Faik Kaptan Haberleri

Faik Kaptan haber, Faik Kaptan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faik Kaptan - 06.06.2020
"Cahit Zarifoğlu Öğrenci Sempozyumu" düzenlendi
Cahit Zarifoğlu Haftası etkinlikleri kapsamında lisenin sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanan etkinliğe, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun yanı sıra eski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, İstanbul Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Faik Kaptan ve Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına da konuk oldu.
Faik Kaptan - 12.06.2019
Ali Ülker:"Çocuklarımız dengeli beslenerek sağlıklı büyüyecek"
Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, okul ziyaretleri kapsamında bu kez İstanbul'da Yemekte Denge Eğitim Projesi'nin uygulandığı Küçükyalı E.C.A Elginkan İlkokulu'nu İstanbul Maltepe İlçe Millî Eğitim Müdürü Faik Kaptan ile birlikte Okul Müdürü Süreyya Yapalıal'ın ev sahipliğinde ziyaret etti.
Faik Kaptan - 11.06.2019
"Çocuklarımız dengeli beslenerek sağlıklı büyüyecek"
Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan ve Okul Müdürü Süreyya Yapalıal'ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, öğrencilerle beslenme ve sağlıklı yaşam üzerine sohbet eden Ülker, 4.
Faik Kaptan - 04.04.2019
Üniversiteler ile MEB İş Birliği: Hedef En Az 10 Atölye
Maltepe Üniversitesi'nin ev sahipliği yaptığı 'Üniversiteler Açısından 2023 Eğitim Vizyonu' oturumuna, Maltepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Betül Çotuksöken, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa, Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İrfan Erdoğan, Maltepe Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Niyazi Karasar, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı, Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı katılım sağladı.
Faik Kaptan - 12.10.2018
Yalova'da İki Duvar Arasına Sıkışan Yavru Kediler Kurtarıldı
Merkez Süleymanbey Mahallesi Arabacılar Sokak'taki Faik Kaptan İşhanı'nın zemin katındaki boş bir iş yerine giren 5 yavru kedi, iki duvar arasına sıkıştı.
Faik Kaptan - 08.06.2018
Öğrenciler Pet Şişe ve Plastik Borularla Tekne Yaptı
"Turkoplas" adı verilen tekneyi suya indirmek üzere Maltepe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan ile okul müdürü Şahmettin Balahorlı, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri Maltepe Sahili Orhangazi Parkı içerisinde bir araya geldi.
Faik Kaptan - 30.05.2018
Ana Sınıfı Öğrencileri Filografi ile Tanıştı
Konuşmanın ardından açılışa katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan ve emeği geçenlere çeşitli hediyeler takdim edildi.
Faik Kaptan - 12.02.2018
Maltepe Kitap Fuarı Açıldı
Maltepe sahili etkinlik alanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleşen açılışa, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Osman Boyraz ve Hulusi Şentürk ile Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Maltepe İlçe Milli Eğitim müdürü Faik Kaptan, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Faik Kaptan - 04.02.2018
Maltepe'de Okul Güvenliği Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Maltepe Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, ilçe kaymakamı Meftun Dallı başkanlığında gerçekleşen toplantıya Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan, Maltepe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amiri Yasemin Arslanpay, Maltepe Belediyesi Zabıta Müdürü Ahmet İmamoğlu, muhtarlar, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ve okul servisleri sorumluları katıldı.
Faik Kaptan - 25.12.2017
Dezavantajlı Öğrencilere Zeka Oyunları ve Bilim Uygulamaları Eğitimi
İMÜ güney yerleşkesinde gerçekleştirilen, Bilim ve Zeka Projesi'nin kapanış programına İMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Çiçekler, İMÜ Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emine Can, İSTKA Genel Sekreteri Özgül Özkan, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan ve proje kapsamındaki okulların öğretmen ve müdürleri ile eğitim alan öğrenciler ve velilerin katıldığı bildirildi.
Faik Kaptan - 23.11.2017
Emektar Öğretmenler "Öğretmenler Günü'nde Buluştu
Maltepe'de 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kahvaltı programı düzenlendi. Kahvaltıya, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın yanı sıra, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan, ilçedeki okul müdürleri, emekli öğretmenler ve yeni kuşak genç öğretmenler katıldı.
Faik Kaptan - 17.11.2017
Büyük Aile" Projesi
Dünyada gelişen bilgi ve iletişim teknolojilerinin eğitimi de yeniden tasarladığını belirten Elmas, şunları kaydetti: "Öğrencinin okul öncesinden son kademeye kadar hangi bilgiye, beceriye ve yetkinliklere evrensel olarak sahip olması gerektiği bellidir. Bugün artık dünyada eğitim böyle dizayn ediliyor. Her kademede öğrencinin ne öğreneceği, ne yapacağı açıklandı. Dolayısıyla eğitim sistemleri buna göre hızla dönüştürülüyor. Biz de üniversite olarak dünyadaki bu gelişmeleri yakından izleyip çalışmalarımızı buna göre yapıyoruz. Üniversitemiz iki kere ödül aldı. Türkiye'de bölümü en çok akredite olan üniversiteyiz. Biz üniversite olarak dünyadaki gelişmelerin farkındayız. Ama aslında bunun farkında olması gerekenler eğitime yön verenler. Devlet kurumlarımızın farkında olması lazım. Sınavlar ortaya çıktığında da biz bunu gördük." Ziyarette, Türkiye Üstün Zekalılar ve Dahiler Eğitim Vakfı (TÜZDEV) yönetim kurulu üyeleri, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan, Kocaeli Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Sami Demirci ile İstanbul, Kayseri, Bolu, Konya ve Düzce illerinden olmak üzere çeşitli özel okul kurucu ve müdürlerinden oluşan bir heyet yer aldı.
Faik Kaptan - 06.10.2017
General Kenan Evren Kışlası'nda Ant İçme Töreni Yapıldı
Törene İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgeneral Mehmet Salih Akay, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan, Maltepe Belediye Başkanvekili Jale Yağcı, gaziler ve erlerin aileleri katıldı.
Faik Kaptan - 13.09.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, tören sırasında Atatürk Havalimanı'nda 40 yıla yakın gazetecilik yapan Faik Kaptan'ın, Doğan Haber Ajansı'ndan emekli olduğunu öğrenerek kendisini kürsüde konuşmaya çağırdı.
Faik Kaptan - 13.09.2017
Gazeteci Kaptan İçin THY'de Emeklilik Töreni Yapıldı
Atatürk Havalimanı'nda 40 yıldır gazetecilik yapan Faik Kaptan'ın emekli olması dolayısıyla Türk Hava Yolları (THY) Uçuş Eğitim Merkezinde kutlama töreni yapıldı.
Faik Kaptan - 13.09.2017
Dha İstanbul - (Ek Bilgiyle  Yeniden) - THY'nin Yerli Simulatör Cihazı Hizmete Girdi
emekli olduğunu öğrendiğini belirterek, kendisini kürsüye davet etti. Faik Kaptan konuşmasında  " İlk simulatör cihazını Singapur Hava Yolları tesislerinde gördüm.
Faik Kaptan - 07.09.2017
Yıldız Güreş Milli Takımı Yurda Döndü
Dünya şampiyonu Muhammed Furkan Dursun: "Altın kemeri takıp şampiyonluk kürsüsünde İstiklal Marşımızı çaldırmak ve bayrağımızı göndere çektirmek benim için büyük gurur ve mutluluk oldu"Yunanistan'ın Atina kentinde düzenlenen Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonası'na katılan ve bir altın...
Faik Kaptan - 06.09.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
Görüntü Dökümü: -------------------- güvenlik kamerasından olay anı Otomobilin görüntüsü Devrilen direğin görüntüsü Trafikten görüntüler  ================== KANADA'YA YOLLANACAK OKEY TAKIMI VE AHŞAP KALEMLİKLERİN İÇİNDE AFYON SAKIZI  Çağatay KENARLI, İstanbul DHA  İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kargoyla yurtdışına uyuşturucu madde yollanacağı bilgisi üzerine çalışma başlattı. Polis ekipleri, Başakşehir'de bulunan bir kargo şirketine 29 Ağustos'ta operasyon düzenledi. Polis ekipleri, Kanada'ya yollanmak üzere paketlenmiş 2 koli içinde bulunan ahşap kalemliklerin ve ahşap okey takımları içerisine zulalanmış toplam 3 kilo kilo 814 gram afyon sakızı ele geçirdi. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kargoyu teslim eden şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.    UYUŞTURUCU MADDELERİN BULUNMASI POLİS KAMERASINDA Polis ekiplerinin kolileri açarak ahşap kalemlik ve okey takımları içerisine zulalanmış uyuşturucu maddeleri bulması polis kameraları tarafından görüntülendi.    Görüntü Dökümü -------- -Polislerin kargo paketlerini bulması -Kargo paketlerinin açılması -Paketlerden çıkan kalemlik ve okey takımları  -Polis ekiplerinin uyuşturucu maddeleri bulması  -Genel ve detay görüntüler ================== UÇAĞIN KARŞISINA YİNE DRONE ÇIKTI PİLOT : SİYAH VE SARI RENKLİ... MALUMATINIZ OLSUN BAYAĞI BÜYÜK "  Murat ÇAKIR - Faik KAPTAN, İstanbulDHA Atatürk Havalimanı'na iniş yapan uçağın pilotu, drone ( insansız hava aracı ) ile karşılaşınca durumu Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrolörüne bildirdi.
Faik Kaptan - 06.09.2017
İlk Hacı Kafilesi Yurda Döndü
Faik KAPTAN-Murat ÇAKIR / İstanbul, DHA Hac vazifesini yerine getirmek için kutsal topraklarda bulunan ilk hacı kafilesi yurda döndü.
Faik Kaptan - 06.09.2017
Dha İstanbul - Uçağın Karşısına Yine Drone Çıktı
PİLOT : SİYAH VE SARI RENKLİ... MALUMATINIZ OLSUN BAYAĞI BÜYÜK " Murat ÇAKIR - Faik KAPTAN, İstanbulDHAAtatürk Havalimanı'na iniş yapan uçağın pilotu, drone ( insansız hava aracı ) ile karşılaşınca durumu Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrolörüne bildirdi.
Faik Kaptan - 06.09.2017
Dha İstanbul - İlk Hacı Kafilesi Yurda Döndü
Faik KAPTAN-Murat ÇAKIR / İstanbul, DHA Hac vazifesini yerine getirmek için kutsal topraklarda bulunan ilk hacı kafilesi yurda döndü.
Faik Kaptan - 05.09.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
ÜST DÜZEYDE ÖNLEM Bu arada törenin yapıldığı sırada polis de adliyede geniş güvenik önlemi aldı. Adliyenin birçok noktasına özel harekat timleri ve sivil polislerin konuşlandırıldığı görüldü.  Görüntü Dökümü: ------------------------- -Açılış törenine katılanlar -İrfan Fidan'ın konuşması -Alınan güvenlik önlemleri -Genel ve detaylar 05.09.2017 - 11.55 Haber Kodu : 170905040 //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 5- BAYRAMIN SON GÜNÜ SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDA REKOR   Faik KAPTAN/İSTANBUL,  Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı tatillerinin birleştirilip 10 gün yapılması sonrası Sabiha Gökçen Havalimanı bayramın son günü olan Pazartesi günü 110 bin 273 yolcu ve 695 uçuşla yeni bir rekor kırıldı.
Faik Kaptan - 01.09.2017
THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı, Personelle Bayramlaştı
Haber-Kamera: Faik KAPTAN-Hüseyin ASLIYÜCE İstanbul DHA Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı bayram nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda görev yapan çalışanların bayramını kutladı.
Faik Kaptan - 01.09.2017
Dha İstanbul- THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı, Personelle Bayramlaştı
Haber-Kamera: Faik KAPTAN-Hüseyin ASLIYÜCE İstanbul DHA Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı bayram nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda görev yapan çalışanların bayramını kutladı.
Faik Kaptan - 31.08.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
Kalkışı sırasında lastiğinin patladığını anlayan uçuş ekibi kuleye haber vererek olayı bildirdi. Ancak geri dönmeyen pilot İstanbul seferine devam etti.  Kanat altındaki hasarın yakıtın bulunduğu bölmeye geçmemesinin büyük bir şans olduğunu belirten yetkililer normal olarak uçağın geri dönerek Taşkent Havalimanına inmesi gerektiğini söylediler Haber-Kamera: Faik KAPTAN-Murat ÇAKIR / İSTANBUL DHA Özbekistan'ın başkenti Taşkent'ten İstanbul'a saat 04.
Faik Kaptan - 31.08.2017
Özbek Uçağından İstanbul'a Tehlikeli İniş
Kalkışı sırasında lastiğinin patladığını anlayan uçuş ekibi kuleye haber vererek olayı bildirdi. Ancak geri dönmeyen pilot İstanbul seferine devam etti.  Kanat altındaki hasarın yakıtın bulunduğu bölmeye geçmemesinin büyük bir şans olduğunu belirten yetkililer normal olarak uçağın geri dönerek Taşkent Havalimanına inmesi gerektiğini söylediler Haber-Kamera: Faik KAPTAN-Murat ÇAKIR / İSTANBUL DHA Özbekistan'ın başkenti Taşkent'ten İstanbul'a saat 04.
Faik Kaptan - 25.08.2017
THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı'dan THY Çalışanlarına Bayram Müjdesi
*THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker AycıVatandaşlarımızdan havalimanlarına en az üç saat önceden gelmelerini rica ediyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Faik Kaptan Haberleri | Faik Kaptan Kimdir - Haberler - Faik Kaptan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faik Kaptan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Yardımcısı Bilgili, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Demirli ve Genel Müdür Yılmaz İs
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 01:10:32. #1.15#

title