Erzin Belediyespor Haberleri

Erzin Belediyespor haber, Erzin Belediyespor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erzin Belediyespor - 15.09.2020
Menemenspor Samed Ali'yle anlaştı
Geçen sezonun devre arasında Menemenspor'a kiralık olarak gelen 26 yaşındaki golcünün hafta sonuna kadar resmi sözleşmeye imza atıp takıma katılacağı vurgulandı. Menemenspor'a ilk olarak 2017-2018 sezonunda Erzin Belediyespor'dan gelen deneyimli forvet ilk yılında 36 maçta 25 gol attı.
Erzin Belediyespor - 03.08.2019
Menemenspor'da Samed Ali transferi olmadı
Sezon biter bitmez 25 yaşındaki golcüyü yuvaya döndürebilmek için sürekli görüşmeler yapan sarı-lacivertliler, oyuncunun kulübü Göztepe'yi ikna edemedi. Samed transferinde istediği sonucu çıkaramayan Menemenspor, alternatif isimlere yönelerek dün İstanbulsporlu oyuncu Halil İbrahim Sönmez'i kadrosuna kattı.  İzmir ekibine 2017-2018 sezonunda 2. Lig'deyken Erzin Belediyespor'dan transfer olan Samed ilk yılında 34 lig maçında 25 gol atarak krallık tacını taktı.
Erzin Belediyespor - 23.07.2019
Somaspor'dan dört imza daha
Manisa temsilcisi daha önce dış transferde Erzurumspor'dan sol kanat Muammer, Ofspor'dan ön libero Ahmet ve sol bek Muhsin, Altındağspor'dan stoper Melih, Erzin Belediyespor'dan kaleci Ömer'i kadrosuna katmış, iç transferde de Üzeyir ve Onur'la anlaşmıştı.
Erzin Belediyespor - 17.07.2019
Erzin Belediyespor "Erzinspor" oldu
Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Erzin Belediyespor'un adı "Erzinspor" olarak değiştirildi.
Erzin Belediyespor - 10.07.2019
TFF 3. Lig'de gruplar belirlendi
Ligde birinci, ikinci ve üçüncü grupta yer alacak takımlar şöyle: 1. Grup: 24Erzincanspor, 68 Aksaray Belediyespor, Artvin Hopaspor, Çankaya, Çatalcaspor, Düzcespor, Erzin Belediyespor, Karbel Karaköprü Belediyespor, Kızılcabölükspor, Manisaspor, Serik Belediyespor, Silivrispor, Sultanbeyli Belediyespor, Şile Yıldızspor, Tire 1922, Tokatspor, Yeni Orduspor, Yomraspor 2.
Erzin Belediyespor - 03.05.2019
Tff 3. Lig'de Normal Sezon Yarın Tamamlanacak
Bu grupta Körfezspor'un ardından lige veda edecek ikinci ekip yarın ortaya çıkacak. Büyükçekmece Tepecikspor ve Gebzespor'un 34'er, Silivrispor'un da 36 puanının olduğu grupta, bu 3 ekibin üzerinde 37'şer puana sahip Erzin Belediyespor, Erbaaspor ve Kozan Belediyespor yer alıyor.
Erzin Belediyespor - 02.05.2019
Nazilli Belediyespor'da Yavuz Sabır İstedi
TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta geçen hafta evinde Erzin Belediyespor'u konuk ettiği maçta 2-0 öne geçip son anlarda penaltı kaçırdığı maçta 2-2 berabere kalıp şampiyonluğu Hekimoğlu Trabzon'a kaptıran Nazilli Belediyespor'da teknik direktör Ahmet Yavuz, taraftardan sabır ve destek istedi.
Erzin Belediyespor - 28.04.2019
Nazilli Belediyespor - Erzin Belediyespor: 2-2
STAT: Nazilli İlçeHAKEMLER: Adnan Deniz Kayatepe (xx), Turhan Akbaş (xx), Mert Baykal (xx)NAZİLLİ BELEDİYESPOR: Zekeriya (x) - Polat (x), Görkem (x), Mazlum (xx), Mert Er (x), Buğra (xxx) (Dk. 74 Mert Çapar x) Sercan (x) (Dk. 62 Burak xx), Sergen (x), Yasin (xx), Onur (xx), Aykut (xx), (Dk.
Erzin Belediyespor - 28.04.2019
Futbol: Tff 3. Lig
Ligde 3 grupta yapılan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Gebzespor-Ergene Velimeşespor: 2-1 Silivrispor-Erbaaspor: 2-1 Karbel Karaköprü Belediyespor-Şile Yıldızspor: 1-0 Nevşehir Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon: 0-1 Tire 1922-Batman Petrolspor: 6-2 Kozan Belediyespor-Yomraspor: 3-1 Artvin Hopaspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-3 Nazilli Belediyespor-Erzin Belediyespor: 2-2 2.
Erzin Belediyespor - 21.04.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edildi.
Erzin Belediyespor - 07.04.2019
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 30. hafta maçlarının ardından gruplarda liderler değişmedi.
Erzin Belediyespor - 03.04.2019
Futbol: Tff 3. Lig Görünüm
TFF 3. Lig'de 29. hafta maçlarının tamamlandığı 1. Grup ve 3. Grup'ta liderler değişmedi.
Erzin Belediyespor - 03.04.2019
Futbol: Tff 3. Lig
Gruplarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Artvin Hopaspor-Şile Yıldızspor: 2-1 Körfezspor-Batman Petrolspor: 0-2 Erzin Belediyespor-Yomraspor: 3-0 Karbel Karaköprü Belediyespor-Silivrispor: 0-4 Nevşehir Belediyespor-Gebzespor: 1-1 Nazilli Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon: 1-1 Tire 1922-Ergene Velimeşespor: 3-0 Kozan Belediyespor-Erbaaspor: 1-2 2.
Erzin Belediyespor - 22.03.2019
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu iki ligde haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 15.00 Etimesgut Belediyespor-Tokatspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 24 Mart Pazar: 14.30 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (Şanlıurfa GAP) 14.30 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 BAK Spor-Menemen Belediyespor (Ankara OSTİM) 15.00 Pendikspor-Fatih Karagümrük (Pendik) 15.00 Bandırmaspor Baltok-Konya Anadolu Selçukspor (Bandırma 17 Eylül) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.00 Kırklarelispor-Tuzlaspor (Kırklareli Atatürk) Beyaz Grup Yarın: 15.00 Eyüpspor-Amed Sportif Faaliyetler (Esenler) 15.00 Ankara Demirspor-Sakaryaspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Bayrampaşa-Keçiörengücü (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Gümüşhanespor (Sancaktepe 15 Temmuz) 24 Mart Pazar: 15.00 İnegölspor-Manisaspor (İnegöl İlçe) 15.00 Yılport Samsunspor-Niğde Anadolu (Samsun Yeni 19 Mayıs) 15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Hacettepe (Bodrum İlçe) 15.00 Kastamonuspor 1966-Sarıyer (Gazi) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Körfezspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Yomraspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Yomra İlçe) 24 Mart Pazar: 14.30 Batman Petrolspor-Erzin Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 15.
Erzin Belediyespor - 19.03.2019
Hekimoğlu Trabzon, Özen ile Yollarını Ayırdı
Kulüpten yapılan açıklamada, yönetim kurulunun yaptığı olağan toplantısında teknik direktör Ahmet Özen ile yolları ayırma kararı aldığı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi: "Yönetim kurulu olarak yaptığımız geniş durum değerlendirmesi sonrasında A Takım Teknik Direktörümüz Ahmet Özen yola devam etmeme kararı almıştır. Sayın Özen'e kulübümüze yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında sağlık, mutluluk ve başarı dileriz." Hekimoğlu Trabzon, hafta sonu Erzin Belediyespor ile deplasmanda 1-1 berabere kalmıştı.
Erzin Belediyespor - 17.03.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 27. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Erzin Belediyespor - 10.03.2019
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 26. hafta maçları sona erdi.
Erzin Belediyespor - 06.03.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 25. hafta maçları sona erdi.
Erzin Belediyespor - 01.03.2019
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.30 Antalyaspor-MKE Ankaragücü (Antalya) Yarın: 16.00 Bursaspor-Demir Grup Sivasspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Ülker) 3 Mart Pazar: 13.30 Atiker Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye) 16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir (Yeni Malatya) 19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray (Erzurum Kazım Karabekir) 4 Mart Pazartesi: 20.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 20.00 Akhisarspor-Aytemiz Alanyaspor (Spor Toto Akhisar) Spor Toto 1. Lig Bugün: 19.00 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) Yarın: 13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Abalı Denizlispor (Şanlıurfa GAP) 16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Yeni Eskişehir) 16.00 Osmanlıspor-Gazişehir Gaziantep (Osmanlı) 3 Mart Pazar: 13.30 Altınordu-Hatayspor (Bornova) 13.30 Ümraniyespor-Kardemir Karabükspor (Ümraniye Belediyesi) 16.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 19.00 Afjet Afyonspor-Gençlerbirliği (Zafer) 4 Mart Pazartesi: 19.00 Altay-Balıkesirspor Baltok (İzmir Atatürk) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 14.00 Kahramanmaraşspor-Menemen Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 14.00 Sivas Belediyespor-Tokatspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14.30 Pendikspor-Tarsus İdmanyurdu (Pendik) 14.30 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Karaelmas Kemal Köksal) 14.30 Etimesgut Belediyespor-Şanlıurfaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.30 Fethiyespor-Tuzlaspor (Fethiye İlçe) 14.30 Kırklarelispor-Fatih Karagümrük (Kırklareli Atatürk) 14.30 BAK Spor-Konya Anadolu Selçukspor (Ankara OSTİM) 14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bandırmaspor Baltok (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Beyaz Grup Bugün: 14.30 Eyüpspor-Hacettepe (Esenler) Yarın: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sakaryaspor (Diyarbakır) 14.00 Gümüşhanespor-Manisaspor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Sancaktepe Belediyespor-UTAŞ Uşakspor (Sancaktepe 15 Temmuz) 14.30 Kastamonuspor 1966-Niğde Anadolu (Gazi) 14.30 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor) 14.30 İnegölspor-Keçiörengücü (İnegöl İlçe) 14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bayrampaşa (Bodrum İlçe) TFF 3. Lig 1. Grup Bugün: 15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Artvin Hopaspor (Faruk Çelik) Yarın: 14.30 Şile Yıldızspor-Yomraspor (Şile) 14.30 Erbaaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Erbaa İlçe) 14.30 Ergene Velimeşespor-Erzin Belediyespor (Ergene Velimeşe) 14.
Erzin Belediyespor - 26.02.2019
Trabzonspor, Kupaya Veda Etti
Kırmızı-beyazlı ekip, TFF 3. Lig takımları Erzin Belediyespor'u 3.
Erzin Belediyespor - 25.02.2019
Ümraniyespor, Kupada Trabzonspor'u Konuk Edecek
Kırmızı-beyazlı ekip, TFF 3. Lig takımları Erzin Belediyespor'u 3.
Erzin Belediyespor - 24.02.2019
Futbol: Tff 3. Lig
Ligde 3 grupta bugün yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Yomraspor-Erbaaspor: 1-1 Batman Petrolspor-Şile Yıldızspor: 0-1 Artvin Hopaspor-Nevşehir Belediyespor: 0-0 Erzin Belediyespor-Gebzespor: 0-0 Nazilli Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 2-2 Körfezspor-Silivrispor: 1-0 Kozan Belediyespor-Tire 1922: 1-1 2.
Erzin Belediyespor - 17.02.2019
Futbol: Tff 3. Lig
Ligde bugün oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle: 1. Grup Karbel Karaköprü Belediyespor-Körfezspor: 5-0 Nevşehir Belediyespor-Nazilli Belediyespor: 1-2 Erbaaspor-Batman Petrolspor: 3-1 Ergene Velimeşespor-Yomraspor: 2-0 Gebzespor-Büyükçekmece Tepecikspor: 0-1 Silivrispor-Erzin Belediyespor: 1-1 2.
Erzin Belediyespor - 10.02.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 21. hafta sona erdi.
Erzin Belediyespor - 08.02.2019
Karaköprü Belediyespor' da Hedef Galibiyet
Karbel Karaköprü Belediyespor, Erzin Belediyespor deplasmanından mutlak galibiyetle dönmeyi hedefliyor.
Erzin Belediyespor - 08.02.2019
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.30 İstikbal Mobilya Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) Yarın: 16.00 Medipol Başakşehir-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 16.00 Çaykur Rizespor-Antalyaspor (Çaykur Didi) 19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Park) 10 Şubat Pazar: 13.30 Atiker Konyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Konya Büyükşehir Belediye) 16.00 Göztepe-Aytemiz Alanyaspor (Bornova) 19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom) 11 Şubat Pazartesi: 20.00 MKE Ankaragücü-Kasımpaşa (Eryaman) 20.00 Demir Grup Sivasspor-Akhisarspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Eryaman) 10 Şubat Pazar: 13.30 Balıkesirspor Baltok-Tetiş Yapı Elazığspor (Balıkesir Atatürk) 13.30 Boluspor-Afjet Afyonspor (Bolu Atatürk) 16.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 16.00 Adanaspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk) 11 Şubat Pazartesi: 19.00 Gazişehir Gaziantep-Hatayspor (Gaziantep) 19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 Pendikspor-BAK Spor (Pendik) 10 Şubat Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP) 13.30 Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor (Atatürk Olimpiyat) 13.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 Tarsus İdmanyurdu-Menemen Belediyespor (Tarsus İlçe) 13.30 Bandırmaspor Baltok-Kırklarelispor (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Sivas Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Fethiyespor (Darıca İlçe) 13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Keçiörengücü-Sancaktepe Belediyespor (Ankara Aktepe) 13.30 Sarıyer-Gümüşhanespor (Yusuf Ziya Öniş) 10 Şubat Pazar: 13.30 Hacettepe-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara OSTİM) 13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gaziantepspor (Bodrum İlçe) 13.30 Yılport Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.30 UTAŞ Uşakspor-Sakaryaspor (Uşak 1 Eylül) 13.30 Niğde Anadolu-Manisaspor (Niğde 5 Şubat) 13.30 Bayrampaşa-Ankara Demirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.30 Kastamonuspor 1966-İnegölspor (Gazi) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Erbaaspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Şenol Güneş) 10 Şubat Pazar: 13.00 Batman Petrolspor-Ergene Velimeşespor (Batman Yeni Şehir) 13.00 Artvin Hopaspor-Kozan Belediyespor (Hopa İlçe) 13.00 Erzin Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 13.
Erzin Belediyespor - 04.02.2019
Nevşehir Belediyespor Evinde Kaybetmiyor
TFF 3.Lig 1.Grupta mücadele eden Nevşehir Belediyespor grupta 40 puan ile ikinci sırada yer alırken liglerin başlamasıyla birlikte kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı 10 maçta mağlubiyet yüzü görmedi. Gazi Stadyumunda oynanan maçlarda Nevşehir Belediyespor, 6 galibiyet 4 beraberlik elde ederken bu maçlar sonrasında 22 puan toplamayı başardı. Nevşehir Belediyespor kendi saha ve seyircisi önünde Tepecikspor'u 4-2, Körfez Spor Kulübünü 4-0, Silivrispor'u 3-0, Velimeşespor'u 1-0, Şile Yıldızelispor'u 3-1 ve Erzin Belediyespor'u 1-0 mağlup ederken Hopaspor ile 2-2, Tire 1922 ile 3-3, Batman Petrolspor ile 1-1 ve Yomraspor ile de 1-1 berabere kaldı.
Erzin Belediyespor - 03.02.2019
Nevşehir Belediyespor: 1 Erzin Belediyespor: 0
TFF 3.Lig 1.Grup müsabakasında Nevşehir Belediyespor, Erzin Belediyespor'u 1-0 mağlup etti.
Erzin Belediyespor - 03.02.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 20. hafta maçları sona erdi.
Erzin Belediyespor - 27.01.2019
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de tamamlanan 19. hafta maçlarının ardından 3 grupta da liderler değişmedi.
Erzin Belediyespor - 27.01.2019
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 19. hafta maçları sona erdi.
Erzin Belediyespor - 20.01.2019
Futbol: Tff 3. Lig
Ligde bugün yapılan ikinci yarının ilk hafta maçlarında alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Karbel Karaköprü Belediyespor-Batman Belediyespor: 2-2 Artvin Hopaspor-Körfezspor: 2-1 Ergene Velimeşespor-Erbaaspor: 1-3 Gebzespor-Şile Yıldızspor: 3-1 Nevşehir Belediyespor-Yomraspor: 1-1 Tire 1922-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-0 Kozan Belediyespor-Erzin Belediyespor: 0-0 2.
Erzin Belediyespor - 16.01.2019
Fenerbahçe'nin Rakibi Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig'de ilk devreyi averajla 4. sırada tamamlayan Ümraniyespor ise kupada sırasıyla Erzin Belediyespor, Anagold 24Erzincanspor ve 1461 Trabzon'u eleyerek son 16 turuna geldi.
Erzin Belediyespor - 16.12.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de oynanan 17. hafta müsabakalarıyla sezonun ilk yarısı tamamlandı.
Erzin Belediyespor - 14.12.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.30 Göztepe-Bursaspor (Bornova) Yarın: 13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi) 13.30 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül) 16.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye) 19.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 16 Aralık Pazar: 13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Yeni Malatya) 16.00 Kayserispor-Akhisarspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park) 17 Aralık Pazartesi: 20.00 Fenerbahçe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Ülker) Spor Toto 1. Lig Bugün: 19.00 İstanbulspor-Ümraniyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) Yarın: 13.30 Afjet Afyonspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Zafer) 13.30 Gençlerbirliği-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir) 16.00 Balıkesirspor Baltok-Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk) 16.00 Kardemir Karabükspor-Denizlispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16 Aralık Pazar: 13.30 Giresunspor-Hatayspor (Giresun Atatürk) 13.30 Altay-Osmanlıspor (İzmir Atatürk) 16.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk) 16.00 Adanaspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Tarsus İdmanyurdu (Darıca İlçe) 13.30 Tuzlaspor-Şanlıurfaspor (Tuzla Belediye) 16 Aralık Pazar: 13.00 Sivas Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 13.00 Kahramanmaraşspor-Pendikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 13.30 Menemen Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Menemen İlçe) 13.30 Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor (Kırklareli Atatürk) 13.30 Fethiyespor-Bandırmaspor Baltok (Fethiye İlçe) 13.30 Tokatspor-Fatih Karagümrük (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Etimesgut Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Eyüpspor-Gaziantepspor (Esenler) 13.30 Sancaktepe Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Sancaktepe 15 Temmuz) 13.30 Manisaspor-Keçiörengücü (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.30 Ankara Demirspor-İnegölspor (TCDD Ankara Demirspor) 16 Aralık Pazar: 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Bayrampaşa (Diyarbakır) 13.00 Gümüşhanespor-Kastamonuspor 1966 (Gümüşhane Yenişehir) 13.30 UTAŞ Uşakspor-Sarıyer (Uşak 1 Eylül) 13.30 Hacettepe-Niğde Anadolu (Ankara OSTİM) 19.00 Sakaryaspor-Yılport Samsunspor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 Nazilli Belediyespor-Körfezspor (Nazilli İlçe) 16 Aralık Pazar: 13.00 Artvin Hopaspor-Erzin Belediyespor (Hopa İlçe) 13.
Erzin Belediyespor - 09.12.2018
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 16. hafta maçları tamamlandı.
Erzin Belediyespor - 09.12.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 16. hafta maçları sona erdi.
Erzin Belediyespor - 01.12.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 15. hafta, gruplarda oynanan 7 maçla başladı.
Erzin Belediyespor - 25.11.2018
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 14. hafta mücadelesi tamamlandı.
Erzin Belediyespor - 18.11.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de 13. hafta müsabakaları sona erdi.
Erzin Belediyespor - 16.11.2018
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu iki ligde haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Bandırmaspor Baltok (Darıca İlçe) 13.30 Tuzlaspor-Etimesgut Belediyespor (Tuzla Belediye) 18 Kasım Pazar: 13.00 Sivas Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 13.00 Kahramanmaraşspor-Kırklarelispor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 13.30 Fethiyespor-BUGSAŞ Spor (Fethiye İlçe) 13.30 Tokatspor-Pendikspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 Tarsus İdmanyurdu-Konya Anadolu Selçukspor (Tarsus İlçe) 13.30 Menemen Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Menemen İlçe) 13.30 Fatih Karagümrük-Şanlıurfaspor (Atatürk Olimpiyat) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Manisaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Manisa 19 Mayıs) 18 Kasım Pazar: 13.00 Gümüşhanespor-Ankara Demirspor (Gümüşhane Yenişehir) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-İnegölspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13.30 UTAŞ Uşakspor-Kastamonuspor 1966 (Uşak 1 Eylül) 13.30 Niğde Anadolu-Keçiörengücü (Niğde 5 Şubat) 13.30 Sarıyer-Yılport Samsunspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor (Sancaktepe 15 Temmuz) 13.30 Hacettepe-Bayrampaşa (Ankara OSTİM) 13.30 Sakaryaspor-Gaziantepspor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 Körfezspor-Yomraspor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 13.30 Tire 1922-Erbaaspor (Tayfur Çiçek) 18 Kasım Pazar: 13.00 Erzin Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 13.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erzin Belediyespor Haberleri | Erzin Belediyespor Haber - Haberler - Erzin Belediyespor haberleri, son dakika erzin belediyespor haber ve gelişmeleri burada. Menemenspor Samed Ali'yle anlaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 07:51:36. #1.15#

title