FATİH ARIKAN HABERLERİ

Fatih Arıkan haber, Fatih Arıkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Arıkan

Fatih Arıkan

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1953

Fatih Arıkan Kimdir ?

Fatih Arıkan, 1953'te Kahramanmaraş'ta doğdu. Babasının adı Abdullah, annesinin adı Gülseren'dir. Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni bitirdi. Öğretmen, Çalışma Bakanlığı'nda iş müfettişi, iş adamı, sanayici ve yönetici olarak çalıştı. "Yalnız Ardıç" dergisi sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü. Kahramanmaraş Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulundu. 22.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fatih Arıkan - 02.02.2018
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Minibüs yol kenarındaki rampaya çarparak devrildi. Kazada, sürücü Engin ile araçtaki Zeynep Kayar, Pınar Demirel ve Fatih Arıkan yaralandı.
Fatih Arıkan - 09.06.2016
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması
AK Parti Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, Denizli Milletvekili Mehmet Ekici, Kahramanmaraş Milletvekili Fatih Arıkan'ın, PKK'lıların Osmaniye Cezaevinde açlık grevini sonlandırmak için görüşmelerde bulunduğunu anlatan Ağbaba, İnsan Haklarını İncele Komisyonu olarak geçen haftalarda AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, MHP Milletvekili Atilla Kaya ile Tekirdağ Cezaevine gittiklerini, rastgele koğuşları açarak, PKK, DHKP-C'li mahkumların ziyaret edildiğini ve rapor tutulduğunu bildirdi.
Fatih Arıkan - 19.03.2016
AK Parti Avanos İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Görevden Alındı
Edinilen bilgilere göre AK Parti Nevşehir İl Koordinatörü Kahramanmaraş eski Milletvekili Fatih Arıkan tarafından Avanos ilçe yönetimi ve kadın kolları yönetiminin görevden alındığı öğrenildi.
Fatih Arıkan - 09.02.2015
15 Engelliye "Ağ Sistemleri" Eğitimi
Engelliler yararına yapılan projede imzalanan protokol sayesinde engelli bireylere istihdamda öncelik sağlamanın sevincini yaşadıklarını söyleyen Kılıç, "Başta İşkur İl Müdürü Haşim Meydan olmak üzere engelli kardeşlerimize iş imkanı sağlayan projenin hazırlanmasında emeği geçen tüm İşkur personeline, İl İstihdam Kurulu ve Türkiye Sakatlar Konfederasyonu üyesi Hasan Çalıkuşu'na ve eğitmenimiz Ahmet Fatih Arıkan'a ayrıca teşekkür ederim" şeklinde konuştu.
Fatih Arıkan - 21.05.2013
Karacabey Jandarma Komutanlığı'nda Görevli 8 Personelin Tayini Çıktı
İlçe Jandarma Karakol Komutanı olarak görev yapan J. Kıdemli Başçavuş Sezgin Yoldanyılmaz Kayseri'ye, Uzman Jandarma V. Kad. Çavuş Hasan Yıldız Hakkari'ye, Uzman Jandarma III. Kad. Çavuş Hayri Uğur Iğdır'a, Uzman Jandarma III. Kad. Çavuş Fatih Arıkan Konya'ya, Uzman Jandarma Çavuş Mithat Kara'a Şırnak'a tayin edildi.
Fatih Arıkan - 02.01.2012
"Tarihin İzinde Derinkuyu" Kitabı Çıktı
KAFSİD dernek binasında tanıtımı yapılan ve 48 sayfadan oluşan katalog kitapta, Yasin Reçber, Mustafa Karakaya, Yaşar Alan, Cafer Gezer, Sami Türkay, Yusuf Özuğurlu, Bilge Yeni, Mehmet Emin Arıcı, Fatih Arıkan, Gazi Özdemir, Süleyman Borlak ve Derya Yazar'ın fotoğrafları yer alıyor.
Fatih Arıkan - 30.12.2011
İzgaz'dan Kartepe'de Eğitim Semineri
Kartepe Belediyesi Toplantı Salonu'ndaki eğitim seminerinde İzgaz Teknik Emniyet Uzmanı İlknur Balkan, Yapım Depolama Saha Teknikeri Fatih Arıkan, Etüd Proje Mühendisi Cemil Barış, İşletmeler Depolama Mühendisi Kıvanç Türkmen ve Teknik Emniyet Saha Kontrol Personeli Ayhan Yazar, konuları hakkında sunumda bulunarak Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü teknik elemanlarını bilgilendirdi.
Fatih Arıkan - 25.09.2011
Motosiklet Otomobile Çarptı: 1 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Atatürk Mahallesi Kafkas Sokakta sürücü belgesi olmayan Abdullah Karabacak yönetimindeki 06 CCM 70 plakalı motosiklet, park halindeki Fatih Arıkan'a ait 06 EFC 09 plakalı otomobile çarptı.
Fatih Arıkan - 26.06.2011
Türk Eğitim-Sen'den Aa'ya Ziyaret
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Anadolu Ajansı (AA) Nevşehir Büro Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Ziyarette Başkan Uğur'un yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Nail Demirtaş, İlhami Genç, Önder Doğan, Fatih Arıkan, Mehmet Koşan ve diğer bazı sendika üyeleri de hazır bulundu.
Fatih Arıkan - 06.06.2011
AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Erkoç: "Bu Seçimin Tarihi Bir Önemi Var"
AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fatih Erkoç, AK Parti'nin millet tarafından kurulan bir parti olduğunu belirterek, bu seçimin tarihi bir önemi olduğunu söyledi. Erkoç, Pınarbaşı Destan Dinlenme Tesisleri'nde kaynaşma toplantısında yaptığı konuşmada, AK Parti'nin 8. 5 yılda milletten aldığı güçle büyük hizmetler yaptığını hizmette cumhuriyet tarihinin ilklerine imza attıklarını ifade etti. AK Parti'nin başarısının en küçük parti birimi olan mahalle temsilcisinden en üst seviyede teşkilat mensuplarının yoğun çalışmasına bağlayan Erkoç, "AK Parti'nin bu başarısı en küçük birimlerimiz olan mahalle temsilcilerimizden başlamak üzere tüm teşkilatımızın başarısıdır. Bu başarı partimiz kurulduğu yıldan bu yana teşkilatta görev alan Genel Başkanımızla beraber tüm arkadaşlarımızın başarısıdır. Yoğun bir seçim süreci var. Hep beraber koşuşturuyoruz ve bir haftalık bir süreç kaldı. Bu seçimin tarihi bir önemi var. Bakın 8. 5 yılda ülkemizin büyük kazanımları oldu. Demokrasimiz güçlendi çok sağlam bir zemine oturdu ve bununla birlikte istikrar arttı. Bunların sonucunda da huzur ve güven ortamı geldi. " Menderes ve Özal gibi demokrasi ve hizmet adamlarından sonra ülkede kara bulutların gezdiğini ifade eden Erkoç, "Hepimizin bildiği gibi rahmetli Özal, ülkemize büyük hizmetler yapmıştı. Ama ondan sonra gelen hükümetler 1960'dan sonra gelenler nasıl ihtilalle farklı bir yol çizmişlerse 1991'den sonra gelenlerde demokratik alandaki kazanımları kara bulutlarla kapattılar. İnşallah milletimiz bunlara izin vermeyecek. " AK Parti'nin anketlerde büyük ara önde gittiğini vatandaşlarını büyük bir teveccühünün olduğunu ifade eden Erkoç, bu seçimde de bu teveccühün artacağını söyledi. Seçimlere bir hafta kaldığını hatırlatan Erkoç, sözlerini şöyle tamamdı: "Gittiğimiz yerlerde yapılan anketlerde partimize teveccüh giderek devam ediyor. Kahramanmaraş'ta oy çıtamız çok yüksek inşallah bu seçimde de daha da artacağı inancındayız. Hepimizin bildiği gibi 2007 seçimlerinde 7. sıra adayımız Sıtkı Güvenç, Cumhuriyet Halk Partisi 541 oy eksik alsa CHP adayı yerine 7. sıra adayımız Sıtkı Güvenç meclise gidecekti. İnşallah biz şimdi 8. milletvekilimiz İdris Tezcan beyi Ankara'ya gönderme telaşı içindeyiz. Bunun içinde 2007'daki gibi böyle bir durumla karşılaşmamak için hep beraber omuz omuza vermemiz lazım. Bir haftalık süreç çok kritik ve çok önemli. Komşularımızda, mahallemizde, sokağımızda kimler varsa onlarla bir daha konuşacağız. Sadece milletvekili adaylarımız değil bizlerde teşkilatımızın kurulduğu günden beri bugüne kadar görev almış tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızın desteğiyle bu bayrağı sonuna kadar taşıyacağız. " AK Parti kaynaşma toplantısına TBMM Başkan vekili Nevzat Pakdil, AK Parti Milletvekili Fatih Arıkan, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, İlçe Başkanı Necati Okay, Belediye eski Başkanı Ali Sezal, milletvekili adayları, il ve ilçe teşkilatı üyeleri, Gençlik Kolları ve mahalle temsilcileri katıldı.
Fatih Arıkan - 16.05.2011
Ulaştırma Bakanı Soluk: Bunun Neresinde Sansür Var
Gaziantep'teki incelemelerinin ardından karayolu ile Kahramanmaraş'a gelen Bakan Mehmet Habip Soluk, Vali Şükrü Kocatepe'yi makamında ziyaret etti. TBMM Başkanvekili Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Fatih Arıkan'ın da katıldığı ziyarette konuşan Bakan Soluk, Acil Eylem Planı'ndaki 15 bin kilometrelik hedefin tamamlanması için 1399 kilometre kaldığını bildirdi.
Fatih Arıkan - 15.05.2011
Ak Partililerin Türkoğlu İlçesi Ziyareti
TBMM Başkanvekili ve AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Fatih Arıkan Türkoğlu'nu ziyaret etti.
Fatih Arıkan - 13.05.2011
İlköğretim Okulunda Muhtaç Öğrenciler Yararına Kermes
Çağlayancerit ilçesinde, fakir öğrenciler yararına kermes düzenlendi. Fatih İlköğretim Okulunda düzenlenen kermeste, öğretmenler ve veliler evlerinde yaptıkları çeşitli yiyecekleri öğretmenevi bahçesinde satışa sundu. Kermesten elde edilecek gelirle muhtaç öğrencilere, giysi ve kırtasiye yardımı yapılacak. Kermesin açılışına, Kaymakam Ercan Öter, Belediye Başkanı Mehmet Yıldızlı, AK Parti İlçe Başkanı Veli Çetinkaya, Kadın Kolları Başkanı Zahide Bulur ve davetliler katıldı. Seçim çalışmaları kapsamında ilçede bulunan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Fatih Arıkan ile milletvekili adayı Yıldırım Ramazanoğlu ve beraberindeki heyet de kermesi ziyaret etti.
Fatih Arıkan - 12.04.2011
Kahramanmaraş'ta 'fişçi Vekil' Aday Olamadı
Kahramanmaraş'ta aday listelerinde AK Parti ile muhalefetteki MHP'de liste sürprizleri yaşandı. AK Parti'li mevcut 4 milletvekili ile MHP'li 1 milletvekili yeni listede kendilerine yer bulamadı. CHP'li mevcut 1 milletvekili ise yeniden liste başına gelmeyi başardı. Kahramanmaraş'ın meclisteki 8 sandalyesinden 6'sı AK Parti'de bulunurken, 2 sandalyeyi ise MHP ile CHP paylaşıyor. Mevcut AK Partili vekillerden Veysi Kaynak, Fatih Arıkan, Avni Doğan ve Dr.
Fatih Arıkan - 12.02.2011
Kahramanmaraş - Protokole Fanlı Isıtıcı
Trabzon Bulvarı'ndaki kurtuluş törenine, Devlet Bakanı Faruk Çelik, Vali Şükrü Kocatepe, Garnizon Komutanı Albay Sadık Yıldız, Belediye Başkanı AK Partili Mustafa Poyraz, TBMM Başkan Vekili Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş Milletvekilleri AK Parti'li Cafer Tatlıbal, Fatih Arıkan ve Veysi Kaynak, MHP'li Mehmet Akif Paksoy, CHP'li Durdu Özbolat ve çok sayıda kişi katıldı.
Fatih Arıkan - 04.02.2011
"Torba" Vekillerin Tansiyonunu Çıkardı, Küfürler Havada Uçuştu
AKP Bursa Milletvekili Mehmet Ocakden: Darbe mi yaptıracaksın? AKP Kahramanmaraş Milletvekili Fatih Arıkan: Beş ay sonra.
Fatih Arıkan - 22.01.2011
AK Parti Seçim İşleri Eğitim Toplantısı
Toplantıya, TBMM Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Cafer Tatlıbal, Avni Doğan ve Fatih Arıkan ve partililer katıldı.
Fatih Arıkan - 22.01.2011
İş Adamlarından Eğitime Destek
Toplantıya, TBMM Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, AK Parti milletvekilleri Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Cafer Tatlıbal, Avni Doğan ve Fatih Arıkan ile Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Mehmet Balduk katıldı.
Fatih Arıkan - 07.01.2011
"Hapishanede İnternet"
28 Ocak 2009'da Diyarbakır D Tipi Cezaevi incelemesinde alt komisyon üyesi olan AKP Kahramanmaraş Milletvekili Fatih Arıkan da, hapishanelerde internetin kullanılmasına izin verilmediğini ve kullanılsa bile bazı erişimlerin yasaklandığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fatih Arıkan Haberleri | Fatih Arıkan Kimdir - Haberler - Fatih Arıkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Arıkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Sivas Belediyespor, Teknik Direktör Özer Karadaş'la sözleşme uzattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 06:16:18. #1.15#

title