Ertuğrul Gülsever Haberleri

Ertuğrul Gülsever haber, Ertuğrul Gülsever son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ertuğrul Gülsever - 17.04.2019
İbb'de Devir Teslim Hazırlığı
CHP'nin eski İBB Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever yapılan hazırlık çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.
Ertuğrul Gülsever - 11.03.2019
İbb Meclisi Son Toplantısını Gerçekleştirdi
Ardından AK Parti İBB Grup Başkanvekili Ömer Lütfü Arı ile CHP İBB Grup Başkanvekil Ertuğrul Gülsever de birer konuşma yaparak helallik istediler.
Ertuğrul Gülsever - 12.09.2018
Martı Projesi Devam Etmektedir"
Yeter, şöyle devam etti: "Zemin altına inmeyelim, çalışmayalım. Dolayısıyla oradaki istasyon yapılarını yüzeyde tutalım, gemilerin yanaşacağı iskeleleri bitirelim anlamındaki çalışmamızın revizyonun temel noktası, söz konusu yerin tarihi açıdan böyle bir risk taşıması ve projenin süresini tarihi bilinmeyecek bir şekilde uzatmasından kaynaklanmaktadır. Proje devam etmektedir. Projenin sadece yüzey altında kalan kısımları açıkladığım gerekçelerden dolayı süresini belirsiz bir zamana kadar öteleyeceği için yüzey ile ilgili kısımları değiştirilmiştir." Açıklamanın ardından CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever söz alarak, Martı Projesiyle İBB ve devletin zarara uğratıldığını savundu.
Ertuğrul Gülsever - 30.07.2018
Kaftancıoğlu Sütlüce'de Çöken Binanın Sakinleri ile Görüştü
Enver ALAS - İSTANBUL,DHA - CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Sekreteri Akif Burak Atlar ve CHP Kent Suçları Komisyonu üyeleriyle birlikte Sütlüce'de...
Ertuğrul Gülsever - 30.07.2018
Kaftancıoğlu Sütlüce'de Çöken Binanın Sakinleri ile Görüştü
Haber-Kamera: Enver ALAS - İSTANBUL,DHACHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Sekreteri Akif Burak Atlar ve CHP Kent Suçları Komisyonu üyeleriyle...
Ertuğrul Gülsever - 15.05.2018
Görüntülü) Gümüşdağ'dan İbb Meclisi'nde 'Şampiyonluk' Yorumu
"BEŞİKTAŞ BİTİRDİ İŞİ" Daha sonra CHP İBB Meclisi Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'e dönen Gümüşdağ, "Ertuğrul Bey'e sorarsanız Beşiktaş diyor, ama Beşiktaş bitirdi işi" sözleri meclisin gergin havasını yumuşattı.
Ertuğrul Gülsever - 15.05.2018
Gümüşdağ'dan İbb Meclisi'nde 'Şampiyonluk' Yorumu
"BEŞİKTAŞ BİTİRDİ İŞİ" Daha sonra CHP İBB Meclisi Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'e dönen Gümüşdağ, "Ertuğrul Bey'e sorarsanız Beşiktaş diyor, ama Beşiktaş bitirdi işi" sözleri meclisin gergin havasını yumuşattı.
Ertuğrul Gülsever - 14.05.2018
CHP'li Meclis Üyesi Nadir Ataman, İSKİ Afişini Parçaladı
CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, toplantıda söz alarak İSKİ'nin tanıtım afişlerinin belediyedeki duvarlara asılmasına tepki gösterdi.
Ertuğrul Gülsever - 14.05.2018
İbb Meclisi'nden Ortak Filistin Deklarasyonu
Bu amaçla AK Parti Grup Başkan Vekili Ömer Lütfi Arı ve CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'in imzalarıyla ortak bir Filistin deklarasyonu hazırlandı.
Ertuğrul Gülsever - 14.04.2018
Vatan Caddesi'ndeki Arsa, "Yeşil Alan" Kalacak
Arsanın imar plan değişikliğine CHP Meclis üyeleri karşı çıktı. CHP adına açıklama yapan Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, Vatan Caddesi'ndeki arsanın imar planının daha önceki meclis toplantılarında tartışmalara yol açtığını söyledi.
Ertuğrul Gülsever - 12.03.2018
Filistin'e Destek Ziyareti Başarıyla Sonuçlandı"
"168 arkadaşımızla yapmış olduğumuz bu Kudüs ziyaretinden, gerçekten çok güzel anılarla döndük." diyen Başalan, şunları kaydetti: "Özellikle bu ziyarete katılan bütün arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Avedis Kevork Hilkat Beye teşekkür ediyorum. O gün bizim arkadaşlarımızla birlikte Mescid-i Aksa'da cuma namazı kıldı. Kelime-i şahadet getirdi. Sonra da kendi dini esaslarına göre hacı oldu. Avedis beyi tebrik ediyorum." Belediyelerin, sivil toplum kuruluşlarının ve hükümetin yaptığı yardımlar ve sundukları destekler hakkında bilgi edindiklerini, ilgili kuruluşlarla görüşme yaparak neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını ifade eden Temel Başalan, sözlerini şöyle tamamladı: "Bunu özellikle belirtmek istiyorum: Kudüs'e yapılan ziyaret turistik amaçlı değildir. Ciddi istişareler yaptık. Bundan sonra Kudüs'e yapılacak yardımların devamı noktasında nelerin yapılması gerektiğini görüştük. Bunların takibi açısından da bu ziyaretin önemli olduğunu düşünüyorum." Başalan'dan sonra söz alan CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, üyeler Seyit Ali Aydoğmuş ve Ercan Erdem de Kudüs'e yapılan ziyaretin verimli geçtiğini belirterek, bunun gerçekleşmesinde katkısı olanlara teşekkür etti.
Ertuğrul Gülsever - 02.03.2018
İbb Meclis Üyeleri Dayanışma İçin Filistin'de
İBB'den yapılan açıklamaya göre, İBB Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Temel Başalan, AK Parti Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Turunç, İBB Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'in başkanlığındaki üyelerin ziyareti, Mescidi Aksa'da kılınan sabah namazıyla başladı.
Ertuğrul Gülsever - 02.03.2018
İbb Meclisi Filistin'e Destek İçin Kudüs'te
İBB Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Temel Başalan, İBB Meclisi AK Parti Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Turunç, İBB Meclisi CHP Gurup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'in başkanlığındaki İBB Meclis Üyeleri'nin ziyareti Mescidi Aksa'da kılınan sabah namazı ile başladı.
Ertuğrul Gülsever - 02.03.2018
İbb Heyeti Filistin'e Destek İçin Kudüs'te
 İBB Meclisi'nde oy birliğiyle kabul edilen rapor kapsamında, mecliste temsil edilen AK Parti, CHP ve MHP'li 160 İBB Meclisi Üyesi 3 ayrı grup olarak Şubat ve Mart aylarında Kudüs'ü ziyaret ediyor. İBB Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Temel Başalan, İBB Meclisi AK Parti Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Turunç, İBB Meclisi CHP Gurup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'in başkanlığındaki ikinci grup İBB Meclis Üyeleri'nin ziyareti sabah namazında Mescidi Aksa'da kılınan sabah namazı ile başladı.
Ertuğrul Gülsever - 21.02.2018
İbb Önünde "Maçka Parkı" Eylemi
Haber-Kamera: Enver ALAS-Cansel KİRAZ / İSTANBUL DHA Bazı sivil toplum örgütleri ile Beşiktaş ve Şişli sakinlerinden oluşan 'Maçka Parkı Hepimizin İnisiyatifi'ne bağlı bir grup, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'nin Saraçhane'deki binası önünde eylem yaptı. İBB tarafından Dolmabahçe - Levazım Tüneli kapsamında Maçka Parkı'nda başlattığı çalışmaların protesto edildiği eyleme, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile CHP'nin İBB Meclis üyeleri de destek verdi. İBB'nin başkanlık binası önünde saat 13.00' sıralarında toplanan yaklaşık 100 kişilik grup, 'İstanbul'un altını oymayın Maçka Parkı'na dokunmayın', 'Sen Maçka Parkı'nı yok edersen biz de belediyeyi parka çeviririz' yazılı pankart açtı. Eyleme aralarında Canan Kaftancıoğlu ile CHP'nin İBB Meclis Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever'in de olduğu CHP'li belediye meclis üyeleri de katıldı.
Ertuğrul Gülsever - 21.02.2018
İbb Önünde "Maçka Parkı" Eylemi
Haber-Kamera: Enver ALAS-Cansel KİRAZ / İSTANBUL DHA Bazı sivil toplum örgütleri ile Beşiktaş ve Şişli sakinlerinden oluşan 'Maçka Parkı Hepimizin İnisiyatifi'ne bağlı bir grup, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'nin Saraçhane'deki binası önünde eylem yaptı. İBB tarafından Dolmabahçe - Levazım Tüneli kapsamında  Maçka Parkı'nda başlattığı çalışmaların protesto edildiği eyleme, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile CHP'nin İBB Meclis üyeleri de destek verdi.    İBB'nin başkanlık binası önünde saat 13.00' sıralarında toplanan yaklaşık 100 kişilik grup, 'İstanbul'un altını oymayın Maçka Parkı'na dokunmayın', 'Sen Maçka Parkı'nı yok edersen biz de belediyeyi parka çeviririz' yazılı pankart açtı. Eyleme aralarında Canan Kaftancıoğlu ile CHP'nin İBB Meclis Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever'in de olduğu CHP'li belediye meclis üyeleri de katıldı.
Ertuğrul Gülsever - 21.02.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
Görüntü Dökümü ------------ -Polis ekiplerinden görüntü -Yabancı uyruklu kişilerin gözaltına alınması -Şüphelilerin gözaltı otobüsüne bindirilmesi -Gözaltına alınan kaçakların açıklamaları  -Gözaltı otobüslerin dolunca gitmesi -Evrakları tamam olan yabancı uyruklular -Genel ve detaylar ========================= 2-TARLABAŞI'NDA UYUŞTURUCU OPERASYONU Haber-Kamera: Zeki GÜNAL-İSTANBUL DHA İstanbul narkotik polisi Beyoğlu Tarlabaşı'nda bazı adreslere uyuşturucu baskını yaptı.  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Beyoğlu Tarlabaşı'nda bazı adreslere uyuşturucu baskını düzenledi. Özel harekat polislerinin de katıldığı operasyonda çok sayıda evde arama yapıldı. Bir polis helikopteri de havadan denetim yaptı. Dedektör köpeklerinin de katıldığı aramalar sırasında üzerlerinde uyuşturucu madde bulunan 4 kişi ile aranması bulunan 2 kişi gözaltına alındı.  Görüntü Dökümü: -Polis helikopteri -Özel harekat polisleri -Narkotik polisleri -Gözaltına alınanlar -Ele geçirilen uyuşturucu madde -Detaylar 21.02.2018 - 15.51  Haber Kodu : 180221136 ==================================== 3- İBB ÖNÜNDE "MAÇKA PARKI" EYLEMİ   Haber-Kamera: Enver ALAS-Cansel KİRAZ / İSTANBUL DHA Bazı sivil toplum örgütleri ile Beşiktaş ve Şişli sakinlerinden oluşan 'Maçka Parkı Hepimizin İnisiyatifi'ne bağlı bir grup, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'nin Saraçhane'deki binası önünde eylem yaptı. İBB tarafından Dolmabahçe - Levazım Tüneli kapsamında  Maçka Parkı'nda başlattığı çalışmaların protesto edildiği eyleme, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile CHP'nin İBB Meclis üyeleri de destek verdi.    İBB'nin başkanlık binası önünde saat 13.00' sıralarında toplanan yaklaşık 100 kişilik grup, 'İstanbul'un altını oymayın Maçka Parkı'na dokunmayın', 'Sen Maçka Parkı'nı yok edersen biz de belediyeyi parka çeviririz' yazılı pankart açtı. Eyleme aralarında Canan Kaftancıoğlu ile CHP'nin İBB Meclis Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever'in de olduğu CHP'li belediye meclis üyeleri de katıldı.
Ertuğrul Gülsever - 21.02.2018
İbb Önünde "Maçka Parkı" Protestosu
CHP İBB Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever ise meclisten geçen Dolmabahçe-Levazım Tüneli'nin planlarıyla ilgili şunları söyledi: "Yaptığımız başvurular sonucunda ilk planı yargı iptal etti.
Ertuğrul Gülsever - 21.02.2018
İbb Önünde "Maçka Parkı" Eylemi...
BAZI sivil toplum örgütleri ile Beşiktaş ve Şişli sakinlerinden oluşan 'Maçka Parkı Hepimizin İnisiyatifi'ne bağlı bir grup, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'nin Saraçhane'deki binası önünde eylem yaptı. İBB tarafından Dolmabahçe - Levazım Tüneli kapsamında  Maçka Parkı'nda başlattığı çalışmaların protesto edildiği eyleme, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile CHP'nin İBB Meclis üyeleri de destek verdi.    İBB'nin başkanlık binası önünde saat 13.00' sıralarında toplanan yaklaşık 100 kişilik grup, 'İstanbul'un altını oymayın Maçka Parkı'na dokunmayın', 'Sen Maçka Parkı'nı yok edersen biz de belediyeyi parka çeviririz' yazılı pankart açtı. Eyleme aralarında Canan Kaftancıoğlu ile CHP'nin İBB Meclis Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever'in de olduğu CHP'li belediye meclis üyeleri de katıldı.
Ertuğrul Gülsever - 12.02.2018
Afrin Şehitleri İçin Saygı Duruşu ve Dua
CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever de Zeytin Dalı Harekatı'nda askerlerin canları pahasına kahramanca mücadele ettiğini dile getirerek, "Vatan uğruna şehit olan kardeşlerimizin ruhlarının şad olmasını ve mekanlarının cennet olmasını diliyoruz.
Ertuğrul Gülsever - 09.01.2018
Dha İstanbul Bülteni - 1
-Trafik lambaları -Genel ve Detaylar  08.01.2018 - 22.09 Haber Kodu : 180108210 =================================== 5-- FATİH'TE İŞ HANINDA YANGIN Yangında çok sayıda iş yerinde maddi hasar meydana geldi.  Haber- Kamera : Alper KORKMAZ /  İSTANBUL  DHA Fatih'te çok sayıda iş yerinin bulunduğu ve tekstil ürünlerinin satıldığı bir handa yangın çıktı.  İtfaiye ekiplerince kısa sürede kontrol altına alınan yangında çok sayıda iş yerinde maddi hasar meydana geldi.  Yangın sabah saatlerinde Mollaferani Mahallesi'nde bulunan ve tekstil ürünlerinin satıldığı bir iş hanında meydana geldi.  Edinilen bilgiye göre. handa görevli güvenlik görevlileri henüz bilinmeyen bir nedenle başlayan yangını farketti. Durum hemen itfaiye ekiplerine haber verildi.  Alanın geniş olması nedeniyle 5 ilçeden itfaiye ekipleri ihbarın geldiği ve çok sayıda iş yerinin bulunduğu hana hareket etti. Hatalı parklar ve dar sokaklar itfaiye ekiplerinin yangına ulaşmasını zorlaştırdı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kısa sürede kontrol altına aldı. Yangında can kaybı yaşanmazken çok sayıda iş yerinde maddi zarar meydana geldi.  Görüntü dökümü: --------------- -İtfaiye ekiplerinin olay yerine gidişi -Ekiplerin hatalı parktan dolayı ilerleyemeyişi -İtfaiye ekiplerinin çalışmaları -Vatandaş ile röportaj -Sokaktan ve handan görüntü -Diğer detaylar 09.01.2018 - 07.49 Haber Kodu : 180109006 ================================ 6- İBB MECLİSİNDE BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ PROTESTOSU Haber - Kamera: Özgür Deniz KAYA / İSTANBUL İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nin bugünkü oturumunda, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın görevden alınması protesto edildi. CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'in, "Bundan sonra bazı şeyleri mecliste söylemenin hiçbir anlamı kalmadı.
Ertuğrul Gülsever - 08.01.2018
İbb Meclisinde Beşiktaş Belediyesi Protestosu
İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nin bugünkü oturumunda, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın görevden alınması protesto edildi. CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'in, "Bundan sonra bazı şeyleri mecliste söylemenin hiçbir anlamı kalmadı.
Ertuğrul Gülsever - 08.01.2018
İbb Meclisinde Beşiktaş Belediyesi Protestosu
İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nin bugünkü oturumunda, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın görevden alınması protesto edildi. CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'in, "Bundan sonra bazı şeyleri mecliste söylemenin hiçbir anlamı kalmadı.
Ertuğrul Gülsever - 08.01.2018
İbb Meclisinde Beşiktaş Belediyesi Protestosu
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nin bugünkü oturumunda, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın görevden alınması protesto edildi. CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever'in, "Bundan sonra bazı şeyleri mecliste söylemenin hiçbir anlamı kalmadı.
Ertuğrul Gülsever - 08.01.2018
CHP'li Üyelerinden, "Beşiktaş" Protestosu
Toplantıda konuşan CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, İçişleri Bakanlığı'nın aldığı "uzaklaştırma kararını" eleştirdi.
Ertuğrul Gülsever - 08.01.2018
İbb Önünde Nakliyeciler Sitesi Yıkımı Protestosu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB)'nin Saraçhane'deki binası önünde 13.00'te toplanan işçilere, CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, CHP İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever ve CHP'li belediye meclis üyeleri destek verdi.
Ertuğrul Gülsever - 08.01.2018
Dha İstanbul Bülteni - 5
İstanbul Büyük Şehir Belediyesi(İBB)'nin Saraçhane'deki binası önünde 13.00'te toplanan işçilere, CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, CHP İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever ve CHP'li belediye meclis üyeleri destek verdi.
Ertuğrul Gülsever - 08.01.2018
İbb Önünde Nakliyat İşçilerinin Eylemi
İstanbul Büyük Şehir Belediyesi(İBB)'nin Saraçhane'deki binası önünde 13.00'te toplanan işçilere, CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, CHP İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever ve CHP'li belediye meclis üyeleri destek verdi.
Ertuğrul Gülsever - 08.01.2018
İbb Önünde İşçi Eylemi
DHA İSTANBUL - İBB ÖNÜNDE İŞÇİ EYLEMİ Haber - Kamera Özgür Deniz KAYA İSTANBUL DHA DİSK'e bağlı Nakliyat-İş sendikası üyeleri, Zeytinburnu Ambarlar'da bulunan Nakliyeciler Sitesi'nin yıkımını protesto etmek için eylem yaptı. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi(İBB)'nin Saraçhane'deki binası önünde 13.00'te toplanan işçilere, CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, CHP İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever ve CHP'li belediye meclis üyeleri destek verdi.
Ertuğrul Gülsever - 08.01.2018
İbb Önünde İşçi Eylemi
İstanbul Büyük Şehir Belediyesi(İBB)'nin Saraçhane'deki binası önünde 13.00'te toplanan işçilere, CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, CHP İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever ve CHP'li belediye meclis üyeleri destek verdi.
Ertuğrul Gülsever - 08.01.2018
Nakliyat-İş Sendikası Üyelerinden "Yıkım" Protestosu
İBB CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever de Nakliyeciler Sitesi konusunun ilk günden itibaren takipçisi olduklarını belirtti.
Ertuğrul Gülsever - 11.12.2017
İbb Meclis Oturumunda "Ateşehir" Gerginliği
İstanbul Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, meclis oturumu öncesinde gündem dışı söz alarak kürsüye geldi.
Ertuğrul Gülsever - 11.12.2017
Dha İstanbul Bülteni - 5
CHP: BELEDİYELERİMİZDE PERSONELDEN ÇOK DENETMEN VAR Gündem dışı söz alan CHP İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever, "Seçimle iş başına gelen belediye başkanlarını görevden nasıl uzaklaştırırız diye uğraşıp duruyoruz.
Ertuğrul Gülsever - 11.12.2017
İbb'nin Aralık Ayı Oturumu CHP'li Üyelerin Protestosu ile Başladı
CHP: BELEDİYELERİMİZDE PERSONELDEN ÇOK DENETMEN VAR Gündem dışı söz alan CHP İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever, "Seçimle iş başına gelen belediye başkanlarını görevden nasıl uzaklaştırırız diye uğraşıp duruyoruz.
Ertuğrul Gülsever - 11.12.2017
İbb'nin Aralık Ayı Oturumu CHP'li Üyelerin Protestosu ile Başladı
CHP: BELEDİYELERİMİZDE PERSONELDEN ÇOK DENETMEN VAR Gündem dışı söz alan CHP İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever, "Seçimle iş başına gelen belediye başkanlarını görevden nasıl uzaklaştırırız diye uğraşıp duruyoruz.
Ertuğrul Gülsever - 11.12.2017
İbb'nin Aralık Ayı Oturumu CHP'li Üyelerin Protestosu ile Başladı
CHP: BELEDİYELERİMİZDE PERSONELDEN ÇOK DENETMEN VAR Gündem dışı söz alan CHP İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever, "Seçimle iş başına gelen belediye başkanlarını görevden nasıl uzaklaştırırız diye uğraşıp duruyoruz.
Ertuğrul Gülsever - 22.11.2017
Dha İstanbul Haber Takip Gündemi
Görütü Dökümü: ----------------- Kahraman'ın konuşması Aile fotoğrafı çekilmesi Kahraman'ın soru yanıtlaması Detaylar  21.11.2017 - 18.09 Haber Kodu : 171121177 ================================ 11- İBB MECLİS TOPLANTISI'NDA GERGİNLİK... CHP'Lİ ÜYELER TOPLANTIYI TERK ETTİ Haber-Kamera: Enver ALAS / İSTANBUL DHA İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 2018 yılı bütçe görüşmeleri toplantısında, bütçe üzerine CHP'li üye Hakkı Sağlam'ın yaptığı konuşma sırasında, AK Partili üyelerin sık sık müdahale ettiği ve konuşturmadığı gerekçesiyle CHP'li üyeler toplu olarak salonu terk etti.  İBB'nin 2018 yılı bütçe görüşmelerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın yaptığı konuşmada 2018 yılı bütçesi ve yapılacak projeler hakkında bilgi verdi. Dahasonra CHP adına bütçe konuşması yapmak üzere kürsüye Meclis Üyesi Hakkı Sağlam geldi.  Sağlam'ın konuşmasına zaman zaman AK Parti Meclis Üyeleri tepki gösterirken, CHP üyeler de alkışlarla destek verdi. Oturumu yöneten Meclis Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ'ın Sağlam'ı usule uygun şekilde konuşması, itiraz eden üyeleri ise müdahale etmemeleri hususunda uyardı. Sağlam, bütçeye yönelik eleştirilerini sıraladığı sırada,müdahalelerin devam ettiğini belirten CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, Sağlam'ın konuşturulmadığını savunarak CHP grubu toplu olarak oturumu terk edeceğini kaydetti.
Ertuğrul Gülsever - 22.11.2017
Dha İstanbul Bülteni - 1
Görütü Dökümü: ----------------- Kahraman'ın konuşması Aile fotoğrafı çekilmesi Kahraman'ın soru yanıtlaması Detaylar  21.11.2017 - 18.09 Haber Kodu : 171121177 ================================ 11- İBB MECLİS TOPLANTISI'NDA GERGİNLİK... CHP'Lİ ÜYELER TOPLANTIYI TERK ETTİ Haber-Kamera: Enver ALAS / İSTANBUL DHA İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 2018 yılı bütçe görüşmeleri toplantısında, bütçe üzerine CHP'li üye Hakkı Sağlam'ın yaptığı konuşma sırasında, AK Partili üyelerin sık sık müdahale ettiği ve konuşturmadığı gerekçesiyle CHP'li üyeler toplu olarak salonu terk etti.  İBB'nin 2018 yılı bütçe görüşmelerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın yaptığı konuşmada 2018 yılı bütçesi ve yapılacak projeler hakkında bilgi verdi. Dahasonra CHP adına bütçe konuşması yapmak üzere kürsüye Meclis Üyesi Hakkı Sağlam geldi.  Sağlam'ın konuşmasına zaman zaman AK Parti Meclis Üyeleri tepki gösterirken, CHP üyeler de alkışlarla destek verdi. Oturumu yöneten Meclis Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ'ın Sağlam'ı usule uygun şekilde konuşması, itiraz eden üyeleri ise müdahale etmemeleri hususunda uyardı. Sağlam, bütçeye yönelik eleştirilerini sıraladığı sırada,müdahalelerin devam ettiğini belirten CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, Sağlam'ın konuşturulmadığını savunarak CHP grubu toplu olarak oturumu terk edeceğini kaydetti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ertuğrul Gülsever Haberleri | Ertuğrul Gülsever Kimdir - Haberler - Ertuğrul Gülsever haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ertuğrul Gülsever kimdir, hayatı ve biyografisi. Memleket Partisi İstanbul İl Teşkilatından 20 kişi istifa etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 13:46:48. #1.13#

title