Feridun Öncel Haberleri

Feridun Öncel haber, Feridun Öncel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feridun Öncel - 12.06.2021
11 Haziran 2021 Haberleri
11 Haziran 2021 Manşet Haberleri.
Feridun Öncel - 10.06.2021
Sedat Peker'e yönelik operasyon: 4 gözaltı
SEDAT Peker ve suç örgütüne yönelik operasyonda, Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği(MİSİAD) Genel Başkanı Feridun Öncel Şanlıurfa'da gözaltına alındı.
Feridun Öncel - 24.04.2019
Kazakistan'dan Türk İş İnsanlarına Yatırım Çağrısı
MİSİAD Genel Başkanı Feridun Öncel, iki ülkenin ticari ilişkilerinde "gönül kazanmanın" önemine işaret ederek, "Tabi ki ticarette de kazanacaksınız ama 10 değil 5 kazanın önce gönül kazanın.
Feridun Öncel - 20.04.2019
Misiad Antalya İl Başkanlığına Kırankaya Atandı
Kırankaya, derneğin genel merkezinde düzenlenen törenle Genel Başkan Feridun Öncel'den mazbatasını aldı.
Feridun Öncel - 30.09.2018
Şanlıurfa'da Husumetli Aileler Barıştırıldı
Husumetin sona erdirilmesi için Şanlıurfa Toplumsal Barışı Sağlama Derneği Başkanı Feridun Öncel, Viranşehir Kanaat Önderleri Münir Öztürk ve Ragıp Yazmacı'nın girişimleriyle aileler barışa ikna edildi.
Feridun Öncel - 03.01.2017
Ayvalık'a Zeytin İhtisas Organize Sanayi Sitesi
MİSİAD Genel Merkezince yaptırılacak tesiste, 2 bin kişiye istihdam sağlamayı hedeflediklerini aktaran Tutmaz, şunları kaydetti: "Kentimizde çiftçinin ürününün tüketiciye daha rahat ve kolay bir şekilde güvenle ulaşacağına inanıyorum. Genel Başkanımız Feridun Öncel'in bölgemizdeki üretici için sağladığı bu dev fırsatla Kuzey Ege bölgesindeki tüm zeytin ve zeytinyağı üreticisine ekonomik kalkınmasına ciddi destek olacaktır.
Feridun Öncel - 30.09.2016
Güneydoğu'da Aşiret Liderlerinin "Para" Tepkisi
50 aşireti bünyesinde barındıran Toplumsal Barışı Sağlama Derneği Başkanı Dr. Feridun Öncel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ortaya atılan iddiaların asılsız ve mesnetsiz olduğunu belirtti.
Feridun Öncel - 20.03.2016
Aralarında Husumet Bulunan Aileler Barıştı
Kent merkezinde ikamet eden Oruç ve Tetik ailelerinin bazı fertleri arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle 2006 yılında yaşanan silahlı kavgada Halil Oruç hayatını kaybetmişti. Olayın ardından aile bireyleri arasında başlayan husumet, Toplumsal Barışı Sağlama Derneği Başkanı Feridun Öncel ve aile büyüklerinin araya girmesiyle sonlandırıldı.
Feridun Öncel - 15.11.2015
Aralarında Husumet Bulunan Aileler Barıştı
Olayın ardından Şahap ve Ergin aileleri arasında başlayan husumet, Toplumsal Barışı Sağlama Derneği Başkanı Feridun Öncel ve aile büyüklerinin araya girmesiyle sonlandırıldı.
Feridun Öncel - 25.08.2013
Aralarında Husumet Bulunan Aileler Barıştı
Bozova ilçesine bağlı Taşlıdere köyündeki bir düğünde henüz kimin ateşlediği belli olmayan silahtan çıkan merminin isabet etmesi sonucu Ekrem Demir (23) hayatını kaybetmişti. Olayın ardından Demir ve Kaya aileleri arasında yaklaşık iki ay önce başlayan husumet, Toplumsal Barışı Sağlama Derneği Genel Başkanı Feridun Öncel ve aile büyüklerinin araya girmesiyle sonlandırıldı.
Feridun Öncel - 23.06.2013
Şanlıurfa'da Husumetli Aileler Barıştı
Toplumsal Barışı Sağlama Derneği Başkanı Feridun Öncel ve bazı dernek yöneticileri, aile büyükleriyle görüşerek tarafları barışmaya ikna etti.
Feridun Öncel - 07.03.2013
Şanlıurfa'da 4 Kişinin Öldüğü Kavganın Ardından Barış Yemeği
Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine bağlı Karatepe köyünde, yaklaşık bir ay önce Aslaner ve Taşkıner aile fertleri arasında çıkan kavgada, 4 kişi hayatını kaybetmiş, 2 kişi de yaralanmıştı. Yaşanan olayın ardından kentin ileri gelen aileleri devreye girerek, olayın daha da büyümemesi için barış sağlanmasını istedi. Yapılan girişimler sonucunda Dr. Feridun Öncel, Hadi Altun, İsmail Büyükaslan ve Eyyüp Büyükaslan'ın araya girmesiyle husumet, kan davasına dönüşmeden barışla sonuçlandı.
Feridun Öncel - 07.03.2013
Şanlıurfa Husumetli Aileler Barıştırıldı Husumetli Aileler Barıştırıldı
1 ay önce merkeze bağlı Kartepe Köyü'nde, birbiriyle husumetli olan Taşkın ve Aslaner aileleri arasında, köy meydanında çocukların kavgasına, büyüklerinde karışması üzerine silahlı çatışma çıkmıştı. Pompalı tüfeklerin kullanıldığı kavgada saçmalara hedef olan Nusret, Vediha, Rabia ile Halil Aslaner yaşamını yitirmiş, 2 kişide yaralanmıştı. Kartepe Köyü'ndeki olayın daha fazla büyümeden ve 'kan davası'na dönüşmemesi için bölgenin kanaat önderleri, husumetli olan her iki ailenin ileri gelenlerini, tarafsız bir yerde toplayarak aralarındaki husumete son vermesi için ikna etti. Yapılan görüşme sonucunda barışacaklarını ilan eden Taşkın ve Aslaner aileleri için Kartepe Köyü'nde bu kez barış töreni düzenlendi. Kıl çadırların kurulduğu barış törenine iki aile arasında arabuluculuk yapan Hadi Altun, Feridun Öncel ile Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Jandarma Alay Komutanı Albay Emin Dursun, Akçakale Kaymakamı Eyyüp Fırat ile husumetli olan iki ailenin taraflarından oluşan yaklaşık bin kişi katıldı.
Feridun Öncel - 07.03.2013
4 Kişinin Öldüğü Çatışma Ardından Barış Yemeği
Kartepe Köyü'nde 1 ay önce araları açık olan 'Taşkın' ve 'Aslaner' aileleri arasında, köy meydanında çocukların kavgasına, büyüklerinde karışması üzerine silahlı çatışma çıktı. Pompalı tüfeklerin kullanıldığı kavgada saçmalara hedef olan Nusret, Vediha, Rabia ile Halil Aslaner ölürken, 2 kişi de yaralandı. Kartepe Köyü'ndeki olayın daha fazla büyümeden ve 'kan davası'na dönüşmemesi için bölgenin kanaat önderleri, husumetli olan her iki ailenin ileri gelenlerini, tarafsız bir yerde toplayarak aralarındaki husumete son vermesi için ikna etti. Yapılan görüşme sonucunda barışacaklarını ilan eden Taşkın ve Aslaner aileleri için Kartepe Köyü'nde barış töreni yapıldı. Kıl çadırların kurulduğu barışma törenine iki aile arasında arabuluculuk yapan Hadi Altun, Feridun Öncel ile Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Jandarma Alay Komutanı Albay Emin Dursun, Akçakale Kaymakamı Eyyüp Fırat ile husumetli olan iki ailenin taraflarından oluşan yaklaşık 1000 kişi katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Feridun Öncel Haberleri | Feridun Öncel Kimdir - Haberler - Feridun Öncel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feridun Öncel kimdir, hayatı ve biyografisi. 11 Haziran 2021 Haberleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.06.2021 08:01:08. #1.13#

title