Fahriye Evcen-Burak Özçivit'in oğulları Karan ilk kez görüntülendi

Fahriye Evcen-Burak Özçivit'in oğulları Karan ilk kez görüntülendi

Burak Özçivit-Fahriye Evcen çiftinin 4 ay önce dünyaya gelen oğulları Karan ilk kez görüntülendi.

Fahriye Evcen-Burak Özçivit'in oğulları Karan ilk kez görüntülendi

2017 yılında sade bir törenle evlenmelerinin ardından Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, tatillerini Bodrum'da geçirmeye devam ediyor. Ünlü çiftin oğulları Karan dün ilk kez objektiflere takıldı.

ÜZERİNE TİTRİYORLAR

İlk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan çift, Nisan ayında kucaklarına aldıkları oğulları Karan'ın üzerine titriyor. Öyle ki çiçeği burnunda anne Fahriye Evcen, doğum kilolarından kurtulmak için bile oğlundan ayrı kalmak istememiş evinin bir odasını spor salonuna çevirmişti.

KARAN BEBEK İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Yaz tatiliniz Bodrum Turgutreis'te geçirmeyi tercih eden çift, oğulları ile güneşin ve havuzun keyfini çıkardılar.Öte yandan özellikle hayranları tarafından oldukça merak edilen Karan bebek ilk kez görüntülendi. İkili, havuzda olduğu sırada Karan bebek, bakıcısının kucağından Habertürk objektiflerine takıldı.

İşte Karan bebek;

Fahriye Evcen-Burak Özçivit'in oğulları Karan ilk kez görüntülendi
YORUMLAR (19)

 • FİRDEVSHANIMTAKIMI:
  tüylerini almış geri çıkmış(paranız var pulunuz var bi zaahmet lazere gitte göz zevkimiz bozulmasın)
 • MAKARAKUKARAKAKARAKİKİRİ:
  ya çocuğu nerden çektiniz. . . . öyle bahçemde fotoğraf çeken birini görsem babası olurum
 • DEREN:
  bildiğin çocuk işte . . . millet 10 tane doğuruyor. bu abartı nedir anlamıyorum. bence herkes kendini takip etsin kendi çocuğunu takip etsin milletten kime ne nasıl bir anlayış anlayamıyorum. . . milletin işi gücü yok sanırım . . .
 • DR:
  Sorun burda başlıyor dünya da uzaylı çocuğu olur haber değeri var dersin dünya da kaç milyar çocuk var git çocuk fotusu gerek ise çek bu tipler magasin üstüne geldiği zaman kendilerini bir şey sanır sonuç da çocuk yanı nadir nesli tükenen bir şey değil
 • ESKİ TURİZMCİ DEVRİM:
  evliliğe bak pozlara bak hele. dansa bak. . kadın kamera kesiyor, adam çekildiği için karizma poz derdinde. .
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.