Faytona sürülen atın içler acısı hali kamerada

Faytona sürülen atın içler acısı hali kamerada

İstanbul Büyükada'da bir faytona sürülen at daha fazla dayanamayarak yere düştü. Atın o anları cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Faytona sürülen atın içler acısı hali kamerada

İstanbul Büyükada'da bir faytona sürülen at daha fazla dayanamayarak yere düştü. Yere düşen atı sahibi ayağa kaldırmaya çalışırken, atın içler acısı hali cep telefonu kamerasına yansıdı

Büyükada'da faytonlara sürülen atlardan biri bitkin düştü. At giderken yere düştü. Yere düşen atı sahibi uzun süre kaldırmaya çalıştı. Ancak at bitkin olduğu için uzun süre ayağa kalkamadı. Bu anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde at yerde bitkin halde dururken, sahibi onu kaldırmaya çalışıyor.

Faytona sürülen atın içler acısı hali kamerada
Kaynak: İHA
YORUMLAR (15)

 • DL:
  yatacak yerınız yok vıcdanszılar ama suc yetkılılerde halkta sen 3 oy cın buna tpkı gostermezsen sen sırf bılemem ne tepesne cıkacaksın dıye paytona bınersen bu vıcdansızlarda daha cok para uğruna hayvanlara kıyarlar
 • SAÇSIZ KIRAL PEPE:
  BEDAVA OLSA BİNİLMEZ O HAYVANLARIN KOŞARKEN DİLLERİNİ GÖRSENİZ YOKUŞLU İNİŞLİ YERLER Bİ İNSAN 60 KG OLSA 4 LE ÇARP 240 KG ARABA NIN AĞIRLIĞI DA CABASI BİNDİREN KADAR BİNENDE SUÇLU..
 • İNSAN:
  Nasıl bu kadar acımasız oluyor insanlar. . . güya yasaklanmıştı. . . Özellikle araplar ve iranlılar akın ediyor büyükadaya ve arapların çoğu çok kilolu hepsi üşüşüyor bu faytonlara. . atlar zaten bakımsız, sahiplerinin durmaksızın para kazanma arzusu ise atları dinlenmeden çalıştırmaya itiyor. düşen atın yerine faytoncu bağlanıp sürülsün bakalım ne hissedecek? Hayvanların dili yok zulmü dile getirsin. . . İnsanlarında mı yok???
 • AYFER:
  YALVARIYORUM YA LÜTFEN BU CANLILARI KURTARALIM GİTTİĞİM ZAMAN İCLER ACISI HALLERİNİ GÖRÜNCE OTURUP AĞLADIM HİÇBİRŞEY YAPAMADIM LÜTFEN LÜTFEN BİRŞEYLER YAPALIM KURTARALIM BU CANLILARI:(((((
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.