Eski Eşine Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Kaan Tangöze'nin İfadesi Şaşırttı - Haberler
Haberi Paylaş

Eski Eşine Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Kaan Tangöze'nin İfadesi Şaşırttı

Haberler.com - Güncel

Seçkin Piriler boşandığı eşi Kaan Tangöze'den dayak yediğini iddia ederek önceki gün polise başvurmuştu. Dün akşam ifadesi alınmak üzere karakola çağrılan Tangöze'nin söyledikleri herkesi şaşırttı.

Seçkin Piriler önceki gün karakola giderek eski eşi Kaan Tangöze'den kendisini darp ettiği gerekçesiyle şikayetçi olmuştu. Bu şikayet üzerine Kaan Tangöze dün akşam gözaltına alındı. İfadesine başvurulan şarkıcı yapılan işlemlerin ardından serbest bırakıldı. Tangöze'nin ifadesinde anlattıkları ise herkesi şaşırttı.

Karakol çıkışında magazin muhabirleriyle karşılaşan Tangöze önce sorulara yanıt vermek istemedi fakat gelen yoğun sorular üzerine şu açıklamalarda bulundu: "Ben şiddet yapmadım, ben şiddet gördüm. Şikayette bulundum zaten. Hepsi çıkacak ortaya. Çocuklarım için her şeyi yapıyorum, tüm bunlara katlanıyorum."

Eski Eşine Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Kaan Tangöze'nin İfadesi Şaşırttı

Seçkin Piriler ise, "Evliliğimiz boyunca bir çok kez şiddet gördüm. Kaan rock star olduğu için kariyeri lekelenmesin diye sustum." dedi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Tangöze'nin avukatı Özlem Hatice Bakırcı, Seçkin Piriler'in çocuklarına şiddet uyguladığının ortaya çıkması adına karakola gittiklerini ve konuyu Aile Bakanlığı'na şikayet edeceklerini söylerken evde yaşananların güvenlik kameraları tarafından kayıt altına alındığını ve Tangöze'nin herhangi bir şiddet eyleminde bulunmadığını söyledi.

Bakırcı: "Seçkin Hanımın çocuklarına uyguladığı şiddetin ortaya çıkmasını istiyoruz, Kaan Bey kucağında çocukla Seçkin Hanım'a nasıl şiddet uygulayabilir? Kaan Bey bu konuda herhangi bir rahatsızlık duysa evdeki kamera kayıtlarının silinmemesi adına güvenlik şirketine ihtar çekmezdi" şeklinde konuştu.

Eski Eşine Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Kaan Tangöze'nin İfadesi Şaşırttı

Geçtiğimiz günlerde Kıvılcım Ural ile birlikte yemeğe giden Tangöze, yanına Seçkin Piriler'den olan iki çocuğunu da götürmüş ve gazeteciler tarafından görüntülenmişti. Kaan Tangöze'nin eşi Kıvılcım Ural'ın üstündeki davayı geri çekme teklifine olumsuz yanıt veren Piriler'in, Tangöze tarafından çocukları önünde şiddet gördüğü iddia edildi. Yaşanan tüm olaylardan sonra soluğu karakolda alan manken, çocuklarının babasından şiddet gördüğü iddiası ile şikayetçi oldu ve darp raporu aldı.

Eski Eşine Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Kaan Tangöze'nin İfadesi Şaşırttı

Haberler.com - Güncel

Seçkin Piriler, Bora Füzesi, Magazin, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

ghghg:

moda oldu boşanıp sonra şiddet gördüm demekte ne kadar yapmacık.

Uygur:

Beter olun..."HAK" olanı görmeyince bir birinizi yersiniz boyle

PELİN:

Sen de mi Seçkin Piriler? Artık intikam ruhu taşıyan her kadın erkeği şiddet uygulamakla suçluyor. Moda oldu, ne yazık. ''Şiddet uygulama'' kavramı böylece ayaklar altına düşüyor.

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title