Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar

Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar

14.11.2019 11:08 | Son Güncelleme: 14.11.2019 11:58

Bir ucu boynuna, diğer ucu da cinsel organına bağlanmış iple araziye bırakılan eşeği, Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi sorumlusu veteriner hekim Fevzi Uzun kurtardı.

Antalya'da, bir ucu boynuna, diğer ucu da cinsel organına bağlanmış iple araziye bırakılan eşeği, veteriner hekim Fevzi Uzun kurtardı. Sahipsiz hayvanları beslediği sırada eşeğin durumunu fark eden Uzun, ipi kesip hayvanı kontrol ettikten sonra araziye yeniden bıraktı.

TESADÜFEN KARŞILAŞTI

Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi sorumlusu veteriner hekim Fevzi Uzun, dün mesai sonrası evinin bulunduğu Beycik Mahallesi'nde her akşam yaptığı gibi sahipsiz hayvanları beslemeye çıktı. Saat 19.00 sıralarında Uzun'un yanına bir eşek yaklaştı.

GÖRDÜĞÜ MANZARA DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Hayvanın bir anda ürkerek uzaklaştığını gören Fevzi Uzun, yanına yaklaştığında durumu fark etti. Fevzi Uzun, eşeğin boynuna bağlı ipin diğer ucunun ise hayvanın cinsel organına sıkı biçimde bağlandığını gördü. Otomobilindeki çakıyla ipleri kesen veteriner hekim Fevzi Uzun, hayvanı yaşadığı acı durumdan kurtararak, besledikten sonra serbest bıraktı.

CEP TELEFONU KAMERASIYLA KAYDETTİ

Eşeğe yapılan eziyeti cep telefonu kamerasıyla kaydeden Uzun'un sosyal medyada paylaştığı görüntüler, izleyenlerden büyük tepki aldı.

Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar
Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (41)
ARZU: Yapani bulup aynisini yapcan!! Bak bakalim noluo
KÖKSAL AKIN: Bütün kalbimle Allah sizin belanızı versin, bunu yapanın sülalesindeki diğerleri bunu ailede ne pislik olduğunu zaten bilir ve buna zamanında müdahale etmezse bunlar olur o yüzden tümünüzün geleceği bağlansın, başınız beladan çıkmasın, , , bu güzel canlılara bunları yapanlarla bizler nasıl aynı hayayı soluruz
NEREDE YASALAR VE CEZALAR: Bu Türkiyede ilk yapılan zalimlik ve sapıklık değil. Bol bol ağır ceza yasalarıçıkartma sözü veren yetkililer ve siyasetçilerde sorumludurlar. En sapık vijdansız ve ahlâksız tecavücüer Türkiyededir. Bu suçluları cinsel yönden tamamen pasifleştirip tamamen hale getirmek lazımdır.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title