Feridun Kunak Haberleri

Feridun Kunak haber, Feridun Kunak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feridun Kunak 10.4.2018
Akpınar Yaşam Merkezi Yaşama Dokunuyor
BİNLERCE VATANDAŞ KÜLTÜREL ETKİNLİKLERDE BULUŞTU Akpınar Yaşam Merkezi bünyesinde bulunan Çok Amaçlı Salon bir yıl içerisinde 60'dan fazla etkinliğe ev sahipliği yaptı. Sındırgı Belediyesi kültür etkinliklerinin yanında, BENGİ projesi kapsamında birçok söyleşi, okul etkinlikleri de bu salonda gerçekleştirildi. Yaşam Merkezi Nihat Hatipoğlu, Op. Dr. Feridun Kunak, Alişan Kapaklıkaya, Fatih Akbaba, Korneanın Sesi gibi birçok ünlü ismi Sındırgı'lı vatandaşlarla buluşturdu.
Feridun Kunak 3.2.2018
Feridun Kunak'tan Sağlıklı Beslenme Tüyoları
Yıldırım Belediyesi, ünlü Orotpedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak'ı Yıldırımlılarla buluşturmaya devam ediyor.
Feridun Kunak 6.1.2018
Feridun Kunak'tan Soğuk Algınlığına Karşı Tavsiyeler
Selimzade Mahallesi'nde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği 'Sağlık Olsun' adlı etkinlikte soğuk algınlığı konularında yapılması gerekenler ilçe sakinlerine anlatıldı.
Feridun Kunak: Yıldırım'a Hizmet YağmuruFeridun Kunak 31.12.2017
Feridun Kunak 31.12.2017
Yildirim'a Hizmet Yağmuru
SOSYAL DÖNÜŞÜME YILDIRIM İMZASI Fiziki hizmetlerde büyük ivme yakalayan Yıldırım Belediyesi, geride kalan 3 yılın ardından 2017 yılında da düzenlediği kültürel ve sosyal etkinliklerle, vatandaşların sosyal yaşamını renklendirerek insanların yaşamaktan mutluluk duyduğu bir şehir hüviyetine büründü. Tiyatrodan konserlere, söyleşilerden konferanslara, festivallerden kültür turlarına kadar birçok önemli etkinliğe imza atan Yıldırım Belediyesi, Ramazan Ayı etkinlikleri, Çocuk Tiyatro Festivali, Uluslararası Cumalıkızık Ahududu Festivali ve Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıyla şehrin kültür sanat hayatını canlandırdı. Birbirinden değerli söyleşi ve konferans programlarında Cumhurbaşkanı Başdanışmanları Saadet Oruç ve İlnur Çevik, AK Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Op. Dr. Feridun Kunak, Gazeteci Hikmet Genç, Bekir Develi, Serdar Tuncer gibi önemli isimler ilçe sakinleri ile bir araya geldi.
Feridun Kunak 13.11.2017
Hanımlar Sağlıklı Yaşamın Sırlarını Öğrendi
Dr. Feridun Kunak, programına katılan Pursaklarlı hanımlara sağlıklı yaşamın gerekleri konusunda bilgi verdi.
Feridun Kunak 10.5.2016
Dinç: Faaliyetlerimizde Engelliler ile İlgili Çalışmalarımızın Ayrı Bir Yeri Var
Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası'nda Engelli Koordinasyon Merkezi üyeleri ile birlikte özel bir televizyon kanalında yayınlanan Dr.Feridun Kunak Show'un canlı yayın konuğu oldu.
Feridun Kunak 22.4.2016
Sağlıklı Beslenmenin Temeli Kahvaltı
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Ereğli Eğitim Fakültesi ve Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü işbirliğiyle 'Sağlıklı Yaşam ve Obeziteyle Mücadele Konferansı' düzenlendi. Konferansa konuşmacı olarak katılan Televizyon Programcısı Op. Dr. Feridun Kunak Türk geleneksel kahvaltı sofrasının önemine dikkat çekti.
Feridun Kunak 2.12.2015
Kozmetik Sektöründe Çığır Açacak Zeytinyağı Üretildi
Toplanan zeytinlerin firmaya ait tesislerde çekirdeğinden ayrılarak "malaksor" denilen dinlenme bölümünde bekletildiğini aktaran Durukan, şöyle devam etti: "Bu arada çekirdek, aktif karbon elde edilmek üzere ayrılır. Daha sonra zeytin eti, adeta bir pamuk arasında sıkılma tekniğine dayalı olarak sıkılır ve zeytin meyve suyu elde edilir. Diğer yandan da zeytin salçası olarak kullanılabilen zeytin eti ayrılır. Bu tamamen soğuk sıkım bir sistemdir. Sıkım esnasında zeytin karasuyu, acı suyu dediğimiz madde de ortaya çıkmamaktadır. Bu tamamen Türk mühendislerinin, Türk akademisyenlerinin geliştirdiği bir projedir. Bundan sonra dünya, en kaliteli zeytinyağını Türkiye'den yiyecektir çünkü hiçbir ülkenin elinde böyle bir zeytinyağı elde etme tekniği olmadığından bütün dünya böyle bir zeytinyağını yapamıyor. Dünyaya en kaliteli zeytinyağı artık Türkiye'den gidecek." Zeytinyağını inceleyen Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Feridun Kunak, bu üründen ilaç gibi yararlanılmasından yana olduğunu belirtti.
Feridun Kunak 10.11.2015
Organ Bağışına İlgisizlik Can Yakıyor
Interpress'in iki bini aşkın gazete ve dergiyi kapsayan incelemesinde, Türkiye'de 28 binden fazla organ nakli bekleyen hastadan 22 binden fazlasını böbrek hastaları oluştururken, yazılı basında böbrek nakli ile ilgili 3 bin 561 haberin gündeme geldiği belirlendi. Yine karaciğer nakli için 2 binden fazla hasta beklerken, bu konu yazılı basına toplam 2 bin 713 haberle yansıdı. 628 kişi ise kalp nakli için sıradayken, kalp nakli ile ilgili de toplam 1.096 haber yayınlandığı belirlendi. TV'de sağlık programları ilgi görüyor… Ayrıca toplumu sağlık konusunda bilinçlendirmek amacıyla ekranlarda yayınlanan 15 sağlık programı toplamda 100'e yakın haberle gündeme gelirken, "Sağlık Olsun" isimli programın 40 haberle ilk sırada yer aldığı tespit edildi. Yine ekranlarda yer alan "Turan Görüryılmaz ile Mercek Altı" ve "Dr. Feridun Kunak Show" adlı sağlık programlarının ise ilk üç içinde yer aldığı belirlendi.
Şu an buradasınız: Feridun Kunak Haberleri | Feridun Kunak Kimdir - Haberler - Feridun Kunak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feridun Kunak kimdir, hayatı ve biyografisi. Sağlıklı yaşamanın incelikleri!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.8.2020 02:17:24. #1.14#
title