Ferda Polat Haberleri

Ferda Polat haber, Ferda Polat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ferda Polat - 01.04.2019
Şereflikoçhisar'da AK Parti Adayı Çelik, Başkan Oldu
AK Parti'nin mevcut belediye başkanı Ferda Polat'ın yerine aday gösterilen Memiş Çelik, resmi olmayan sonuçlara göre yeni belediye başkanı oldu.
Ferda Polat - 31.03.2019
Ankara Şereflikoçhisar'da AK Parti Adayı Çelik, Başkan Oldu,
AK Parti'nin mevcut belediye başkanı Ferda Polat'ın yerine aday gösterilen Memiş Çelik, resmi olmayan sonuçlara göre yeni belediye başkanı oldu.
Ferda Polat - 06.02.2019
Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" Kampanyası
Tuzgölü Meydanında gerçekleştirilen, Kaymakam Sedat Yıldırım, Belediye Başkanı Ferda Polat, daire amirleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı etkinlikte, yaya geçitlerinin bulunduğu noktalarda araç sürücülerine broşür dağıtıldı.
Ferda Polat - 27.12.2018
Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 99. Yıl Dönümü
Tuna, sözlerini şöyle sürdürdü: "İstiklal Mücadelesi'nde Ankaralıların nasıl mücadele ettiğini hepimiz biliyoruz. Ankaralı kardeşlerimiz en son 15 Temmuz hain darbe girişiminde büyük bir mücadele örneği sergilediler. Bu vatanı hainlere teslim etmediler. Dolayısıyla Ankaralılar bu milletin gönlünde çok önemli bir yer işgal ediyor. Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 99. yılında da bugünü tekrar kutluyoruz. Ankara'mız örnek bir başkent olmaya devam edecektir." Etkinliğe, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Ankara Vali Yardımcısı Ahmet Said Kurnaz, Çankaya Kaymakamı Hüdayar Mete Buhara, Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat, bazı ülkelerin büyükelçileri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Ferda Polat - 07.12.2018
Vali Vasip Şahin Şereflikoçhisar'da
Vali Şahin, Şereflikoçhisar Kaymakamı Sedat Yıldırım ve Belediye Başkanı Ferda Polat'ı makamında ziyaret ederek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Ferda Polat - 19.10.2018
Ankara'dan Kısa Kısa
Bir tesiste düzenlenen programda konuşan Belediye Başkanı Ferda Polat, muhtarların belediyelerin vücuttaki kılcal damarı olduğunu belirterek, "Mahallenizdeki yoksul, çaresiz insanların çaresi sizlersiniz, sizlerin vasıtasıyla bizler bu bilgilere ulaşabiliyoruz.
Ferda Polat - 25.09.2018
Şereflikoçhisar'ı Turizme Kazandıracağız"
Ankara'nın Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat, "Hedefimiz Şereflikoçhisar'ı turizme kazandırmak.
Ferda Polat - 23.09.2018
Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Açıldı
Açılış törenine, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ufuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tevfik Tezcaner, Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ferda Polat - 18.03.2018
Ankara'dan Mehmetçik'e Destek Suriyelilere Yardım
Belediye Başkanı Ferda Polat da Türk askerinin Afrin'de Türk bayrağını göklerde dalgalandırdığını dile getirerek, daima Mehmetçik ve Türk ordusunun yanında olacaklarını bildirdi.
Ferda Polat - 08.02.2018
Birecik Doğalgaza Kavuşuyor
Doğalgaz'da şehir içi hat döşemesi için start verildi. Başkent Doğalgaz tarafından düzenlenen bir törenle, doğalgazın şehiriçi hat döşemesi için düğmeye basılarak ilk kaynak yapıldı ve 41 Milyon TL'lik yatırımın temeli atıldı. Törene; Başkentgaz Alt yapı İşletme Direktörü Zülküf Turhan, Altyapı Kontrol Müdürü Barış Özgür Kuru, Teknik İşler ve Onarım Müdürü İlker Tınaz ve Başkent Doğalgaz Şereflikoçhisar Şube Sorumlusu Hikmet Onur Sucu, Belediye Başkanı Ferda Polat, AK Parti İlçe Başkanı Sait Başaran, Ticaret Odası Başkanı Yasin Tekin, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Yönetim kurulu Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Ferda Polat - 29.12.2017
AK Parti Şereflikoçhisar İlçe Kadın Kolları Kongresi
Belediye Başkanı Ferda Polat, yaptığı konuşmada, kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, AK Parti'de görev almanın bir ayrıcalık olduğunu belirtti.
Ferda Polat - 27.10.2017
Şereflikoçhisar'da Üniversite Binası Törenle Açıldı
Törene, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat da katıldı.
Ferda Polat - 26.10.2017
Şereflikoçhisar'da Muhtarlar Günü Kutlandı
Hükümet binası önünde düzenlenen programa Kaymakam Sedat Yıldırım, Belediye Başkanı Ferda Polat, AK Parti İlçe Başkanı Sait Başaran, kamu kurum ve kuruluşları ile 64 muhtar katıldı.
Ferda Polat - 14.10.2017
Şereflikoçhisar'da 2 Bin Kişilik Aşure Dağıtıldı
   Şereflikoçhisar Belediyesi tarafından Tuz Gölü Meydanı'nda düzenlenen aşure etkinliğine çok sayıda vatandaş katıldı. Kazanlarda pişen aşureyi, sıraya giren vatandaşların kaselerine dolduran Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat şunları söyledi: "Aşure günü, iyilik yapma, paylaşma, birlik ve beraberlik içerisinde refaha erme, Allah'ın ihsanının bol olduğu sonsuz ikramına kavuşması günüdür.
Ferda Polat - 14.10.2017
Dha Ankara - Şereflikoçhisar'da 2 Bin Kişilik Aşure Dağıtıldı
 Şereflikoçhisar Belediyesi tarafından Tuz Gölü Meydanı'nda düzenlenen aşure etkinliğine çok sayıda vatandaş katıldı. Kazanlarda pişen aşureyi, sıraya giren vatandaşların kaselerine dolduran Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat şunları söyledi: "Aşure günü, iyilik yapma, paylaşma, birlik ve beraberlik içerisinde refaha erme, Allah'ın ihsanının bol olduğu sonsuz ikramına kavuşması günüdür.
Ferda Polat - 14.10.2017
Dha Yurt Bülteni-6
Şereflikoçhisar Belediyesi tarafından Tuz Gölü Meydanı'nda düzenlenen aşure etkinliğine çok sayıda vatandaş katıldı. Kazanlarda pişen aşureyi, sıraya giren vatandaşların kaselerine dolduran Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat şunları söyledi: " Aşure günü, iyilik yapma, paylaşma, birlik ve beraberlik içerisinde refaha erme, Allah'ın ihsanının bol olduğu sonsuz ikramına kavuşması günüdür.
Ferda Polat - 13.10.2017
Şereflikoçhisar Belediyesinin Aşure İkramı
Belediye Başkanı Ferda Polat, güzelliklerin ve mutlulukların başlangıcı olan aşure gününün inananların maddi ve manevi arınmasına vesile olduğunu ifade etti.
Ferda Polat - 24.07.2017
Şereflikoçhisar Kültür Merkezi İnşaatı Başladı
Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat, gazetecilere yaptığı açıklamada, 8 milyon 741 bin lira bedelle ihale edilen Şereflikoçhisar Kültür Merkezinde yüklenici firmanın çalışmalarına başladığını belirtti.
Ferda Polat - 12.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından belediye binası bahçesinde gerçekleştirilen fotoğraf sergisinin açılışında konuşan Belediye Başkanı Ferda Polat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde 15 Temmuz temalı bir dizi etkinlik düzenlediklerini ifade etti.
Ferda Polat - 11.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Belediye Başkanı Ferda Polat da 15 Temmuz şehitlerini rahmetle andı.
Ferda Polat - 12.06.2017
Şereflikoçhisar'da İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı
Belediye Başkanı Ferda Polat, konuyla ilgili açıklamasında, çalışmaya destek olanlara teşekkür ederek, yardımların binlerce kişiye ulaştığını belirtti.
Ferda Polat - 03.04.2017
Babacan, Sanayici ve İş Adamlarıyla Buluştu
Toplantı öncesi Babacan, Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat, AK Parti Şereflikoçhisar İlçe Başkanı Sait Başaran ve AK Partili Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Kent Müzesini gezdi.
Ferda Polat - 13.03.2017
İstiklal Marşı'nın Kabülünün Yıl Dönümü
Şehit Sercan Bulak çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen programa Kaymakam Sedat Yıldırım, Belediye Başkanı Ferda Polat da katıldı.
Ferda Polat - 03.03.2017
Vergi Haftası
Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat, Vergi Haftası dolayısıyla Şereflikoçhisar Vergi Dairesi'ni ziyaret etti.
Ferda Polat - 06.01.2017
Üniversite Adayları Kahvaltıda Buluştu
Kahvaltıya Belediye Başkanı Ferda Polat ile ilçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan katıldı.
Ferda Polat - 05.01.2017
Çiftçilere Sertifikaları Verildi
Belediye Başkanı Ferda Polat da AK Parti hükümetleri ve Ankara Büyükşehir Belediyesinin tarımsal konularda vatandaşlara destek olduğunu söyledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ferda Polat Haberleri | Ferda Polat Kimdir - Haberler - Ferda Polat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ferda Polat kimdir, hayatı ve biyografisi. Şereflikoçhisar'da AK Parti Adayı Çelik, Başkan Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.6.2021 22:16:58. #1.15#

title