Esra Kartal Haberleri

Esra Kartal haber, Esra Kartal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Esra Kartal - 01.10.2021
FOÇA'DA 'KÜLTÜREL MİRAS VE TURİZM BİRLİKTELİĞİ' EĞİTİMİ - 1 Ekim 2021
Foça Belediyesinden Arkeolog Ertan Aksoy, eğitim programına katılan uzmanlar için 'Foça Tarihi ve Turizmi' konulu sunumu yaparken Foça Turizmciler, Yatırımcılar ve Esnaflar Derneğinden Esra Kartal '4 Mevsim Foça' isimli projeyi anlattı.
Esra Kartal - 02.03.2021
İstilacı aslan balığı sofralardaki yerini almaya başladı
Derneğin, "Küresel Çevre Fonu Küçük Destek Programı" kapsamında Ege Üniversitesi desteğiyle yürüttüğü "Lezzetli İstilacılar Projesi"ne ilişkin AA muhabirine bilgi veren Proje Koordinatörü Esra Kartal, Süveyş Kanalı'nın 1869 yılında açılmasıyla dünya deniz ticaretinin yanı sıra Kızıldeniz ile Akdeniz'in birbirinden çok farklı olan ekosistemlerinin de birleştiğine dikkat çekti.
Esra Kartal - 26.11.2020
4. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi
6 panelin gerçekleştirileceği zirvenin ilk gününde, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Esra Kartal Soysal moderatörlüğünde düzenlenen "Dijital Çağda İnsan Olmak Ne Anlama Geliyor" başlıklı panelde, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe Tarihi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.
Esra Kartal - 30.03.2019
Mersinli Kadın Balıkçılar: 'Denizde Biz Varız!'
Akdeniz Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Esra Kartal da "Biyoçeşitlilik ve Balıkçılık" başlıklı sunumunda sürdürülebilir balıkçılık, kadın, kültür ve biyoçeşitlilik konularının birbirleri ile organik ve döngüsel bir bağ içinde olduğuna dikkat çekti.
Esra Kartal - 25.05.2017
Foça'da Balıkçılığın Geleceği Tartışıldı
Moderatörlüğünü Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Adnan Tokaç'ın yaptığı ilk oturumda Prof. Dr. Zafer Tosunoğlu, Prof. Dr. Celalettin Aydın, Prof. Dr. Ali Kara; Prof. Dr. Tuncay Kınacıgil'in moderatörlüğündeki ikinci oturumda ise Doç. Dr. Ali Ulaş, Doç. Dr. İlker Aydın ve Foça Özel Çevre Koruma (ÖÇK) Bölgesi sorumlularından Esra Kartal konuşmacı olarak yer aldı.
Esra Kartal - 23.03.2016
Ege'de Kadın Balıkçılar Azalıyor
Toplantıya, proje koordinatörü ve Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Huriye Göncüoğlu, Proje yürütücüsü Esra Kartal, Proje Asistanı Melike Ayan ve Doğa Eğitmeni Hilal Çakır katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Esra Kartal Haberleri | Esra Kartal Kimdir - Haberler - Esra Kartal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Esra Kartal kimdir, hayatı ve biyografisi. FOÇA'DA 'KÜLTÜREL MİRAS VE TURİZM BİRLİKTELİĞİ' EĞİTİMİ - 1 Ekim 2021.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.10.2021 23:27:28. #1.16#

title