Fatih Sağdıç Haberleri

Fatih Sağdıç haber, Fatih Sağdıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Sağdıç - 20.11.2018
Nöbet Kulübesinde Ölü Bulunan Asker Memleketine Uğurlandı
Mustafa Ç.'nin cenazesinin memleketi İzmir'in Ödemiş ilçesine uğurlanması dolayısıyla bu sabah Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nde askeri tören yapıldı. Törene Afyonkarahisar Merkez Komutanı Topçu Kıdemli Albay Fatih Sağdıç, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve askeri erkan katıldı.
Fatih Sağdıç - 17.10.2017
Hakkari'de Yaralanan Gazi Baba Ocağına Döndü
Ambulansla daha sonra Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesindeki babaevine nakledilen gaziyi, İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk, Afyonkarahisar Garnizon Komutanlığı Şehit Gazi İşlem Subayı Topçu Albay Fatih Sağdıç ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı karşıladı.
Fatih Sağdıç - 16.10.2017
Afyonkarahisar'da Şehit Bağlan İçin Mevlit Okutuldu
Sinanpaşa Kaymakamlığı tarafından okutulan mevlide, Bağlan'ın ailesi, Vali Yardımcısı Erhan Günay, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Garnizon Komutanlığı Şehit Gazi İşlem Subayı Topçu Albay Fatih Sağdıç, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, şehit aileleri ve gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Fatih Sağdıç - 05.10.2017
Dha Yurt Bülteni-1
BABA VE ANNE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde askeri aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerin döşediği el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan sözleşmeli er Abdil Kılınç'ın acı haberini vermek için Bolvadin Kaymakamı İbrahim Özen, İkmal ve Garnizon Komutanlığı'nda görevli Albay Fatih Sağdıç, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve diğer yetkililer baba evine geldi.
Fatih Sağdıç - 04.10.2017
Dha Yurt Bülteni-13
Afyonkarahisar'a şehit ateşi düştü  BABA VE ANNE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde askeri aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerin döşediği el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan sözleşmeli er Abdil Kılınç'ın acı haberini vermek için Bolvadin Kaymakamı İbrahim Özen, İkmal ve Garnizon Komutanlığı'nda görevli Albay Fatih Sağdıç, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve diğer yetkililer baba evine geldi.
Fatih Sağdıç - 04.10.2017
Afyonkarahisar'a Şehit Ateşi Düştü
Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde askeri aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerin döşediği el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan sözleşmeli er Abdil Kılınç'ın acı haberini vermek için Bolvadin Kaymakamı İbrahim Özen, İkmal ve Garnizon Komutanlığı'nda görevli Albay Fatih Sağdıç, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve diğer yetkililer baba evine geldi.
Fatih Sağdıç - 07.12.2016
Fırat Kalkanı Harekatı
Şahin'in şehadet haberi, ailesine Albay Fatih Sağdıç, Üsteğmen Halil İbrahim İlanku, İlçe Emniyet Müdür Vekili Adnan Uzer ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı tarafından verildi.
Fatih Sağdıç - 10.08.2016
Uluderede'ki Terör Saldırısı
Bir süre sonra eve gelen baba Ömer Çankaya'ya acı haberi İkmal ve Garnizon Komutanlığında görevli Albay Fatih Sağdıç ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevlileri verdi.
Fatih Sağdıç - 10.08.2016
Şırnak'ta Şehit Olan Askerin Ailesine Şehadet Haberini Vermek Zor Oldu
Şahadet haberinin gelmesinin ardından şehidin ailesine acılı haberi vermek için Afyonkarahisar Garnizon Komutanlığında görevli Albay Fatih Sağdıç, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı, psikolog ve imamdan oluşan bir heyet 112 Acil Servis ambulansları eşliğinde ailenin Cumhuriyet Mahallesi Şükrü Çelikalay Caddesi numara 31'deki evine gitti.
Fatih Sağdıç - 20.09.2012
Ereğli'de Akreditasyon Denetimi Yapıldı
Denetimde kısa bir değerlendirmede bulunan TSE Uzmanı Fatih Sağdıç, akreditasyon açısından faydalı bir süreç yaşadıklarını kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fatih Sağdıç Haberleri | Fatih Sağdıç Kimdir - Haberler - Fatih Sağdıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Sağdıç kimdir, hayatı ve biyografisi. Karatay Belediyesi kalitesini tescilleyecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 02:31:15. #1.16#

title