Erol Gül Haberleri

Erol Gül haber, Erol Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erol Gül - 09.04.2020
Bünyan Belediyesi esnaftan alışveriş yaparak ihtiyaç sahiplerini sevindiriyor
Bünyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Erol Gül, Belediye Başkanı Özkan Altun öncülüğünde belediye tarafından başlatılan kampanya ile hem yerel esnafın desteklediğini hem de ihtiyaç sahibi ailelerin temel ihtiyaçlarının karşılandığını belirtti.
Erol Gül - 19.03.2018
Grafikli - MHP Yenilendi
Eski MYK'dan 42 isim yok Bahçeli'nin yeni MYK'sında, eski MYK'daki Abbas Bozyel, Ahmet Bukan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Ahmet Selim Yurdakul, Başbuğ Pınarbaşı, Bülent Belen, Celal Taşdoğan, Elif Konca Akdeniz, Esin Gürel, Hamit Ayanoğlu, Hüseyin Akgül, İsmail Bozalioğlu, Mehmet Akif Paksoy, Mehmet Ali Tanrıverdi, Mehmet Günal, Mehmet Erdoğan, Mehmet Müftüoğlu, Mehmet Sami Uzun, Mehmet Şandır, Mesut Çelik, Muharrem Varlı, Mustafa Mit, Oktay Öztürk, Ruhi Ersoy, Saffet Sancaklı, Sultan Gündüz, Şefkat Çetin, Şeref Oruç, Uğur Bektaş, Vahit Doğan, Ahmet Savaş Çolak, Alper Gedik, Erol Gül, Fatih Budak, Turgay Baştuğ, Hikmet Nazlı, İbrahim Ünal, Adem Özbay, Hüseyin Kocabaş, Hasan Dağaslan, Osman Yüce ve Şükrü Doğan yer bulmadı.
Erol Gül - 18.03.2018
MHP'yi 2019 Seçimlerine Taşıyacak Yönetim Belirlendi
Daha önceki MYK'de yer alıp yeni listede bulunmayan 42 isim şöyle: "Abbas Bozyel, Ahmet Bukan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Ahmet Selim Yurdakul, Başbuğ Pınarbaşı, Bülent Belen, Celal Taşdoğan, Elif Konca Akdeniz, Esin Gürel, Hamit Ayanoğlu, Hüseyin Akgül, İsmail Bozalioğlu, Mehmet Akif Paksoy, Mehmet Ali Tanrıverdi, Mehmet Günal, Mehmet Erdoğan, Mehmet Müftüoğlu, Mehmet Sami Uzun, Mehmet Şandır, Mesut Çelik, Muharrem Varlı, Mustafa Mit, Oktay Öztürk, Ruhi Ersoy, Saffet Sancaklı, Sultan Gündüz, Şefkat Çetin, Şeref Oruç, Uğur Bektaş, Vahit Doğan, Ahmet Savaş Çolak, Alper Gedik, Erol Gül, Fatih Budak, Turgay Baştuğ, Hikmet Nazlı, İbrahim Ünal, Adem Özbay, Hüseyin Kocabaş, Hasan Dağaslan, Osman Yüce, Şükrü Doğan.
Erol Gül - 08.11.2017
Gelibolu'da 12 Kiloluk Levrek Tezgahı Süsledi
Dev levrek, balıkhane esnafı Erol Gül tarafından satın alındı.
Erol Gül - 17.03.2017
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz Açıklaması
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ve Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Erol Gül ile kente gelen Durmaz, partisinin il teşkilatını ziyaret etti.
Erol Gül - 03.12.2016
MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan Açıklaması
"Siyasi Gelişmelerle İlgili Bilgilendirme Toplantısı"na, Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Edip Semih Yalçın, İstanbul Milletvekilleri Ekmelettin İhsanoğlu, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, MYK Üyeleri Başbuğ Pınarbaşı, Erol Gül, İbrahim Ünal, Musa Küçük, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İstanbul İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, il yöneticileri, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Erol Gül - 02.10.2015
Halfeti'de PKK Operasyonuna 2 Tutuklama
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri dün sabah Yukarı Göklü ve Sırataşlar mahallelerinde savcılık kararıyla 4 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi ve aralarında DBP Halfeti İlçe Eş Başkanı Hasan Akan'ın da bulunduğu 4 kişiyi gözaltına aldı. Jandarmadaki sorgulamalarının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Hasan Akan ile Gökhan K. adli kontrol kararıyla serbest bırakılırken, Erol Gül ile Abdullah Boğa ise 'terör örgütü propagandası yapmak' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.
Erol Gül - 28.06.2015
Kayıp Oğlunu Arıyor
Neşat Gül, Silivri'de 5 gündür haber alamadığı 19 yaşındaki oğlu Erol Gül'ün bulunması için yardım istedi.
Erol Gül - 16.04.2015
İso, Kağıt, Kağıt Ürünleri ve Basım Sanayi Sektör Raporunu Açıkladı
Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği Genel Sekreteri Erol Gül de sektör yeniliklerinin geçmişe göre daha hızlı gerçekleştiğine değinerek, "Geçmişte gazete kağıdı, toprak testiler ya da oğlak derisinden peynir ambalajları vardı.
Erol Gül - 16.04.2015
İso, Kağıt ve Basım Sanayi Sektör Raporunu Açıkladı
Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Koyuncu da Türkiye'de vadelerin uzadığını ve bu durumun işletme sermayelerini sıfırın altına düşürdüğünü aktararak, şunları kaydetti: "Bir müteşebbisin elinde iki plastik biri cam olmak üzere üç top vardır. Plastik toplar düşerse fark etmez, çünkü kırılmaz ve oyun sürer. Plastik toplardan biri işletmenin karlılığıdır. İşletme iki yıl kar etmezse batmaz. Öbür plastik top da aktif büyüklüktür. Aktif büyüklük biraz küçülse şirket batmaz. Ama cam top düşerse oyun biter. Cam top nakit dengesidir. Vadelerin uzaması, nakit dengeyi bozuyor." Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği Genel Sekreteri Erol Gül ise sektör yeniliklerinin geçmişe göre daha hızlı gerçekleştiğine değinerek, "Geçmişte gazete kağıdı ya da oğlak derisinden peynir ambalajları vardı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erol Gül Haberleri | Erol Gül Kimdir - Haberler - Erol Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erol Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. SULAR KESİLDİ, İMAM GİTTİ, CAMİ KAPANDI AMA HEYELAN TEHLİKESİNDEKİ EVLER BOŞALMADI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 02:06:37. #1.14#

title