Esra Aslan Haberleri

Esra Aslan haber, Esra Aslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Esra Aslan - 05.03.2021
Snob Magazin Dergisi dördüncü sayısıyla yayında
Maya Ajans'ın Genel Müdürü Esra Yılmaz Abdullahoğulları önderliğindeki Snob Magazin Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmenliğini Arif Hür,& ; Genel Yayın Koordinatörlüğünü Esra Aslan, Görsel tasarım ve grafiğini Demet Kansak Potur yapıyor.
Esra Aslan - 31.08.2018
Kuzeni İle Anasınıfının Duvarlarını Boyadı!
Eylül 2017'de Aksaray Çağlayan İlkokulu'na Okul Müdürü olarak görevlendirilen Esra ASLAN, kuzeni Ahmet ASLAN ile birlikte Şubat tatilinde, anasınıfında oluşan kötü koku nedeniyle yıpranan duvar kâğıtlarını temizleyerek duvarları beyaz renge boyamıştır.
Esra Aslan - 05.06.2016
Nasıl Bir İzmir İstemiyoruz" Fotoğraf Yarışması
İzmir'in çok güzel bir kent olduğunu anlatan Hotar, yarışma için bu kadar çok malzemeyi bulmuş olmanın ise hüzün verici olduğunu ifade etti. Hotar, şöyle devam etti: "Acaba 'Nasıl İzmir İstiyoruz?' diye yarışma açsaydık bu kadar bol malzeme bulabilir miydik? Bu karşılaştırmayı yapınca İzmirli, İzmir'i çok seven biri olarak inanın içim sızladı. İzmir bu görüntüleri hak etmiyor. Bunların hiçbiri çözülemeyecek, henüz keşfedilmemiş, başka illerde örneği olmayan konular ve görüntüler değil. Hepsinin en kısa sürede çözülebilecek alternatifi var. Biz AK Parti hükümetleri olarak, İzmirli bir Başbakana da sahip olarak artık tüm yetkililere bir kez daha çağrıda buluyoruz. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa biz size yardıma hazırız. Eğer nasıl yapılacağını bilmiyorsanız öğretmeye de hazırız. Eğer yapılmış örnekleri gözünüzle görmek istiyorsanız hemen size AK Partili belediyelerin olduğu diğer illere tur ziyaret düzenleyip orada gösterebiliriz. Bunlardan hangisini istiyorsanız biz buradayız, hazırız. Yeter ki İzmir'imizi bu görüntülerden en kısa sürede hep birlikte kurtaralım. Bu bizim İzmir halkına da bir borcumuz." Yerel yöneticilerin çok ciddi oylar alarak seçildiğini aktaran Hotar, şunları kaydetti: "Bizler de AK Parti olarak 1 milyona yakın oy alarak seçildik. Bizim bu oyların karşılığında halkımıza borcumuz var. Sorumluluğumuz var. Sorumluluk sahipleri sorumluluklarının gereğini yapmıyorlarsa bunu hatırlatmakla da yükümlüsünüz. Bu sergi, bu hatırlatmaya en güzel aracı olacak çünkü herhangi bir Afrika ülkesinden, uzayın henüz keşfedilmemiş bir gezegeninden değil bu görüntüler. Hemen yanı başımızda bizlerin yaşadığı yerlerden. Onun için hep birilikte 'İzmir'i böyle görmek istemiyoruz' diyoruz." Konuşmasının ardından protokol üyeleri ile yarışmanın birincisi Esra Aslan, ikincisi Ayşegül Erdoğan ve üçüncüsü Zuhal Kılınç'a ödüllerini takdim eden Hotar, sergiyi de gezdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Esra Aslan Haberleri | Esra Aslan Kimdir - Haberler - Esra Aslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Esra Aslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Funda Arar Snob Magazin Dergisinin yedinci sayısına kapak oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 04:00:38. #1.16#

title