti.
Feyzullah Arslan: 8. Uluslararası Gerontoloji SempozyumuFeyzullah Arslan 23.10.2018
Feyzullah Arslan 22.10.2018
Adana Devlet Tiyatrosu Kasımda Dört Oyun Sahneleyecek
Feyzullah Arslan, Nermin Ertürkmen'in yazdığı, Gökhan Doğan'ın yönettiği "Yarınlara Geç Kalmadan" adlı oyun da 6-10 Kasım ile 13-17 Kasım tarihleri arasında sahnelenecek.
Feyzullah Arslan 11.10.2018
Adana'da Kültür Sanat
Feyzullah Arslan ve Nermin Ertükmen'in yazdığı, Adana Devlet Tiyatrosu sanatçılarından Gökhan Doğan'ın yönettiği oyunun yönetmen yardımcılığını Burçin Börü, asistanlığını Hakan Akyüz, kostüm ve dekor tasarımını Özge Akarsu, ışık tasarımını Özer Kuşkaya ve müzik düzenini Engin Bayrak yapıyor.
Feyzullah Arslan 9.10.2018
Uluslararası Öğrenciler Ülkelerinin Mutfaklarını Tanıttı
Kazakistan, İran, Irak, Suriye, Güney Kore, Suudi Arabistan, Rusya, Lübnan ve Filistin gibi birçok ülkenin yemeklerinin sergilendiği etkinlikte Kazak pilavından Rusya gurniğine, İran kebab soltani'den Güney Kore suşisi'ne kadar çok ilginç tatlar katılımcıların beğenisine sunuldu. Etkinliğe Akdeniz Üniversitesi Genel Sekreteri Ali Serinoğlu, Rektör Danışmanı Feyzullah Arslan, TÖMER Müdürü Doç.
Feyzullah Arslan 19.6.2018
Triatlonda Başkan Değişti
Bayram Yalçınkaya başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor: Hasan Başaran, Ali Özgür Eriş, Serkan Şimşek, Sait Babaoğlu, Feyzullah Arslan, Ender Baş, Süleyman Sönmez, Emin Kabukçu, Murat Cengiz, Selçuk Bora Çavuşoğlu, Ali Baş, Eyüp Uygur, İbrahim Alp Aşkın, Ahmet Faruk Görgün.
Feyzullah Arslan 15.4.2018
Emekli Emniyet Müdürleri Fidan Dikti
TEMÜD-DER Başkanı Feyzullah Arslan, gelecek nesillere temiz bir nefes ve güzel bir miras bırakmak için fidan diktiklerini söyledi.
Feyzullah Arslan 7.12.2017
Kendileri Küçük, Yürekleri Büyük
Yavuz, harçlıklarından 6 tekerlekli sandalye alan öğrencilerinin gönlünde bir kez daha taht kurduğunu belirterek, şöyle devam etti: "İhtiyaç sahiplerinin yüzü güldüğü için hepimiz mutlu olduk. Bu örnek davranışla yardımlaşma duygusunu aşıladık. Gerçekten sevginin bütün engelleri ortadan kaldıracağına inanıyoruz, bu fikirle yola çıktık. Öğrencilerimiz minik yürekleriyle büyük duyarlılık örneği gösterdi. Keşke tüm Türkiye genelinde bu tür bir uygulama yapılsa. Bize destek veren öğrencilerime ve velilere ne kadar teşekkür etsem az kalır." "Engellilerin sorunlarını paylaşmamız için önder oldu" Okul Müdürü Feyzullah Arslan ise 22 yıllık öğretmen Nalan Yavuz ile öğrencilerinin okullarında örnek bir davranış sergilendiğini dile getirdi.
Feyzullah Arslan 1.11.2017
Rektör Ünal'dan Aa'ya Ziyaret
Rektör Ünal, beraberindeki rektör yardımcıları Prof. Dr. Erol Gürpınar, Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, Prof. Dr. Ahmet Ögke, Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü öğretim görevlisi Fatma Yiğit Açıköz ve rektörlük güvenlik danışmanı Feyzullah Arslan ile AA Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
Feyzullah Arslan: Yazaki Çalışanlarından TiyatroFeyzullah Arslan 1.12.2016
Feyzullah Arslan 13.2.2015
Adana'da Kültür Sanat
Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen'in yazdığı, yönetmenliğini Gökhan Doğan'ın yaptığı tek perdelik oyun "Yarınlara Geç Kalmadan" cumartesi günü saat 20.
Feyzullah Arslan 9.2.2015
Adana'da Kültür Sanat
Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen'in yazdığı, yönetmenliğini Gökhan Doğan'ın yaptığı tek perdelik oyun "Yarınlara Geç Kalmadan", madde bağımlılığının bir çocuğun hayatının bir anda nasıl değiştirdiğini ve bu değişimde kimlerin, nerede hata yaptığını gözler önüne seriyor.
Feyzullah Arslan 29.1.2015
Adana Devlet Tiyatrosu Turneye Çıkıyor
Tiyatronun ikinci turne oyunu olan, Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen'in yazdığı, Gökhan Doğan'ın yönettiği ve uyuşturucu ile mücadeleye dikkat çekmek amacıyla hazırlanan "Yarınlara geç kalmadan" ise 18-19 Şubat'ta Kahramanmaraş, 20-21 Şubat'ta Gaziantep'te sahnelenecek.
Feyzullah Arslan 16.1.2015
Adana Devlet Tiyatrosu, Samsun ve Çorum Yolcusu
Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen'in yazdığı, yönetmenliğini Gökhan Doğan'ın yaptığı tek perdelik oyun, 20 ve 21 Ocak'ta Bafralı izleyicilerin, 23 ve 24 Ocak'ta ise Çorumlu sanatseverlerin karşısına çıkacak.
Feyzullah Arslan 9.1.2015
Adana'da Kültür Sanat
Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen'in yazdığı, yönetmenliğini Gökhan Doğan'ın yaptığı tek perdelik oyun "Yarınlara Geç Kalmadan", cumartesi saat 20.
Feyzullah Arslan 22.12.2014
Adana'da Kültür Sanat
Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen'in yazdığı, rejisörlüğünü Gökhan Doğan'ın yaptığı "Yarınlara Geç Kalmadan" oyununun dekor tasarımı Tansu Liman, kostüm tasarımı Ceren Kahraman, ışık tasarımı Özer Kuşkaya'ya ait.
Feyzullah Arslan: Adana'da Kültür SanatFeyzullah Arslan 3.11.2014
Feyzullah Arslan 31.3.2014
Devlet Tiyatrolarından Biri Yeni 41 Oyun
Devlet Tiyatroları, geçen sezondan devam eden oyunların yanı sıra bir yeni oyunu daha seyirciyle buluşturacak.
Feyzullah Arslan 31.3.2014
Devlet Tiyatroları Yaz Kış Demeden İzleyicisiyle Buluşmaya Devam Ediyor
-"SIRÇA KÖŞK" ADLI ÇOCUK OYUNU AHMET VEFİK PAŞA SAHNESİ'NDE SAHNELENECEK- Bursa Devlet Tiyatrosu; George Bernard Shaw'ın yazdığı, Sevgi Sanlı'nın çevirdiği ve Sibel Özer Chulliat'ın yönettiği "Pgygmalion-Bir Kadın Yarattım" 1-5 Nisan tarihleri arasında ve Ülker Köksal'ın yazdığı ve Harun Türköz'ün yönettiği çocuk oyunu "Sırça Köşk" 1 ve 6 Nisan tarihlerinde Ahmet Vefik Paşa Sahnesi'nde sahnelenecek. Adana Devlet Tiyatrosu; Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen'in yazdığı ve Gökhan Doğan'ın yönettiği "Yarınlara Geç Kalmadan" 1-3 Nisan tarihleri arasında Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Sahnesi'nde; Trabzon Devlet Tiyatrosu; Kieran Lynn'ın yazdığı, Yeşim Gökçe'nin çevirdiği ve Kuvvet Yurdakul'un yönettiği "Parkta Güzel Bir Gün" 3-5 Nisan tarihleri arasında ve Harun Özer'in yazıp yönettiği çocuk oyunu "Büyük Kaçış" 2 Nisan Çarşamba günü Atapark Haluk Ongan Sahnesi'nde izleyicisiyle buluşacak.
Feyzullah Arslan: Devlet Tiyatrolarından 3 Yeni OyunFeyzullah Arslan 23.3.2014
Feyzullah Arslan 23.3.2014
Devlet Tiyatrolarında Bu Hafta
Devlet Tiyatroları'nın 24-29 Mart programı çerçevesinde; Ankara Devlet Tiyatrosu; Yaşar Kemal'in yazdığı, Gürol Tonbul'un yönetmenliğini yaptığı "Teneke" 25 Mart Salı günü Büyük Tiyatro'da; Turan Oflazoğlu'nun yazdığı, Murat Atak'ın rejisörlüğünü yaptığı "Kösem Sultan" 25-29 Mart tarihleri arasında Cüneyt Gökçer Sahnesi'nde; Refik Erduran'ın yazdığı, Ali Hürol'un rejisörlüğünü yaptığı "Ramiz ile Jülide 25-29 Mart tarihleri arasında ve Ulviye Karaca'nın yazıp yönettiği çocuk oyunu "Üç Şehzade" 25 ve 28 Mart tarihlerinde Şinasi Sahnesi'nde; Necip Fazıl Kısakürek'in yazdığı, Özer Tunca'nın yönetmenliğini yaptığı "Para" 25-29 Mart tarihleri arasında ve Hans Kristian Andersen'in yazdığı, Adrian Mitchell'in oyunlaştırdığı, Çağman Pala'nın dilimize çevirdiği, Sabri Özmener'in yönettiği çocuk oyunu "Karlar Kraliçesi" 25 ve 28 Mart tarihlerinde Küçük Tiyatro'da; Recep Bilginer'in yazdığı ve Zafer Kayaokay'ın rejisörlüğünü yaptığı "Sarı Naciye" 25-29 Mart tarihleri arasında Akün Sahnesi'nde; Ergün Uçucu'nun yazıp yönettiği "En Son O Gitti (Kiraz ile Mestan)" 25-29 Mart tarihleri arasında ve Fikret Terzi'nin yazıp yönettiği çocuk oyunu "Miyhavlar Tiyatrosu" 25 ve 28 Mart tarihlerinde Altındağ Tiyatro Sahnesi'nde; George Orwell'in yazdığı, Peter Hall'un uyarladığı, Özge Kayakutlu'nun dilimize çevirdiği ve Barış Erdenk'in yönettiği "Hayvan Çiftliği" 26, 27 ve 29 Mart tarihlerinde ve Sevim Ak'ın yazdığı Servet Aybar'ın uyarladığı, Servet Aybar, Ahmet Burak Bacınoğlu ve Burçak Işımer'in proje grubunu oluşturduğu çocuk oyunu "Horoz Adam ve Korsan" 25 Mart Salı günü İrfan Şahinbaş Sahnesi'nde; Sait Faik Abasıyanık'ın yazdığı, Savaş Dinçel'in oyunlaştırdığı, Murat Çıdamlı'nın yönettiği "Meraklısı İçin Öyle Bir Hikaye" 25 ve 28 Mart tarihlerinde Stüdyo Sahne'de; Gülşen Karakadıoğlu'nun yazdığı, Vacide Öksüzcü'nün yönettiği "Nehir" 25-29 Mart tarihleri arasında Oda Tiyatrosu'nda; Patrick Suskind'in yazdığı, Hale Kuntay'ın dilimize çevirdiği ve Metin Belgin'in yönettiği "Kontrabas" 29 Mart Cumartesi günü 75.Yıl Sahnesi'nde; İstanbul Devlet Tiyatrosu; 28 Mart Cuma günü prömiyer yapacak olan Thorvald Steen ve Tarık Ali'nin yazdığı, Deniz Canefe ve Kenan Şahin'in çevirdiği ve M.Şakir Gürzumar'ın yönettiği "Çöl Fırtınaları (Selahaddin Eyyübi)" 29 Mart Cumartesi günü Cevahir Salon 1'de; Duşan Kovaçeviç'in yazdığı, Başar Sabuncu ve Bilge Emin'in dilimize çevirdiği ve Işıl Kasapoğlu'nun yönettiği "Profesyonel" 25-29 Mart tarihleri arasında Cevahir Salon 2'de; Moira Buffini'nin yazdığı, Serdar Biliş'in dilimize çevirdiği ve Mehmet Birkiye'nin yönettiği "Sessizlik" 26, 28 ve 29 Mart tarihlerinde Üsküdar Tekel Sahnesi'nde; Nikolay Vasiliyevic Gogol'un yazdığı, Coşkun Tunçtan'ın dilimize çevirdiği, Sylvie Luneau ve Roger Coggio'nun oyunlaştırdığı ve Cem Emüler'in yönettiği "Bir Delinin Hatıra Defteri" 25, 27 ve 29 Mart tarihlerinde Üsküdar Stüdyo Sahne'de; Patrick Suskind'in yazdığı, Hale Kuntay'ın dilimize çevirdiği ve Metin Belgin'in yönettiği "Kontrabas" 25-29 Mart tarihleri arasında Küçük Sahne'de; Muzaffer İzgü'nün yazdığı, Mutlu Güney'in yönettiği "Lütfen Kızımla Evlenir Misiniz?" 27-29 Mart tarihleri arasında Küçükçekmece Devlet Tiyatrosu Sahnesi'nde; Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın yazdığı, Yeşim Gökçe'nin uyarladığı ve Kazım Akşar'ın rejisörlüğünü yaptığı "Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç" 28 ve 29 Mart tarihlerinde Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi Feridun Karakaya Sahnesi'nde; Hanoch Levin'in yazdığı, Nermin Saatçioğlu'nun dilimize çevirdiği ve Kerem Ayan'ın yönettiği "Yaşamak Denilen Bu Zahmetli İş" 28 ve 29 Mart tarihlerinde Zeytinburnu Sahnesi'nde; İzmir Devlet Tiyatrosu; Anton Çehov'un yazdığı, Ataol Behramoğlu'nun dilimize çevirdiği ve Vladlen Alexandrov'un rejisörlüğünü yaptığı "Vişne Bahçesi" 25-29 Mart tarihlerinde Konak Sahnesi'nde; Ege Işık ve Haluk Işık'ın yazdığı, Fatih Özyiğit'in yönettiği çocuk oyunu "Harikalar Mutfağı" 25 Mart Salı günü Narlıdere Kültür Merkezi'nde ve 28 Mart Cuma günü Gaziemir Belediye Sahnesi'nde; Bursa Devlet Tiyatrosu; George Bernard Shaw'ın yazdığı, Sevgi Sanlı'nın çevirdiği ve Sibel Özer Chulliat'ın yönettiği "Pgygmalion-Bir Kadın Yarattım" 25-27 Mart tarihleri arasında ve Kerem Kobanbay'ın yazdığı, Ömer Naci Topçu'nun yönettiği "Aklı Olan Durmaz" 28 ve 29 Mart tarihlerinde Ahmet Vefik Paşa Sahnesi'nde; Şahin Örgel'in yazdığı, Ali Volkan Çetinkaya'nın yönettiği "Aşk Bir şey Değildir" 27-29 Mart tarihleri arasında Oda Tiyatrosu'nda; Adana Devlet Tiyatrosu; 25 Mart Salı günü prömiyer yapacak olan Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen'in yazdığı ve Gökhan Doğan'ın yönettiği "Yarınlara Geç Kalmadan" 26 ve 27 Mart tarihlerinde Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Sahnesi'nde; Trabzon Devlet Tiyatrosu; Simon Williams'ın yazdığı, Şükran Yücel'in dilimize çevirdiği ve Tayfun Eraslan'ın yönettiği "Ölüm Öpücüğü" 27-29 Mart tarihleri arasında Atapark Haluk Ongan Sahnesi'nde; Diyarbakır Devlet Tiyatrosu; Oktay Arayıcı'nın yazdığı, Metin Arslan'ın oyunlaştırdığı ve yönettiği "Rumuz Goncagül" 27-29 Mart tarihleri arasında Cahit Sıtkı Tarancı Kültür Merkezi Orhan Asena Sahnesi'nde; Antalya Devlet Tiyatrosu; Carlo Goldoni'nin yazdığı, Haldun Marlalı - Cem Marlalı'nın dilimize çevirdiği ve Ahmet Açıkgöz'ün yönettiği "Yalancı" 26-28 Mart tarihleri arasında ve 25 Mart Salı günü prömiyer yapacak olan M.
Feyzullah Arslan 26.2.2014
ADT Mart Ayında 6 Oyunla Perde Açacak
Gösterime girdiğinden bu yana izleyicilerin büyük ilgi gösterdiği ‘Sevgili Doktor’ adlı 2 perdelik (komedi) oyun 4-8 Mart tarihleri arasında son kez seyirci karşısına çıkacak. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu yapımı olan, Cuma Boynukara’nın yazdığı, Yüksel Memiş’in yönettiği, çeşitli dizilerden tanıdığımız Mustafa Turan’ın da rol aldığı ‘Beceriksizlikler’ adlı oyun 11-15 Mart tarihlerinde salı, çarşamba, perşembe ve cuma günü saat 20.00’de cumartesi günleri ise 15.00’te ve 20.00 de Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Sahnesi’nde seyircisiyle buluşacak. Mart ayında ikinci turne oyunu olan, Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın yazdığı, Kazım Akşar’ın yönettiği, Istanbul Devlet Tiyatrosu yapımı “Kuyruklu Yıldız Altında Bir Izdivaç” adlı oyun 18-22 Mart tarihleri arasında Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Sahnesi’nde Adanalı izleyicilerle buluşacak. Adana Devlet Tiyatrosu, sezonun 6’ncı ve son oyunu, aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olan, Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen’in yazdığı, Gökhan Doğan’ın yönettiği ‘Yarınlara Geç Kalmadan’ adlı oyunun ilk gösterimini 25 Mart’ta gerçekleştirecek.
Şu an buradasınız: Feyzullah Arslan Haberleri | Feyzullah Arslan Kimdir - Haberler - Feyzullah Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feyzullah Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. AKBÖHONDER'den ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 06:12:40. #1.14#
title